Na predaj - Dva viničné domy v malebnej lokalite Mýtne Ludany

Reality Mýtne Ludany

Iný rekreačný objekt | 150 m²

Ponúkame na predaj dva viničné domy v katastrálnom území Mýtne Ludany, len 5 km od Levíc. Tieto

Publikované: 16.05.2025 Aktualizované: 20.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Mýtne Ludany

89,000 € 593 €/m²

Rezervované! Na predaj 4 izbový byt v známej lokalite na Pereckej ulici

Reality Levice

4 izbový byt | Perecká ul. | 84.13 m²

Ponúkame na predaj 4-izbový byt v známej lokalite na Pereckej ulici v Leviciach. Byt je situova

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na predaj Levice

122,000 € 1450 €/m²

Na predaj viničný dom s pozemkom a krásnym výhľadom na mesto Levice

Reality Levice

Chalupa, rekreačný domček | Predné Staré Levice | 180 m²

Ponúkame na predaj útulnú chalupu s veľkým pozemkom a krásnym výhľadom na mesto Levice. Nehnute

Publikované: 06.09.2025 Aktualizované: 12.02.2026
Chaty a chalupy na predaj Levice

93,000 € 517 €/m²

Na predaj budova s pozemkom - širšie centrum mesta Martin

Reality Martin

Polyfunkčný objekt | Jána Šimka | 700 m²

Na predaj budova strediska odborného výcviku v širšom centre mesta Martin v zastavanom území me

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Objekty na predaj Martin

350,000 € 500 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj kancelárií Zátišie parkovanie bezproblémové, blízko VIvo

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Zátišie | 392 m²

V zastupení majiteľa Vám ponúkame na predaj unikátnu jedno podlažnú budovu o celkovej úžitko

Publikované: 25.06.2025 Aktualizované: 28.10.2025
Priestory na predaj Bratislava-Nové Mesto

700,000 € 1786 €/m²

3-izbový byt 70,4 m² na predaj | Hájik, Žilina | 176 000 €

Reality Žilina

3 izbový byt | Jedlíkova | 70.4 m²

Na predaj ponúkame 3+1 izbový byt s loggiou v stabilnom bytovom dome na Hájiku v Žiline — lokal

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Žilina

176,000 € 2500 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

WFG | Na predaj 3-izbový byt s loggiou v obľúbenej lokalite

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Ľubovnianska | 74 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt nachádzajúci sa v obľúbenej mestskej časti Bratisla

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

249,900 € 3377 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Alternatíva k 1-izbovému bytu: Dom v Žiline (centrum)

Reality Žilina

1 izbový byt | Jána Milca | 38 m²

Hľadáte 1-izbový byt v centre? Získajte viac – útulný domček s vlastným kúrením a potenciálom r

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Byty na predaj Žilina

153,000 € 4026 €/m²

2-izbový byt (55 m²) v centre Žiliny s 3 lodžiami

Reality Žilina

2 izbový byt | 55 m²

Ponúkame na predaj svetlý 2-izbový byt o výmere 55 m², situovaný na 3. poschodí. Nachádza sa vo

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Žilina

159,000 € 2891 €/m²

Polyfunkčný objekt so štyrmi bytmi_Dolný Kubín, Veľký Bysterec

Reality Dolný Kubín

Polyfunkčný objekt | SNP | 1,500 m²

Výnimočná podnikateľská príležitosť! Exkluzívne Vám ponúkame na predaj polyfunkčný objekt ktor

Publikované: 12.08.2025 Aktualizované: 28.10.2025
Objekty na predaj Dolný Kubín

850,000 € 567 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj 3 izbového bytu, ktorý vie byť podľa Vašich predstáv.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Komárnická | 69 m²

Máme pre Vás 3 izbový byt s vymenenými plastovými oknami, loggiou a aj balkónom, ktorý si viet

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

239,000 € 3464 €/m²

WFG | Rodinný dom 150 m² * tiché prostredie * Horný Bar * 2x samostatný byt

Reality Horný Bar

Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²

Hľadáte priestranný a pokojný dom pre dvojgeneračnú rodinu alebo dom, ktorý vám môže splácať hy

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 22.04.2026
Domy na predaj Horný Bar

243,990 € 1627 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rodinný dom v Tepličke nad Váhom pri Žiline (510 m²)

Reality Teplička nad Váhom

Rodinný dom | Na Rybník | 230 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný rodinný dom nachádzajúci sa v pokojnej a tichej časti

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Domy na predaj Teplička nad Váhom

250,000 € 1087 €/m²

Rekreačná chata s panoramatickým výhľadom na vrch Sitno

Reality Banská Štiavnica

Chata, drevenica, zrub | Boženy Slančíkovej - Timravy | 17 m²

V pokojnej a vyhľadávanej lokalite Banskej Štiavnice ponúkame na predaj trojpodlažnú rekreačnú

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Banská Štiavnica

88,000 € 5176 €/m²

WFG | Na predaj rodinný dom s rozľahlým pozemkom neďaleko mesta Trnava

Reality Boleráz

Rodinný dom | Nezadaná | 582 m²

Rodinný dom s veľkým pozemkom v pokojnej lokalite neďaleko Trnavy Ponúkame na predaj rodinný d

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 18.04.2026
Domy na predaj Boleráz

259,900 € 447 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Zrubová chata v areáli Snowland Valča - ideálne miesto na oddych aj podnikanie

Reality Valča

Chata, drevenica, zrub | 64 m²

Exkluzívne vám ponúkame jedinečnú, kompletne zariadenú zrubovú chatu priamo v areáli obľúbeného

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 24.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Valča

355,000 € 5547 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rodinný dom v centre mesta Žilina (Jána Milca)

Reality Žilina

Rodinný dom | Jána Milca | 38 m²

Na predaj ponúkame útulný malý dom s podlahovou plochou 38 m², nachádzajúci sa priamo v centre

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Domy na predaj Žilina

153,000 € 4026 €/m²

Rodinný dom s veľkým pozemkom /2487 m2/ - Kolárovice

Reality Kolárovice

Rodinný dom | Nezadaná | 200 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom nachádzajúci sa v obci Kolárovice, časť Škoruby, v tichom a príj

Publikované: 23.12.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Kolárovice

129,000 € 645 €/m²

Dvojgeneračný rodinný dom Košice-Krásna

Reality Košice-Krásna

Rodinný dom | Nová | 300 m²

V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj 2-generačný rodinný dom na konci sídliska Nad Jazero

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Košice-Krásna

385,000 € 1283 €/m²

Záhradka s chatkou Šaca - viničky

Reality Košice-Šaca

Chalupa, rekreačný domček | viničky | 0 m²

So súhlasom majiteľa ponúkame na predaj záhradku s chatkou v Košiciach Šaci, časť Viničky. Poze

Publikované: 20.03.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Košice-Šaca

39,500 €

NA PREDAJ 1 a pol IZBOVÝ BYT KEŽMARSKA ULICA

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Kežmarská | 41 m²

Exkluzívne Vám ponúkam na predaj 1 a pol izbový byt na Kežmarskej ulici Mč.-Terasa. Byt má vý

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

139,990 € 3414 €/m²

Na predaj charizmatický trojizbový byt s balkónom, 3.poschodie - Sereď centrum, Vonkajší rad

Reality Sereď

3 izbový byt | Vonkajší Rad | 74 m²

Na predaj v kľudnej časti Serede ponúkame atraktívny (polohou, rozlohou, poschodím a vybavením)

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Sereď

149,900 € 2026 €/m²

Rekreačný domček v Stupave

Reality Stupava

Chalupa, rekreačný domček | Ovocinár | 40 m²

Ponúkame Vám na predaj chalupu/rekreačný domček v Stupave v lokalite Ovocinár. Plocha pozemk

Publikované: 28.04.2025 Aktualizované: 13.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Stupava

95,000 € 2375 €/m²

PREDAJ obchodného priestoru na Račianskom mýte so služobným bytom

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Račianske mýto | 95 m²

Predáme novo zrekonštruované obchodné a kancelárske priestory so služobným bytom. Obchodný pri

Publikované: 06.03.2025 Aktualizované: 13.03.2026
Priestory na predaj Bratislava-Nové Mesto

239,990 € 2526 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty na predaj v Bratislave (8556)
Reality v Martine (738)
Rodinné domy na predaj (23075)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30432)
Byty v Banskej Bystrici (1390)
Upresniť hľadanie