3 izbový byt s potenciálom prerobnia podľa svojích predstáv.

Reality Prievidza

3 izbový byt | Tolstého | 64 m²

Hľadáte bývanie, ktoré má potenciál stať sa skutočným domovom? Tento 3-izbový byt vás presve

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Prievidza

130,000 € 2031 €/m²

Predám malebnú chatku so záhradou v Novákoch

Reality Nováky

Chalupa, rekreačný domček | nováky | 380 m²

Predám malebnú chatku so záhradou v záhradkárskej oblasti mesta Nováky. Nehnuteľnosť sa nachád

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nováky

29,900 € 79 €/m²

Administratívna budova/ ubytovňa na predaj

Reality Prešov

Polyfunkčný objekt | Strojnícka | 2,000 m²

Ubytovňa / administratívna budova na predaj – Prešov Hľadáte poriadnu investičnú príležitosť v

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Prešov

1,075,000 € 538 €/m²

3-izbový byt s terasou a garážou v TOP lokalite – Pod Brezinou

Reality Trenčín

3 izbový byt | Nad Tehelňou | 123 m²

Ponúkame Vám na predaj výnimočný 3-izbový byt s priznaným krovom, nachádzajúci sa vo vyhľadávan

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Trenčín

239,990 € 1951 €/m²

Priestranný pozemok na predaj-Trenčín

Reality Trenčianske Teplice

Rodinný dom | 200 m²

Ponúkam na predaj rozľahlý pozemok s celkovou výmerou 5 372 m² v atraktívnej lokalite medzi mes

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Trenčianske Teplice

320,000 € 1600 €/m²

Rodinný dom na predaj v blízkosti kúpeľov Podhájska obec Trávnica spoločnosť JKV REAL

Reality Trávnica

Rodinný dom | Trávnica | 273 m²

Realitná kancelária JKV REAL so súhlasom majiteľa ponúka na predaj rodinný dom obec Trávnica.

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Trávnica

250,000 € 916 €/m²

SKVELÁ PRÍLEŽITOSŤ! Krásny 1i byt na predaj!

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Trenčianska | 37 m²

Hľadáte miesto, ktoré má svoju dušu – alebo ideálnu investíciu s istotou návratnosti? Tento p

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

170,000 € 4595 €/m²

Dom ktorý Vás nadchne

Reality Šahy

Rodinný dom | 200 m²

Sú domy, ktoré si pozriete. A potom sú domy, ktoré pocítite. Tento meštiansky dom patrí presne

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Šahy

190,000 € 950 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rodinný dom v pokojných Pláštovciach

Reality Plášťovce

Rodinný dom | 129 m²

Rodinný dom, kde môže rásť váš nový príbeh – Plášťovce Predstavte si dom, do ktorého vstúpite

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Plášťovce

69,000 € 535 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Exkluzívne na predaj kompletne zrekonštruovaný byt v Devínskej Novej Vsi

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

1 izbový byt | Ivana Bukovčana | 37 m²

Exkluzívne na predaj kompletne zrekonštruovaný byt v Devínskej Novej Vsi Ponúkam na predaj štý

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

190,000 € 5135 €/m²

Rodinný dom po rekonštrukcii v obci Markušovce – blízko SNV

Reality Markušovce

Rodinný dom | 85 m²

Rodinný dom po rekonštrukcii v obci Markušovce – blízko Spišská Nová Ves Ponúkame na predaj ro

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Markušovce

92,000 € 1082 €/m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ– centrum mesta | podnikanie, bývanie

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | Michalská bašta | 246 m²

Ponúkame na predaj nehnuteľnosť v centre mesta Nové Zámky (Michalská Bašta) s výrazným investič

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

199,000 € 809 €/m²

Na predaj priestranný 2-izbový byt 56m2– Košice, Lomená ulica

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Lomená | 56 m²

Ponúkam na predaj praktický a svetlý 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Košice – Lomená ulic

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

177,900 € 3177 €/m²

REZERVOVANÝ Predaj veľký 2-izbový byt 54m2– Košice, Terasa, Ľudová ulica

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Ľudová | 54 m²

REZERVOVANÝ Ponúkam na predaj krásny, svetlý a priestranný 2-izbový byt o výmere 54 m², nachádz

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

169,990 € 3148 €/m²

Na predaj 3-izbový byt s balkónom - 70 m² v centre mesta Humenné.

Reality Humenné

3 izbový byt | 70 m²

Ponuka na predaj priestranného 3 - izb. bytu s balkónom v osobnom vlastníctve, nachádzajúci sa

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Humenné

110,000 € 1571 €/m²

NA PREDAJ - Priestranný 3-izbový byt v tichej lokalite

Reality Piešťany

3 izbový byt | Mateja Bela | 69 m²

REZERVOVANÝ JKV REAL ponúka na predaj byt po čiastočnej rekonštrukcii situovaný v pokojnej čas

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Piešťany

142,900 € 2071 €/m²

Predám 3 izb. byt, 79m2, loggia,pivnica,špajza, Staré mesto, Košice

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Vojenská | 79 m²

Predám exkluzívny 3-izbový byt vo výmere cca 79 m2 s veľkým balkónom, pivnicou a špajzou na Voj

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

244,900 € 3100 €/m²

Priestranný rod. dom so záhradou a garážou v centre D.Stredy

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | 122 m²

Ponúkam na predaj krásny rodinný dom v centre Dunajskej Stredy, 35 min od Bratislavy na 837 m2

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

255,000 € 2090 €/m²

Predaj 3-izbového bytu po čiastočnej rekonštrukcií

Reality Hlohovec

3 izbový byt | Nábrežie Andreja Hlinku | 67 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt o výmere 67 m², ktorý sa nachádza v tichej a príjem

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Hlohovec

134,000 € 2000 €/m²

Na predaj 2-izbový byt s vlastným kúrením a balkónom,Pezinok

Reality Pezinok

2 izbový byt | Muškátova | 55 m²

Ponúkame na prenájom 2-izbový byt s balkónom na Muškátovej ulici na sídlisku Muškát v Pezinku.

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Pezinok

179,900 € 3271 €/m²

Chata s krásnym pozemkom 524m2, Bardejov

Reality Bardejov

Chalupa, rekreačný domček | 50 m²

Predám krásnu chatu ktorá sa nachádza na okraji mesta Bardejov oproti ČS Slovnaft v záhradkársk

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bardejov

32,490 € 650 €/m²

PREDAJ: Priestranný 2-izbový byt - TOP lokalita - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nezábudková | 66.5 m²

Realitná kancelária JKV Real ponúka na predaj priestranný a slnečný 2-izbový byt s naozaj štedr

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

270,000 € 4060 €/m²

3 izbový byt na predaj - Švábska

Reality Prešov

3 izbový byt | Švábska | 72 m²

Ponúkam na predaj priestranný 3 izbový byt na ul. Švábska, Prešov LOKALITA: Byt sa nachádza

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Prešov

164,900 € 2290 €/m²

Garsónka s balkónom na predaj – Nitra, Chrenová

Reality Nitra

Garsónka | výstavná | 23 m²

Realitná kancelária JKV REAL so súhlasom majiteľa ponúka na predaj útulnú garsónku v obľúbenej

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Nitra

115,000 € 5000 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30406)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8548)
Rodinné domy na predaj (23087)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1387)
Reality v Martine (740)
Upresniť hľadanie