Chalupa, rekreačný domček | 50 m²
Predám krásnu chatu ktorá sa nachádza na okraji mesta Bardejov oproti ČS Slovnaft v záhradkársk
32,490 € 650 €/m²
Rodinný dom | 122 m²
Ponúkam na predaj krásny rodinný dom v centre Dunajskej Stredy, 35 min od Bratislavy na 837 m2
255,000 € 2090 €/m²
3 izbový byt | Mateja Bela | 69 m²
REZERVOVANÝ JKV REAL ponúka na predaj byt po čiastočnej rekonštrukcii situovaný v pokojnej čas
142,900 € 2071 €/m²
2 izbový byt | Muškátova | 55 m²
Ponúkame na prenájom 2-izbový byt s balkónom na Muškátovej ulici na sídlisku Muškát v Pezinku.
179,900 € 3271 €/m²
3 izbový byt | Švábska | 72 m²
Ponúkam na predaj priestranný 3 izbový byt na ul. Švábska, Prešov LOKALITA: Byt sa nachádza
164,900 € 2290 €/m²
2 izbový byt | 58 m²
JKV REAL ponúka predaj 2-izbový byt v centre Malaciek s vnútornou úžitkovou plochou 58 m2 po re
149,990 € 2586 €/m²
Rodinný dom | 82 m²
Realitná kancelária JKV REAL ponúka v zastúpení vlastníka na predaj rodinný dom, ktorý je posta
285,000 € 3476 €/m²
2 izbový byt | 65 m²
Rezervované JKVREAL predaj priestranný 2-izbový byt v centre Malaciek Hľadáte domov, do kt
153,000 € 2354 €/m²
Rodinný dom | Pionierska | 130 m²
Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v Čachticiach, pod legendárnym hradom, ktorý prešiel rekonšt
75,000 € 577 €/m²
Rodinný dom | 130 m²
77,000 € 592 €/m²
Garsónka | výstavná | 23 m²
Realitná kancelária JKV REAL so súhlasom majiteľa ponúka na predaj útulnú garsónku v obľúbenej
115,000 € 5000 €/m²
2 izbový byt | Nezábudková | 66.5 m²
Realitná kancelária JKV Real ponúka na predaj priestranný a slnečný 2-izbový byt s naozaj štedr
270,000 € 4060 €/m²
3 izbový byt | Vojenská | 79 m²
Predám exkluzívny 3-izbový byt vo výmere cca 79 m2 s veľkým balkónom, pivnicou a špajzou na Voj
244,900 € 3100 €/m²
3 izbový byt | Nábrežie Andreja Hlinku | 67 m²
Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt o výmere 67 m², ktorý sa nachádza v tichej a príjem
134,000 € 2000 €/m²
Rodinný dom | čierne klačany | 193 m²
Realitná kancelária JKV REAL so súhlasom majiteľa ponúka na predaj rodinný dom, 97 m2 a celkov
95,000 € 492 €/m²
2 izbový byt | Sklenárova | 52 m²
Ponúkam na predaj tichý 2-izbový byt na Sklenárovej ulici. Úžitková plocha: 52 m2 Byt pozostá
242,000 € 4654 €/m²
3 izbový byt | Petržalka | 68 m²
JKV REAL so súhlasom vlastníka ponúka na predaj 3-izbový byt s loggiou v centrálnej časti Petrž
238,990 € 3515 €/m²
4 izbový byt | sídlisko Morovno | 84 m²
Ponúkame na predaj veľkometrážny 4-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalite sídlisk
74,000 € 881 €/m²
3 izbový byt | Budatínska | 65 m²
Ponúkame Vám na predaj čiastočne zariadený 3 izbový byt Bratislava-Petržalka, Budatínska. Plo
240,000 € 3692 €/m²
Rodinný dom | Nové Zámky | 180 m²
Ak hľadáte dom, kde nebude nič stiesnené a každý bude mať svoj komfort, práve ste ho možno našl
235,500 € 1308 €/m²
3 izbový byt | 80 m²
Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt nachádzajúci sa na sídlisku Ťahanovce v Košiciach.
190,000 € 2375 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 50 m²
Viničný dom s unikátnou kamennou pivnicou – Staré Predné Levice Váš únik z mesta s možnosťou t
49,000 € 980 €/m²
Rodinný dom | 260 m²
Ponúkam na predaj výnimočný rodinný dom v obľúbenej lokalite Králiky pri Banskej Bystrici, ktor
410,000 € 1577 €/m²
1 izbový byt | Alžbetina | 40 m²
BÝVANIE S ATMOSFÉROU V SRDCI KOŠÍC – ALEBO PERFEKTNÁ INVESTÍCIA 🏡 Predstavte si bývanie, kde m
190,000 € 4750 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.