DIRECTREAL|Klimatizovaný 3-izbový byt s perfektnou dispozíciou pri parku Ostredky

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Sputnikova | 76.4 m²

Directreal Smile - Ponúkame na predaj slnečný a výborne dispozične riešený 3-izbový byt na Spu

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

279,900 € 3664 €/m²

Novinka
Novinka

Byt 1+1 s loggiou sídl. Mier, Sp. Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

1 izbový byt | 42 m²

Ponúkame na predaj jednoizbový byt nachádzajúci sa na sídl. Mier v Sp. Novej Vsi, Štúrovo nábre

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

92,000 € 2190 €/m²

Novinka
Novinka

ZNÍŽENÁ CENA! BÝVAJTE V CENTRE: PREDAJ 2-IZB.BYT V MALACKÁCH

Reality Malacky

2 izbový byt | Pribinova | 55 m²

JKV REAL so súhlasom majiteľa ponúka na predaj útulný 2-izbový byt v TOP lokalite Malaciek, kto

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Malacky

144,900 € 2635 €/m²

Rodinný dom s garážou a záhradou v okolí Prievidze

Reality Nitrica

Rodinný dom | Dvorníky nad Nitricou | 135 m²

Hľadáte priestranné bývanie v pokojnej obci s kompletným zázemím? Tento samostatne stojaci rod

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Nitrica

250,000 € 1852 €/m²

Rodinný dom Kalná nad Hronom

Reality Kalná nad Hronom

Rodinný dom | 200 m²

Dom, ktorý má dušu. Miesto, kde sa z bývania stáva domov. Ponúkame na predaj priestranný rodi

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Kalná nad Hronom

185,000 € 925 €/m²

3 izbový byt, 65m2, ul. Bielocerkevská, Košice-Furča

Reality Košice-Dargovských hrdinov

3 izbový byt | Bielocerkevská | 65 m²

Ponúkam na predaj 3-izbový byt na Bielocerkevskej ulici na sídlisku Dargovských hrdinov. Byt sa

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

188,000 € 2892 €/m²

Novinka
Novinka

Chystáte sa predávať byt? Mám záujem.

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Ružinov | 30 m²

Ak sa chystáte predávať byt s investičným potenciálom, čítajte ďalej! Hľadám pre mojich klient

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

1 € 0 €/m²

Vidiecky dom v obci Čata

Reality Čata

Rodinný dom | 135 m²

Predstavujeme vám jedinečnú príležitosť vytvoriť si domov presne podľa vlastných predstáv. Neh

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Čata

32,500 € 241 €/m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ– centrum mesta, bývanie + podnikanie

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | Bratov Baldigarovcov | 236 m²

Ponúkame na predaj nehnuteľnosť v centre mesta Nové Zámky (Michalská Bašta) s výrazným investič

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

259,000 € 1097 €/m²

Na predaj rodinný dom na pozemku o rozlohe 800 m² – Stropkov, časť Sitník.

Reality Stropkov

Rodinný dom | 803 m²

Ponuka na predaj priestranného rodinného domu nachádzajúceho sa v tichej a pokojnej lokalite Si

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Stropkov

200,000 € 249 €/m²

Na predaj 3-izbový byt s loggiou, balkónom

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 67 m²

Na predaj priestranný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na Rumančekovej ulici. Byt ponúka

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

259,000 € 3866 €/m²

Na predaj čiastočne zrekonštruovaný 3 - izbový na sídlisku 1.mája vo Vranove nad Topľou.

Reality Vranov nad Topľou

3 izbový byt | 69 m²

Ponuka na predaj čistočne zrekonštruovaného 3 - izbového bytu na sídlisku 1.mája vo Vranove nad

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Vranov nad Topľou

92,000 € 1333 €/m²

Na predaj 4 - izbový byt v obci Sačurov.

Reality Sačurov

4 izbový byt | 90 m²

Ponuka na predaj priestranného 4 - izbového bytu nachádzajúceho sa v obci Sačurov na 1. poschod

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Sačurov

90,000 € 1000 €/m²

NOVÁ CENA ! PREDAJ | Svetlý 3-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcií

Reality Hlohovec

3 izbový byt | Nábrežie Andreja Hlinku | 67 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt nachádzajúci sa na prízemí 4-poschodového bytového

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Hlohovec

135,000 € 2015 €/m²

Administratívna budova na predaj - Chynorany

Reality Chynorany

Kancelárie, administratívne priestory | Chynorany | 1,366 m²

JKV REAL so súhlasom majiteľa ponúka na predaj administratívnu budovu v Chynoranoch. Exteriér:

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na predaj Chynorany

110,000 € 81 €/m²

Veľký 3-izb. byt s balkónom výborná lokalita Sever Prievidza

Reality Prievidza

3 izbový byt | Vladimíra Clemantisa | 81 m²

Realitná kancelária JKV Real vám ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt v osobnom vlastníct

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Prievidza

135,000 € 1667 €/m²

Na predaj priestranný 3-izbový tehlový byt 80 m² + garáž – ul. J. Gagarina v Stropkove.

Reality Stropkov

3 izbový byt | 80 m²

Ponuka na predaj priestranného 3-izbového tehlového bytu s garážou v bytovke (iba 4 byty vo vch

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Stropkov

165,000 € 2063 €/m²

Predám 3 izbový byt, loggia, Vihorlatská, Sekčov, Prešov

Reality Prešov

3 izbový byt | Vihorlatská | 72 m²

Predám 3 izbový byt s loggiou na Vihorlatskej ulici vo vyhľadávanej lokalite sídliska Sekčov.

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Prešov

166,000 € 2306 €/m²

REZERVOVANÉ Predám garzónku s balkónom

Reality Prešov

Garsónka | Budovateľská | 26 m²

Ponúkam na predaj praktickú garzónku na ulici Budovateľská v Prešove, v zateplenom bytovom dome

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Prešov

107,000 € 4115 €/m²

Priestranný 3 izbový Malacky na predaj

Reality Malacky

3 izbový byt | 71 m²

Realitná kancelária JKV REAL ponúka na predaj 3 izbový byt v centre Malaciek. Byt sa nachádza

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Malacky

189,000 € 2662 €/m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ – 1-IZBOVÝ BYT NITRA, KLOKOČINA

Reality Nitra

1 izbový byt | klokočina | 36 m²

Realitná kancelária JKV REAL so súhlasom majiteľa ponúka na predaj útulný a prakticky riešený 1

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Nitra

130,000 € 3611 €/m²

Predaj 4-izbový v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Komárnická | 80 m²

Ponúkam na predaj čiastočne zrekonštruovaný 4 izbový byt na Komárnickej ulici v Bratislave. Úž

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

335,000 € 4188 €/m²

Predaj 4 izbového bytu v tichej časti Dúbravky

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Cabanova | 82.98 m²

Ponúkam na predaj 4 izbový byt s balkónom v staršej a tichej časti Dúbravky v tesnej blízkosti

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

258,900 € 3120 €/m²

Predaj na východ orientovaného 4 izbového bytu pri Štrkovci

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Haburská | 67.31 m²

Ponúkam na predaj 4 izbový byt prerobený z pôvodne 2,5 izbového bytu na Haburskej ulici v časti

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

244,800 € 3637 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Reality v Martine (740)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30406)
Rodinné domy na predaj (23087)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1387)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty na predaj v Bratislave (8548)
Upresniť hľadanie