PREDAJ : Príjemný 1-izbový byt- centrum Košíc –Alžbetina

Reality Košice-Staré Mesto

1 izbový byt | Alžbetina | 40 m²

BÝVANIE S ATMOSFÉROU V SRDCI KOŠÍC – ALEBO PERFEKTNÁ INVESTÍCIA 🏡 Predstavte si bývanie, kde m

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

190,000 € 4750 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj 2-izbový byt v Pezinku

Reality Pezinok

2 izbový byt | Bystrická | 33 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt na Bystrickej ulici, je situovaný v lokalite, ktorá spája výbor

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Pezinok

153,000 € 4636 €/m²

Exkluzívne bývanie: 4izb rod. dom /záhrada/garáž/v centre DS

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | 122 m²

EXKLUZÍVNE BÝVANIE | Krásny rodinný dom v centre Dunajskej Stredy s veľkým pozemkom, garážou a

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

260,000 € 2131 €/m²

Na predaj 3 - izbový byt – Sídlisko Pod Sokolejom v Humennom.

Reality Humenné

3 izbový byt | 65 m²

Ponuka na predaj priestranného a svetlého 3 - izbového bytu vo vyhľadávanej lokalite - Sídlisko

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Humenné

120,000 € 1846 €/m²

Na predaj rodinný dom v Pezinku

Reality Pezinok

Rodinný dom | 155 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom na sídlisku Muškát v Pezinku. Dom je deálny pre rodinu, ktorá hľ

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Pezinok

379,000 € 2445 €/m²

VEĽKÁ PRÍLEŽITOSŤ! Rodinný dom v obci BAKA/40 km od BA

Reality Baka

Rodinný dom | 100 m²

🏡 Pokojné bývanie v skvelej dostupnosti – rodinný dom v obci Baka, 40 km od Bratislavy Hľadát

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Baka

93,000 € 930 €/m²

Rodinný dom v obci Bodza - ideálny na bývanie aj ako chalupa

Reality Bodza

Rodinný dom | 180 m²

Rodinný dom v obci Bodza – ideálny na bývanie aj ako víkendová chalupa Ponúkame na predaj prie

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bodza

59,000 € 328 €/m²

Novinka
Novinka

REZERVOVANÝ!!!Predám CHALUPU - Rodinný dom, pozemok 900 m2, Lemešany

Reality Obišovce

Rodinný dom | 140 m²

Za túto cenu je to naozaj skvélá ponuka vlastniť Rodinný dom alebo chalupu a zrekonštruovať pod

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Obišovce

159,900 € 1142 €/m²

ZNÍŹENÁ CENA! DOMOV NA DOBREJ ADRESE: 3 izbový byt – pokojná lokalita v širšom centre – Líščie Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Líščie nivy | 70 m²

JKV Real ponúka na predaj príjemný, svetlý 3 izbový byt situovaný na obľúbenej ulici Líščie Niv

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

298,990 € 4271 €/m²

Na predaj rodinný dom s pozemkom – 2358 m² v obci Korunková, okres Stropkov.

Reality Korunková

Rodinný dom | 2,385 m²

Ponuka na predaj rodinného domu v pôvodnom stave – 2358 m² postavený v roku 1968 v obci Korunko

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Korunková

60,000 € 25 €/m²

Rodinný dom Štitáre 2-generačný, 8a pozemok, čiastočná rekon

Reality Štitáre

Rodinný dom | 800 m²

🏡 VÝNIMOČNÝ RODINNÝ DOM PRI LESE – ŠTITÁRE | 5 KM OD NITRY Cena: 295.600 € Ponúkame na predaj n

Publikované: 06.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Štitáre

295,600 € 370 €/m²

JKV REAL ponúka predaj 2-izbový byt v centre Malacky

Reality Malacky

2 izbový byt | 58 m²

JKV REAL ponúka predaj 2-izbový byt v zastúpení majiteľa v centre Malaciek s vnútornou úžitkovo

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Malacky

149,990 € 2586 €/m²

Predám 4-izbovy byt v rači

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | Rustaveliho | 70 m²

Ponúkam na predaj príjemný a prakticky riešený 4-izbový byt s celkovou výmerou približne 70 m²,

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

240,000 € 3429 €/m²

3 izbový slnečný byt na predaj v Trenčíne

Reality Trenčín

3 izbový byt | Šafáriková | 73 m²

Ponúkam na predaj priestranný a svetlý 3 izbový byt, ktorý sa nachádza na Šafárikovej ulici v

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Trenčín

139,990 € 1918 €/m²

PREDAJ GARSÓNKY V NITRE - KLOKOČINA

Reality Nitra

Garsónka | klokočina | 22 m²

Hľadáte ideálny štartovací byt alebo výhodnú investíciu na prenájom? Máme pre vás skvelú ponuku

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Nitra

100,000 € 4545 €/m²

Znížená cena !Na predaj útulný 2 izbový byt v Dubnici nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

2 izbový byt | Kollárova | 49 m²

Ponúkam na predaj 2 izbový byt , ktorý sa nachádza na Kollárovej ulici v Dubnici nad Váhom. R

Publikované: 23.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

121,990 € 2490 €/m²

REZERVOVANÉ Predaj 1 izb praktického bytu na Tomášikovej

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Tomášikova | 37.25 m²

Ponúkam na predaj 1 izbový s praktickou dispozíciou byt na 8. poschodí v bytovom dome KOLOSEO v

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

177,900 € 4776 €/m²

Predaj 3 izbového bytu na Haburskej, Ružinov - Štrkovec

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Haburská | 67.31 m²

Ponúkam na predaj pôvodne 3 izbový byt, ktorý bol prerobený na 4 izbový na Haburskej ulici v ča

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

244,800 € 3637 €/m²

Novinka
Novinka

2-izbový byt na Sklenárovej

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Sklenárova | 52 m²

Ponúkam na predaj tichý 2-izbový byt na Sklenárovej ulici. Úžitková plocha: 52 m2 Byt pozostá

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

242,000 € 4654 €/m²

Na predaj: 2-izbový byt s balkónom-Spišská Nová Ves, Tkáčská

Reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | Tkáčska | 47 m²

Na predaj: 2-izbový byt s balkónom – Spišská Nová Ves, Tkáčská Predávam 2-izbový byt na 3. pos

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

124,900 € 2657 €/m²

Priestranný 3 izbový byt na predaj na Severe v Prievidzi

Reality Prievidza

3 izbový byt | A. Bernoláka | 69 m²

Priestranný 3-izbový byt v tichej časti Severu – stačí sa nasťahovať! ul. A. Bernoláka / Gők

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Prievidza

125,000 € 1812 €/m²

Novinka
Novinka

2. izbový byt na predaj – Giraltovce, Dukelská ulica

Reality Giraltovce

2 izbový byt | 49.59 m²

Akciová cena !!! Na predaj 2-izbový byt na predaj – Giraltovce, Dukelská ulica Dispozícia: vs

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Giraltovce

77,000 € 1553 €/m²

REZERVOVANÝ!!! Na predaj 2. izbový investičný byt v Prešove

Reality Prešov

2 izbový byt | Železničiarska | 58 m²

REZERVOVANÝ!!! Hľadáte investičný byt? Lepšia lokalita ako lokalita pri univerzite v Prešove n

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Prešov

123 € 2 €/m²

Penzión na predaj v blízkosti kúpeľov Podhájska spoločnosť JKV REAL

Reality Trávnica

Hotel, penzión, ubytovňa | Trávnica | 273 m²

Realitná kancelária JKV REAL so súhlasom majiteľa ponúka na predaj penzión v blízkosti kúpeľov

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Trávnica

250,000 € 916 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23084)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30403)
Byty na predaj v Bratislave (8546)
Byty v Banskej Bystrici (1387)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Reality v Martine (740)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Upresniť hľadanie