PREDAJ: Pozemok pre záhradku a relax na brehu Osikovského potoka, 1098

Reality Brezno

Rekreačný pozemok | Rohozná | 1,098 m²

DOBRÉ REALITY – silná slovenská realitná sieť, exkluzívne ponúka na predaj pozemok s podielom n

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Brezno

7 €/m2 7 €/m2

Novinka
Novinka

Ideálny pozemok pre ideálny rodinný dom, 779 m2, Beňuš

Reality Beňuš

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 779 m²

HĽADÁTE MIESTO, KDE POSTAVÍTE DOM SVOJICH SNOV, MIESTO, KDE BUDETE SPOKOJNE ŽIŤ SO SVOJOU RODI

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Beňuš

52,900 € 68 €/m²

Novostavba v obci Boľkovce - časť osada na predaj...

Reality Boľkovce

Rodinný dom | 140 m²

Plánovaná výstavba novostavby v obci Boľkovce si hľadá svojich predbežných záujemcov. Novosta

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Boľkovce

164,000 € 1171 €/m²

Prenájom 3-izbového bytu v Rimavskej Sobote – Rožňavská ulica

Reality Rimavská Sobota

3 izbový byt | Nezadaná | 68 m²

Ponúkam na prenájom čiastočne zrekonštruovaný 3-izbový byt v tichej lokalite na Rožňavskej ulic

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Rimavská Sobota

530 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Dom so zimnou záhradou a obytnou prístavbou, 283 m2, Čierny Balog

Reality Čierny Balog

Rodinný dom | Švermova | 283 m²

HĽADÁTE PRIESTOR PRE RODINU, SÚKROMIE AJ VIAC MOŽNOSTÍ VYUŽITIA? HĽADÁTE DOM, KTORÝ UŽ PREŠIEL

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Čierny Balog

215,000 € 760 €/m²

Veľký rodinný dom s hospodárskym zázemím, dielňami a záhradou

Reality Čierny Balog

Rodinný dom | Brotovo | 330 m²

HĽADÁTE DOM, KDE MÔŽE BÝVAŤ VÄČŠIA RODINA, MÔŽETE PODNIKAŤ Z DOMU ALEBO HOSPODÁRIŤ? HĽADÁTE PR

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Čierny Balog

149,900 € 454 €/m²

Polyfunkčný objekt na križovatke, 1251 m2, Banská Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

Obchodné priestory | Ladislava Exnára | 1,251 m²

DOBRÉ REALITY s.r.o. - silná slovenská sieť exkluzívne ponúka na predaj polyfunkčný objekt - bu

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Banská Štiavnica

Cena dohodou

Novinka
Novinka

VÝNIMOČNÝ HISTORICKÝ MLYN PRI RIEKE KRUPINICA, 371 m2, Medovarce

Reality Medovarce

Objekt pre obchod | Nezadaná | 371 m²

VÝNIMOČNÝ HISTORICKÝ MLYN PRI RIEKE KRUPINICA - priestor pre gastro, ubytovanie, tvorbu alebo k

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Medovarce

149,900 € 404 €/m²

Starší rodinný domček v srdci krásnej prírody - Jasenie

Reality Jasenie

Rodinný dom | 70 m²

DOBRÉ REALITY s.r.o. pobočka Brezno, Rázusova 33, v zastúpení realitným maklérom Iveta Štulajte

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Jasenie

74,000 € 1057 €/m²

Novinka
Novinka

Pozemok pre výstavbu rodinného domu, 820 m2, Nová Baňa - Viničná cesta

Reality Nová Baňa

Pozemok pre rodinné domy | Viničná cesta | 820 m²

NEVÁHAJ A STAVAJ! ZÍSKAJ PRIJEMNÉ BÝVANIE V MALOM MESTE, S DOBROU DOSTUPNOSŤOU NA DIAĽNICU R1.

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nová Baňa

32,900 € 40 €/m²

PREDAJ - investičná príležitosť - historocká budova Banská Štiavnica -

Reality Banská Štiavnica

Obchodné priestory | Andreja Kmeťa | 1,397.08 m²

PREDAJ: Rozsiahla historická budova v centre Banskej Štiavnice s možnosťou prestavby na apartm

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Banská Štiavnica

Cena dohodou

!!!! Výrazné zníženie ceny!!!! POLYFUNKČNÝ OBJEKT VO ZVOLENE NA PREDAJ

Reality Zvolen

Obchodné priestory | Pribinova | 1,277 m²

Dobré Reality s.r.o. v zastúpení realitným maklérom, Strmeňová Adriana Vám ponúkajú na predaj p

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Zvolen

790,000 € 619 €/m²

Novinka
Novinka

Ponúkame na prenájom nebytové priestory, vhodné na podnikanie

Reality Závadka nad Hronom

Obchodné priestory | Partizánska | 80 m²

Dobré reality s.r.o. v zastúpení realitným maklérom, Iveta Štulajterová, Vám ponúkajú na prenáj

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Závadka nad Hronom

300 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Pripravujeme prenájom 3 - izbového bytu v Lučenci na Vajanského ulici.

Reality Lučenec

3 izbový byt | Vajanského | 73 m²

Ponúkame Vám na prenájom 3 - izbového bytu v Lučenci na ulici Vajanského. Byt pozostáva zo vstu

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Lučenec

550 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Pozemok 01 v Lučenci v lokalite mestskej pustatiny na predaj...

Reality Lučenec

Pozemok pre rodinné domy | Mestská pustatina | 524 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok v Lučenci na mestskej pustatine. Pozemok je vhodný na výstavbu r

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Lučenec

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Na prenájom pekný komerčný priestor 72 m2 v krásne zrekonštruovanej bu

Reality Rimavská Sobota

Obchodné priestory | 72 m²

Ponúkame Vám na prenájom pekný obchodný alebo komerčný priestor o rozlohe 72 m2, ktorý sa nachá

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Rimavská Sobota

700 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

DOBRÉ REALITY ponúkajú na predaj 1-izbový byt v Rimavskej Sobote

Reality Rimavská Sobota

1 izbový byt | Ludvika Svobodu | 37 m²

Ponúkame Vám na predaj 1-izbový byt v dobrej lokalite sídliska Západ v meste Rimavská Sobota. B

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Rimavská Sobota

48,990 € 1324 €/m²

PREDAJ: Pozemok pre záhradkárčenie a relax, 1125 m2, Brezno - Rohozná

Reality Brezno

Rekreačný pozemok | Rohozná | 1,125 m²

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Brezno

7 €/m2 7 €/m2

Novinka
Novinka

SOKOLOVŇA - PRIESTOR NA PRENÁJOM 26 m2, Brezno

Reality Brezno

Kancelárie, administratívne priestory | Nábrežie Dukelských hrdinov | 26 m²

HĽADÁTE REPREZENTATÍVNY PRIESTOR? CHETE BYŤ NA DOBROM MIESTE, ALE NEPOTREBUJETE BYŤ PRIAMO V

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Brezno

450 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Gazdovstvo pod Strmým hrbom, 98 m2, Ratkovské Bystré

Reality Ratkovské Bystré

Rodinný dom | Filier | 98 m²

NA STRMOM HRBE BOLO A AJ BUDE POKOJA VŽDY DOSTATOK A AJ PASTVÍN PRE STATOK. BÝVANIE A GAZDOVANI

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Ratkovské Bystré

59,900 € 611 €/m²

PREDAJ: Veľká Lúka - Záhumnie - pozemok pre rodinný dom, 772 m2

Reality Veľká Lúka

Pozemok pre rodinné domy | Záhumnie | 772 m²

VEDELI STE, ŽE VO VEĽKEJ LÚKE NA ZÁHUMNÍ ČAKÁ NA VÁS VYSNÍVANÝ POZEMOK? POPONÁHĽAJTE SA NA OBH

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Lúka

77,200 € 100 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ: Pozemok pre rodinný dom, 765 m2, Veľká Lúka, okres Zvolen

Reality Veľká Lúka

Pozemok pre rodinné domy | Záhumnie | 765 m²

DOBRÉ REALITY – silná slovenská realitná sieť, exkluzívne ponúka vo Veľkej Lúke, časť Záhumnie,

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Lúka

76,500 € 100 €/m²

Novinka
Novinka

3 kancelárie s nepretržitým prístupom a parkovacím miestom v 3B Office

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Zvolenská Cesta | 17.23 m²

3B Office - KANCELÁRIE A OBCHODNÉ PRIESTORY S PARKOVACÍM MIESTOM V CENE. DOBRÉ REALITY – silná

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

195 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Obchodný (administratívny) priestor 24/7, 173 m2, Zvolenská cesta

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | Zvolenská Cesta | 173 m²

HĽADÁTE STABILNÉ A FLEXIBILNÉ PODNIKATEĽSKÉ ZÁZEMIE S VÝBORNOU DOSTUPNOSŤOU, BEZPEČNOSŤOU A MOŽ

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

1,300 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23053)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie