Budova 75m2 vhodná na ambulanciu alebo obchod, služby

Reality Sliač

Obchodné priestory | Rybárska | 75 m²

Ponúkame Vám na prenájom polyfunkčný objekt Sliač, Rybárska. Plocha: úžitková 75m2. Cena 6 €/m2

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Sliač

6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na predaj rodinný dom v obci Čelovce

Reality Čelovce

Rodinný dom | Čelovce | 150 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj VIDIECKY DOM S DUŠOU A POZEMKOM 1 650 m² | ČELOV

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Čelovce

49,900 € 333 €/m²

🔥 Už čoskoro v ponuke – pozemok na predaj Vyhne! 🔥

Reality Vyhne

Rekreačný pozemok | - | 491 m²

Kancelária Realitné Očko pripravuje pre Vás do ponuky pozemok o výmere 491 m² v obľúbenej lokal

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Vyhne

1 € 0 €/m²

Na predaj novostavba vo Zvolene - časť Kráľová

Reality Zvolen

Rodinný dom | - | 128 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj dvojpodlažný rodinný dom/novostavba v krásnom pr

Publikované: 19.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Zvolen

249,900 € 2148 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Ponúknite pre klienta pozemky -ornú pôdu

Reality Banská Bystrica

Orná pôda | - | 20,000 m²

Kancelária Realitné Očko má záujem o pozemok pre klienta - ornú pôdu o výmere min. 2000m 2 V

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

1 € 0 €/m²

PREDAJ: 2i apartmán s balkónom; 49 m2; Horec-Donovaly; cena v RK

Reality Donovaly

Apartmán | Horec | 45.38 m²

ADRIREAL v zastúpení klienta ponúka na predaj 2-izbový apartmán o výmere 45,38 m2 s balkónom 3,

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Donovaly

154,500 € 3405 €/m²

189 m² prestíže: kancelárie, ktoré hovoria za vašu značku

Reality Zvolen

Kancelárie, administratívne priestory | Námestie SNP | 189 m²

Luxusné a reprezentatívne priestory v srdci Zvolena Prenájom výnimočných kancelárií / sídla

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Zvolen

2,620 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom s bazénom a záhradou na pozemku 1300 m² – Sliač

Reality Sliač

Rodinný dom | - | 1,300 m²

Rodinný dom s bazénom a veľkým pozemkom 1300 m² – Sliač, Hájniky Predstavte si dom, kde

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Sliač

374,998 € 288 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj pekný 1 izb.byt s balkónom

Reality Zvolen

1 izbový byt | Gen.Svobodu | 30 m²

V peknej lokalite plnej zelene ponúkame na predaj 1 izbový byt s balkónom o výmere 30 m2.Byt s

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Zvolen

Cena dohodou

Prenájom komerčný priestor Zlatá ulička - Nová cena

Reality Lučenec

Objekt pre obchod | Zlatá ulička | 82 m²

V centre Lučenca - Zlatá ulička oproti Begova veža ponúkam do dlhodobého prenájmu komerčný prie

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Lučenec

370 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Na predaj pekný veľký 2 izb.byt s balkónom v kľudnom prostredí

Reality Zvolen

2 izbový byt | Záhonok | 64 m²

S pekným výhľadom v peknej lokalite v blízkosti Zvolenskej priehrady ponúkame na predaj pekný

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Zvolen

Cena dohodou

Predám priemyselný areál . Lieskovská cesta

Reality Zvolen

Priemyselná zóna | Lieskovská cesta | 5,172 m²

V priemyselnej zóne na Lieskovskej ceste ponúkam na predaj areál s pozemkom o výmere 5.172 m2 .

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Zvolen

750,000 € 145 €/m²

Predaj pôdy v tesnej blízkosti intravilánu obce Zvolen

Reality Zvolen

Iný poľnohosp. pozemok | Okolie Zvolena | 0 m²

V rôznych častiach extravilánu Zvolena, avšak v tesnej blízkosti zastavanej časti mesta ponúkam

Publikované: 15.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Zvolen

5 €/m2

Hala 375m2 na výrobu alebo sklad

Reality Zvolen

Skladový objekt | Zvolen | 375 m²

Ponúkame Vám na prenájom sklad Zvolen, Zvolen. Plocha: úžitková 375m2.Stav objektu: pôvodný sta

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Zvolen

2 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Hala 820m2 na výrobu alebo sklad

Reality Zvolen

Skladový objekt | Zvolen | 820 m²

Ponúkame Vám na prenájom sklad Zvolen, Zvolen. Plocha: úžitková 820m2.Stav objektu: pôvodný sta

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Zvolen

3.4 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Hala 433m2 pre výrobu alebo sklad

Reality Banská Bystrica

Skladový objekt | Radvaň | 433 m²

Ponúkame Vám na prenájom sklad Banská Bystrica, Radvaň. Plocha: úžitková 433m2. Hala má rozmery

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Banská Bystrica

32 €/m2/rok 0 €/m2/rok

Zabehnutá a známa krčma v centre Zvolena

Reality Zvolen

Obchodné priestory | - | 120 m²

Ponúkame Vám na predaj objekt pre obchod Zvolen. Plocha: úžitková 120m2, zastavaná 128m2, pozem

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Zvolen

350,000 € 2917 €/m²

Na prenajom 300m2 na hlavnej ulici

Reality Žiar nad Hronom

Obchodné priestory | SNP | 300 m²

Ponúkame Vám na prenájom komerčné a prevádzkové priestory Žiar nad Hronom, SNP. Plocha: úžitkov

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Žiar nad Hronom

600 €/mesiac 2 €/mesiac/m²

Pozemok 28377m2 na logistiku, ľahkú výrobu

Reality Zvolen

Komerčná zóna | - | 28,376 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky - komerčná zóna Zvolen. Plocha: pozemku 28376m2. Cena 36 €/m2. N

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Zvolen

36 €/m2 36 €/m2

Luxusné kancelárie Belveder s parkovacími miestami

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | - | 243 m²

Exkluzívne Vám prinášame na prenájom luxusné kancelárie vo vyhľadávanej lokalite Belveder. ZÁK

Publikované: 11.01.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

Cena dohodou

Predaj Rodinný dom okr.Zvolen

Reality Babiná

Rodinný dom | Plánková | 200 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom vo vyhľadávacej lokalite v obci Babiná s pevným základom pre bud

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Babiná

Cena na vyžiadanie

Stavebný pozemok o výmere 740m2 v obci Pitelová horná časť

Reality Pitelová

Pozemok pre rodinné domy | - | 740 m²

Salea Váš partner v realitach ponúka pozemok o výmere 740m2 ( rozmery pozemku cca 35m x 21m)v

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Pitelová

22,200 € 30 €/m²