Ponúkame na predaj garáž/skladové priestory v meste Kremnica

Reality Kremnica

Priestor pre sklad | Kutnohorská | 64 m²

Ponúkame na predaj garáž/ skladové priestory na ul. Kutnohorská v obci Kremnica. Pôdorys je o v

Publikované: 14.05.2025 Aktualizované: 04.02.2026
Priestory na predaj Kremnica

49,900 € 780 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK V MESTE KREMNICA

Reality Kremnica

Pozemok pre rodinné domy | Banská cesta | 555 m²

Ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok v katastrálnom území historického mesta Kremnica, k

Publikované: 24.06.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Kremnica

58,500 € 105 €/m²

Na predaj stavebný pozemok - Kremnica

Reality Kremnica

Pozemok pre bytovú výstavbu | - | 0 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj stavebný pozemok s projektom – Kremnica, Banská

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Kremnica

58,500 €

Slnečný 2-izbový byt s balkónom a výhľadom do prírody | Galandov Majer, Kremnica

Reality Kremnica

2 izbový byt | Galandov Majer | 48.46 m²

Ponúkame na predaj dvojizbový byt (K18.3.1) v projekte Galandov Majer Residence v Kremnici, ide

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Kremnica

120,200 € 2480 €/m²

Priestranný 3-izbový byt s veľkým balkónom a parkovaním | Galandov Majer, Kremnica

Reality Kremnica

3 izbový byt | Galandov Majer | 92.82 m²

Ponúkame na predaj trojizbový byt (V37.3.2) v projekte Galandov Majer Residence v Kremnici, ide

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Kremnica

213,100 € 2296 €/m²

NA PRENÁJOM - 1 izb. byt KREMNICA, okr. Žiar nad Hronom

Reality Kremnica

1 izbový byt | Československej armády | 29 m²

Ponúkam na prenájom 1 izbový byt ( 29m2 ) ul. Českoslov. armády v meste KREMNICA okr. Žiar nad

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Kremnica

380 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Kremnica

Reality Kremnica

3 izbový byt | 70 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt v Kremnici. Platba v hotovosti. Ďakujem za

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na kúpa Kremnica

105,000 € 1500 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Kremnica

Reality Kremnica

2 izbový byt | 60 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt, pôvodný stav alebo zrekonštruovaný. Platb

Publikované: 24.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na kúpa Kremnica

90,000 € 1500 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Kremnica

Reality Kremnica

1 izbový byt | 36 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Kremnici. Platba v hotovosti. Ďakujem z

Publikované: 24.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na kúpa Kremnica

Cena dohodou

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Kremnica - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Kremnica

2 izbový byt | 118 m²

Realitná kancelária HALO reality a Darina Sedliaková, kontakt: 0910 989 687, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Kremnica

105,000 € 890 €/m²

Pozemok na výstavbu v Kremnici – ideálna investičná príležitosť

Reality Kremnica

Rekreačný pozemok | 1,263 m²

Ponúkame na predaj atraktívny pozemok s rozlohou 1 263 m², nachádzajúci sa v zastavanom území m

Publikované: 29.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Kremnica

139,000 € 110 €/m²

člen NARKS

Historický meštiansky dom v centre Kremnice – investičná príležitosť

Reality Kremnica

Rodinný dom | 350 m²

Na predaj unikátny historický meštiansky dom priamo v centre mesta Kremnica, len 200 metrov od

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kremnica

198,000 € 566 €/m²

člen NARKS

Novostavba rekreačnej nehnuteľnosti na celoročné bývanie Chata Kremnica - Kremnické Bane

Reality Kremnica

Chalupa, rekreačný domček | 140 m²

Ponúkame na predaj nádhernú tehlovú novostavbu domu - chaty, nemeckého štýlu v lokalite Kremnic

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Kremnica

208,000 € 1486 €/m²

Novostavba rekreačnej nehnuteľnosti na celoročné bývanie Rodinný dom Kremnica - Kremnické Bane

Reality Kremnica

Rodinný dom | 140 m²

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Kremnica

208,000 € 1486 €/m²

Meštiansky dom na pešej zóne v Kremnice – investičná príležitosť

Reality Kremnica

Rodinný dom | Nezadaná | 520 m²

AstonReal vo výhradnom zastúpení majiteľa ponuka na predaj meštiansky/rodinný dom priamo v cent

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Kremnica

199,500 € 384 €/m²

člen NARKS

HD REALITY, predaj rodinného domu, Kremnica, okr. Žiar nad Hronom

Reality Kremnica

Rodinný dom | 89 m²

Kúzelný dom s panoramatickým výhľadom na Kremnicu – miesto, kde sa dotýka história s pokojom a

Publikované: 18.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Kremnica

119,000 € 1337 €/m²

HD REALITY, predaj, 3-izbový byt v Kremnici

Reality Kremnica

3 izbový byt | Dolná | 69 m²

HD REALITY ponúka na predaj slnečný a vzdušný 3-izbový byt o výmere 70m2, nachádzajúci sa na i

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Kremnica

107,500 € 1558 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

5-izbový rodinný dom s pozemkom 1000m2, Kremnica - Centrum

Reality Kremnica

Rodinný dom | Zlatá ulica | 250 m²

DREAM TEAM ponúka na predaj slnečný, priestranný, 5 izbový, zateplený rodinný dom s peknými výh

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Kremnica

170,000 € 680 €/m²

PREDAJ: Stavebný pozemok priamo v centre mesta Kremnica_400m2

Reality Kremnica

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 400 m²

ABSOLÚTNE JEDINEČNÁ PONUKA! TOTO BEŽNE NA REALITNOM TRHU NENÁJDETE! STAVEBNÝ POZEMOK PRIAMO V

Publikované: 30.07.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Kremnica

140 €/m2 140 €/m2

EXKLUZÍVNE PREDAJ DOMU SO ZÁHRADOU V KREMNICI

Reality Kremnica

Rodinný dom | S. Chalupku | 100 m²

RE/MAX Diamond exkluzívne ponúka na predaj dom so záhradou v historickom banskom meste Kremnic

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Kremnica

139,000 € 1390 €/m²

Nájde sa investor ?

Reality Kremnica

Polyfunkčný objekt | J. Horvátha | 29,384 m²

História mesta Kremnica siaha až do roku 1328 a je spojená nielen s výskytom zlatonosných rúd,

Publikované: 06.05.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Kremnica

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj pozemok pri rybníku Veterník v Kremnici

Reality Kremnica

Zmiešaná zóna | Veternícka | 1,149 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj pozemok v katastrálnom území Kremnica. Poze

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Kremnica

10,000 € 9 €/m²

Predaj komerčný objekt Bartošova Lehôtka EXKLUZÍVNE

Reality Kremnica

Priemyselná zóna | Nevyplnená | 4,439 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj objekt - predajňu záhradkárs

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Kremnica

350,000 € 79 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

HISTORICKÁ BUDOVA, PREVÁDZKOVÝ DOM, PREDAJ, CENTRUM, KREMNICA

Reality Kremnica

Historický objekt | Kutnohorská | 1,436 m²

Ponúkame na predaj HISTORICKÁ BUDOVA, ktorá sa nachádza v lukratívnej časti mesta KREMNICA - pr

Publikované: 23.03.2023 Aktualizované: 04.10.2024
Objekty na predaj Kremnica

650,000 € 453 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30293)
Reality v Martine (772)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Rodinné domy na predaj (23061)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Upresniť hľadanie