Pozemok s vydaným stavebným povolením na predaj!!!

Reality Boľkovce

Pozemok pre rodinné domy | Boľkovce | 480 m²

Túžite si postaviť vlastný dom, ale neviete ako postupovať pri kúpe, projektoch a stavebných po

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Boľkovce

99,000 € 206 €/m²

Stavebné pozemky na predaj v Lučenci v blízkosti mestského lesa...

Reality Lučenec

Pozemok pre rodinné domy | Mestská pustatina | 559 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebné pozemky v súkromnej štvrti. Vstup na príjazdovú cestu k pozemko

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Lučenec

Cena dohodou

PREDAJ: Historický hostinec pod Muránskym Hradom, 1102 m2, Muráň - okr

Reality Muráň

Hotel, penzión, ubytovňa | Nezadaná | 1,102 m²

HISTÓRIOU DÝCHA, NOVÉHO GAZDU SI PÝTA - ZÁJAZDOVÝ HOSTINEC POD MURÁNSKYM HRADOM PRÍLEŽITOSŤ UVÍ

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Muráň

389,900 € 354 €/m²

Novinka
Novinka

Gazdovský rodinný dom v tichej ulici, 123 m2, Polomka

Reality Polomka

Rodinný dom | Komenského | 123 m²

STE STVORENÍ PRE ŽIVOT NA DEDINE? HĽADÁTE MENŠÍ DOM NA REKONŠTRUKCIU A HOSPODÁRSKE BUDOVY K TO

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Polomka

54,900 € 446 €/m²

PREDAJ: Polyfunkčný objekt Sokolovňa, 1395 m2, Brezno

Reality Brezno

Obchodné priestory | Nábrežie Dukelských hrdinov | 1,395 m²

DOBRÉ REALITY – silná slovenská realitná sieť ponúka na predaj polyfunkčný objekt Sokolovňa v š

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Brezno

Cena dohodou

Novinka
Novinka

PRENÁJOM: Sokolovňa - hlavná sála, 815 m2, Brezno

Reality Brezno

Obchodné priestory | Nábrežie Dukelských hrdinov | 815 m²

HLAVNÁ SÁLA AKO HALA? HĽADÁTE ATYPICKÝ PRIESTOR PRE SVOJE PODNIKANIE? SKLAD, HALU, VÝROBNÝ PRI

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Brezno

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt v Lučenci...

Reality Lučenec

2 izbový byt | LC | 58 m²

Ponúkame na prenájom 2-izbový byt v Lučenci po kompletnej rekonštrukcií. Byt pozostáva z obývač

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Lučenec

400 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Stavebný pozemok 03 v Lučenci na predaj...

Reality Lučenec

Pozemok pre rodinné domy | Mestská pustatina | 549 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok v Lučenci na mestskej pustatine. Pozemok je vhodný na výstavbu r

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Lučenec

Cena dohodou

Novinka
Novinka

DOBRÉ REALITY ponúkajúú na prenájom peknú kancelária alebo komerčný

Reality Rimavská Sobota

Kancelárie, administratívne priestory | Jánošíková | 28 m²

Ponúkame na prenájom kanceláriu alebo komerčný priestor na prevádzkovanie služieb v lukratívnom

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Rimavská Sobota

280 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

PREDAJ: Drevenica pri Ždiarskom potoku s príjemnou verandou, 135 m2, P

Reality Polomka

Chalupa, rekreačný domček | Nálepkova | 77 m²

HĽADÁTE JEDNODUCHÉ BÝVANIE ALEBO CHALUPU BEZ VEĽKÝCH INVESTÍCIÍ? DOBRÉ REALITY – silná slovens

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Polomka

69,900 € 908 €/m²

Drevenička na vŕšku, 72 m2, Čierny Balog - Starý Krám

Reality Čierny Balog

Chalupa, rekreačný domček | Mlynská | 72 m²

ĽÚBITE DREVENICE? DOKÁŽETE OCENIŤ PÔVODNÚ SLOVENSKÚ ARCHITEKTÚRU? TÚŽITE PO AUTENTICKOSTI V A

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Čierny Balog

54,900 € 763 €/m²

Pozemok pre rekreačnú výstavbu - investícia - rekreácia, 6692 m2

Reality Čierny Balog

Rekreačný pozemok | Brotovo | 6,692 m²

BRÁNA DO PRALESA - PROJEKT, KTORÝ VIDÍ LEN TEN SPRÁVNY KUPUJÚCI. DOBRÉ REALITY - silná slovens

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Čierny Balog

50 €/m2 50 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Rozľahlý pozemok pre rodinný dom, 2986 m2, Čierny Balog

Reality Čierny Balog

Pozemok pre rodinné domy | Mlynská | 2,986 m²

NENECHAJTE SA PREDBEHNÚŤ A KÚPTE SI UŽ DNES POZEMOK PRE SVOJ RODINNÝ DOM! ZAŽITE SKUTOČNÝ VIDIE

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Čierny Balog

69,900 € 23 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ: Investičný objekt v obci Kunešov, okres Žiar nad Hronom

Reality Kunešov

Obchodné priestory | Nezadaná | 230 m²

DOBRÉ REALITY – silná slovenská realitná sieť ponúka na predaj budovu bývalej školy v obci Kune

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Kunešov

69,000 € 300 €/m²

DOBRÉ REALITY -PREDAJ - Rodinný dom v obci Kremnické Bane, okres Žiar

Reality Kremnické Bane

Rodinný dom | Nezadaná | 140 m²

DOBRÉ REALITY – silná slovenská realitná sieť, exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom v obci k

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kremnické Bane

Cena dohodou

Polyfunkčný objekt B R E Z N O-Mazorníkovo

Reality Brezno

Obchodné priestory | 9. mája | 1,711 m²

DOBRÉ REALITY s.r.o. v zastúpení Adriana Strmeňová Vám ponúka na predaj komerčné a prevádzkové

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Brezno

890,000 € 520 €/m²

Novinka
Novinka

EXKLUZÍVNE U NÁS! RD/CHALUPA v obci Malá Lehota

Reality Malá Lehota

Rodinný dom | 166 m²

RK Dobré Reality, ponúka na predaj očarujúcu nehnuteľnosť v obci Malá Lehota, ktorá spája pokoj

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Malá Lehota

179,900 € 1084 €/m²

PREDAJ: Pozemok pre výstavbu rodinného domu, 885 m2, Veľká Lúka, okres

Reality Veľká Lúka

Pozemok pre rodinné domy | Záhumnie | 885 m²

DOBRÉ REALITY – silná slovenská realitná sieť, exkluzívne ponúka vo Veľkej Lúke, časť Záhumnie,

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Lúka

160 €/m2 160 €/m2

Novinka
Novinka

Beauty priestory - 3B Office, Zvolenská cesta, Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | Zvolenská Cesta | 13 m²

HĽADÁTE MIESTO PRE VAŠE SLUŽBY ZDRAVIA A KRÁSY? Priestor, kde môžete vytvoriť vlastné štúdio a

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

350 €/mesiac 27 €/mesiac/m²

Ponúkame nebytové priestory na prenájom

Reality Brezno

Kancelárie, administratívne priestory | Cesta osloboditeľov | 11 m²

Dobré Reality s.r.o. v zastúpení realitným maklérom, Štulajterová Iveta, Vám ponúkajú na prenáj

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Brezno

7.5 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Novinka
Novinka

DOBRÉ REALITY Vám ponúkajú na prenájom obchodný priestor v spoločnom a

Reality Rimavská Sobota

Obchodné priestory | Cintorínska | 96 m²

Ponúkame Vám na prenájom obchodný priestor v budove a v samostatnom areály s ďalšími obchodmi a

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Rimavská Sobota

450 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Na prenájom veľký 2-izbový byt v Rimavskej Sobote

Reality Rimavská Sobota

2 izbový byt | J.Bodona | 64 m²

Ponúkame na prenájom pre solventných a slušných záujemcov s pravidelným príjmom pekný, svetlý a

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Rimavská Sobota

500 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

DOBRÉ REALITY ponúkajú prenájom peknej komerčnej miestnosti na kancelá

Reality Rimavská Sobota

Kancelárie, administratívne priestory | Kuzmányho | 22 m²

Ponúkame Vám na prenájom komerčný priestor v úplne obnovenej budove v centre mesta Rimavská Sob

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Rimavská Sobota

250 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

PREDAJ: Chata s terasou v Národnom parku Nízke Tatry, 79 m2, Nemecká

Reality Nemecká

Chalupa, rekreačný domček | Odbojárov | 79 m²

CHATA V LESE JE TO, ČO SA VÁM SNAMI NESIE? ČISTÝ VZDUCH, PRÍRODA A ZURČIACA VODA? DOBRÉ REAL

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nemecká

139,900 € 1771 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23054)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Upresniť hľadanie