Na prenájom veľký 2-izbový byt v Rimavskej Sobote

Reality Rimavská Sobota

2 izbový byt | J.Bodona | 64 m²

Ponúkame na prenájom pre solventných a slušných záujemcov s pravidelným príjmom pekný, svetlý a

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Rimavská Sobota

500 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Ponúkame Vám na predaj 3 - izbový rodinný dom po kompletnej rekonštruk

Reality Boľkovce

Rodinný dom | Nezadaná | 97 m²

Moderný 3-izbový dom v Boľkovciach – stačí sa nasťahovať! Hľadáte nové bývanie bez starostí?

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Boľkovce

164,000 € 1691 €/m²

Pripravujeme: 3-izbový byt na prenájom na Rúbanisku s balkónom...

Reality Lučenec

3 izbový byt | 73 m²

Ponúkame Vám na prenájom 3-izbový byt v Lučenci na Rúbanisku. Byt prejde čiastočnou rekonštrukc

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Lučenec

490 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

DOBRÉ REALITY ponúkajú prenájom peknej komerčnej miestnosti na kancelá

Reality Rimavská Sobota

Kancelárie, administratívne priestory | Kuzmányho | 22 m²

Ponúkame Vám na prenájom komerčný priestor v úplne obnovenej budove v centre mesta Rimavská Sob

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Rimavská Sobota

250 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

SOKOLOVŇA - PRIESTOR NA PRENÁJOM 21 m2, Brezno

Reality Brezno

Kancelárie, administratívne priestory | Nábrežie Dukelských hrdinov | 21 m²

HĽADÁTE REPREZENTATÍVNY PRIESTOR? CHETE BYŤ NA DOBROM MIESTE, ALE NEPOTREBUJETE BYŤ PRIAMO V

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Brezno

400 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ: Rodinný dom na brehu Čierneho Hrona s menším pozemkom, 160 m2,

Reality Hronec

Rodinný dom | Hronská | 160 m²

HĽADÁTE RODINNÝ DOM SNOV, ČI DOMOV? V HRONCI OBOJE NÁJDETE V JEDNOM. DOBRÉ REALITY – silná s

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Hronec

259,900 € 1624 €/m²

Novinka
Novinka

Chalúpka na Dedine s pekným pozemkom pri potoku, 93 m2, Braväcovo

Reality Braväcovo

Rodinný dom | Nezadaná | 93 m²

HĽADÁTE CHALUPU NA CHALUPÁRČENIE? MÁTE CHUŤ VYHRNÚŤ SI RUKÁVY A VYTVORIŤ SVOJ KUS RAJA VLASTNÝ

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Braväcovo

63,900 € 687 €/m²

Zariadený 4izbový byt v novostavbe GEMINI, 91,5 m2 bez čakania, Brezno

Reality Brezno

4 izbový byt | Štvrť Kasárne | 82 m²

V čase, keď sa na nové byty čaká mesiace alebo aj roky, existuje aj jednoduchšie riešenie. K

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Brezno

259,900 € 3170 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom so záhradou a historickým mlynom, 90 m2, Medovarce

Reality Medovarce

Rodinný dom | Nezadaná | 371 m²

RODINNÝ DOM SO ZÁHRADOU A HISTORICKÝM MLYNOM Pokojné vidiecke bývanie s priestorom pre život, z

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Medovarce

149,900 € 404 €/m²

Pozemok pre výstavbu rodinného domu s architektonickou štúdiou, 820 m2

Reality Nová Baňa

Pozemok pre rodinné domy | Viničná cesta | 820 m²

BÝVAJTE INAK, BÝVAJTE V SÚLADE S KRAJINOU! DOBRÉ REALITY – silná slovenská realitná sieť, exkl

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nová Baňa

35,900 € 44 €/m²

PRENÁJOM - KANCELÁRSKE PRIESTORY V BREZNE

Reality Brezno

Priestor pre sklad | Cesta osloboditeľov | 63.3 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v Brezne, Cesta Osloboditeľov 8 o ploche 63,3 m2

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Brezno

7.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Novinka
Novinka

PREDAJ: VEĽKÝ 3 IZBOVÝ BYT S LOGGIOU PO REKONŠTRUKCII, INTERNÁTNA ULICA

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 78 m²

DOBRÉ REALITY – silná slovenská realitná spoločnosť, certifikovaná maklérka Marcela Pokorná pon

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

235,000 € 3013 €/m²

PREDAJ: Pozemok pre výstavbu menšieho rodinného domu, 764 m2, Veľká Lú

Reality Veľká Lúka

Pozemok pre rodinné domy | Záhumnie | 764 m²

TÚŽITE PO MENŠOM RODINOM DOME, ALEBO MÁTE CHUŤ POPASOVAŤ SA S ATYPICKÝM POZEMKOM? DOBRÉ REALI

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Lúka

160 €/m2 160 €/m2

Novinka
Novinka

PREDAJ : Rodinný dom Horná Ves, okres Žiar nad Hronom

Reality Horná Ves

Rodinný dom | Nezadaná | 130 m²

DOBRÉ REALITY – silná slovenská realitná sieť, exkluzívne ponúka na predaj krásny 4izbový rodi

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Horná Ves

85,000 € 654 €/m²

Tajuplná záhrada s jazierkom a banským potôčikom, 1927 m2, Špania Doli

Reality Špania Dolina

Záhrada | Nový Svet | 1,927 m²

HĽADÁTE MIESTO, KTORÉ MÁ DUŠU? KÚSOK SVETA, KDE SA DOTYK VODY, ŠUM STROMOV A HISTÓRIA BANÍKOV S

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Špania Dolina

39,900 € 21 €/m²

PREDAJ - Rodinný dom Slaská, okres Žiar nad Hronom

Reality Slaská

Rodinný dom | Nezadaná | 90 m²

Útulný domček s dušou v srdci prírody – obec Slaská Hľadáte únik z mesta, ticho hôr a projekt,

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Slaská

78,000 € 867 €/m²

Usadlosť U Rusnákov, Čekovce, okres Krupina

Reality Čekovce

Priestor pre výrobu | Nezadaná | 174 m²

DOBRÉ REALITY – silná slovenská realitná sieť, exkluzívne ponúka na predaj rozľahlú usadlosť U

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Čekovce

390,000 € 2241 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj veľká, lukratívna komerčná budova v centre Rimavskej Soboty

Reality Rimavská Sobota

Polyfunkčný objekt | 500 m²

Ponúkame Vám na predaj rozsiahlu lukratívnu komerčnú budovu v centre mesta Rimavská Sobota. Bud

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Rimavská Sobota

Cena dohodou

DOBRÉ REALITY ponúkajú na predaj krásny 4-izbový byt v tichej lokalite

Reality Rimavská Sobota

4 izbový byt | Sobôtka | 92 m²

Ponúkame Vám veľký štvorizbový byt s priestrannou lodžiou, dvomi kúpeľňami a vlastným kondenzač

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Rimavská Sobota

129,900 € 1412 €/m²

RD / Chalupa v obci Malá LEHOTA v prekrásnom prostredí na pozemku 556m

Reality Žarnovica

Rodinný dom | Hlavná | 166 m²

Rada Vám predstavím moju novú ponuku, domček ako z rozprávky, nachádzajúci sa v centre obce -

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Žarnovica

179,900 € 1084 €/m²

Na prenájom exkluzívne priestory na obchodné alebo kancelárske účely v

Reality Rimavská Sobota

Obchodné priestory | Bélu Bartóka | 220 m²

Ponúkame Vám na prenájom exkluzívne priestory v priamom centre mesta Rimavská Sobota. Priestory

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Rimavská Sobota

1,500 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Na prenájom rôzne lukratívne komerčné priestory v multifunkčnom areáli

Reality Hnúšťa

Obchodné priestory | 200 m²

Ponúkame Vám na prenájom zrekonštruované, moderné komerčné, obchodné či kancelárske priestory v

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Hnúšťa

Cena dohodou

DOBRÉ REALITY ponúkajú na prenájom pekné komerčné priestory na obchod

Reality Rimavská Sobota

Polyfunkčný objekt | 300 m²

Ponúkame Vám zaujímavé, pekné priestory, vhodné na rôzne druhy podnikania. V lukratívnej budove

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Rimavská Sobota

Cena dohodou

DOBRÉ REALITY ponúkajú do prenájmu predajný stánok v centre Rimavskej

Reality Rimavská Sobota

Obchodné priestory | Bélu Bartóka | 10 m²

Ponúkame Vám do prenájmu stánok o rozlohe cca 10 m2 v priamom centre mesta Rimavská Sobota. St

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Rimavská Sobota

100 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23053)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)