3 chaty s veľkým pozemkom v Klenovci na predaj

Reality Klenovec

Chata, drevenica, zrub | 200 m²

Ponúkame na predaj usadlosť s troma objektami a veľkými pozemkami v extraviláne obce Klenovec.

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Klenovec

Info v RK

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Exkluzívny 2-izbový byt v pražskom štýle v Rezidencii Horná | Centrum - Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Horná | 86.5 m²

Byt predstavuje spojenie historického šarmu s modernou funkčnosťou. Nachádza sa v "Rezidencii H

Publikované: 08.04.2024 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

1,000 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Top
Top

Mezonet + samostatný apartmán v rezidencii ALMET | Donovaly

Reality Donovaly

2 izbový byt | Nezadaná | 87.14 m²

Ponúkame na predaj jedinečný investičný celok v obľúbenej rezidencii ALMET priamo v centre Dono

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Donovaly

209,000 € 2398 €/m²

Top
Top

Zrekonštruovaný 1-izbový byt s 2 lodžiami a parkovaním | Školská - Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Školská | 37 m²

Ponúkame na prenájom moderný a kompletne zrekonštruovaný 1-izbový byt s výmerou 37 m², nachádza

Publikované: 22.03.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

555 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj 3 izbový priestranný byt v srdci Donovalov s dobrou dispozíciou, 3x parking

Reality Donovaly

3 izbový byt | Nezadaná | 76.47 m²

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Donovaly

199,000 € 2602 €/m²

Top
Top

ARES Consulting | Na predaj vidiecky 2-dom v obci Pohorela

Reality Pohorelá

Rodinný dom | Jánošíková | 180 m²

Hľadáte bývanie v lone prírody, alebo víkendové sídlo pre seba a svoju rodinu ? Tak si určite p

Publikované: 02.05.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Pohorelá

96,900 € 538 €/m²

Top
Top

Predaj pozemok 40á, usadlosť pod Donovalmi so starým RD

Reality Staré Hory

Pozemok pre rodinné domy | 4,099 m²

EXKLUZÍVNA PONUKA: Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám ponúka na predaj veľký pozemo

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Staré Hory

145,000 € 35 €/m²

Top
Top

Predaj 200m2 priestor vhodný na 3 apt., Donovaly

Reality Donovaly

Objekt pre obchod | Donovaly | 200 m²

Realitná kancelária Pavlik & Partners vám exkluzívne ponúka na predaj lukratívny priestor vhodn

Publikované: 30.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Donovaly

1 € 0 €/m²

Top
Top

Svetlý a priestranný 4-izbový byt s loggiou – Fončorda, B.B.

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Tulská 89 | 83.27 m²

Ponúkame na predaj príjemný, 4-izbový byt, ktorý vás zaujme svojou vzdušnosťou, praktickou dis

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

230,000 € 2762 €/m²

Top
Top

3 izbový byt CENTRUM - NOVOSTAVBA - prémiové zariadenie

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Hurbanova | 95 m²

(weiss@equpo.sk, 0905 44 55 66) Ponúkam na prenájom nadštandardný byt v centre mesta na Hurbano

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

950 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Top
Top

3 izb BYT v NOVOSTAVBE v štandarde DOLNÁ ULICA - CENTRUM Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Dolná | 77 m²

(weiss@equpo.sk, 0905 44 55 66) Využite možnosť zakúpiť 3 izbový byt v úplnom centre Banskej By

Publikované: 07.07.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

313,200 € 4068 €/m²

Top
Top

Donovaly – Predaj 2 izb. bytu (64 m2) v novostavbe Panorama na svahu s balkónom, pivnicou, garáž. parkovaním, komplet zariadením a vybavením bytu

Reality Donovaly

2 izbový byt | Nezadaná | 64 m²

Ponúkam exkluzívne na predaj luxusný 2 izbový APARTMÁN (na LV zapísaný ako BYT) pre extra nároč

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Donovaly

219,000 € 3422 €/m²

Top
Top

Predaj veľký 2izb.apartmán Donovaly, 89m2 + 2 parkov.miesta

Reality Donovaly

2 izbový byt | 89 m²

EXKLUZÍVNA PONUKA: Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám ponúka na predaj veľký 2izbov

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Donovaly

162,500 € 1826 €/m²

Top
Top

Predaj 3izb. apartmán Donovaly, 170 m2, garáž, ZNÍŽENÁ CENA!

Reality Donovaly

3 izbový byt | Donovaly | 85 m²

EXKLUZÍVNA PONUKA: Ponúkame Vám na predaj veľký, kompletne zariadený 3 izbový apartmán v AD Pan

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Donovaly

258,000 € 3035 €/m²

Top
Top

MOŽNOSŤ OKAMŽITEJ VÝSTAVBY - Pršianska terasa

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Pršianska cesta | 648 m²

Ponúkame na predaj krásny stavebný pozemok v mestskej časti Pršianska Terasa, lokalita CÍNOVÁ,

Publikované: 02.10.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

193,760 € 299 €/m²

Top
Top

Bývajte v novostavbe domu SLNEČNÉ STRÁNE, Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Slnečné Stráne | 150 m²

Developerská spoločnosť PROFINEX Group, s.r.o. Vám ponúka nový a jedinečný rezidenčný projekt v

Publikované: 06.09.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

Top
Top

Okamžitá výstavba Vášho nového rodinného domu!

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Pršianska cesta | 532 m²

Na predaj stavebný pozemok 532 m2, lokalita Pršianska Terasa-Vlčia jama, Banská Bystrica. Všetk

Publikované: 08.11.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

162,600 € 306 €/m²

Top
Top

REZERVOVANÉ - Rodinný dom s pekným výhľadom – Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

Rodinný dom | 204.3 m²

Rodinný dom v radovej zástavbe v obľúbenej časti Rimavskej Soboty – Chrenovisko, ktorý ponúka v

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Rimavská Sobota

Cena dohodou

Top
Top

PREDANÉ - Priestranný rodinný dom, Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

Rodinný dom | 203.67 m²

Ppriestranný rodinný dom s veľkým pozemkom, ako súčasť dvojdomu, v obľúbenej lokalite Chrenovis

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Rimavská Sobota

Cena dohodou

Top
Top

Nový Chalet v srdci Štiavnických vrchov

Reality Banská Štiavnica

Rodinný dom | Nezadaná | 134 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj úplne nový chalet v obklopení lesa, len 8 minút chôdze od Počúva

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Banská Štiavnica

329,000 € 2455 €/m²

Top
Top

Na PRENÁJOM lukratívne obchodné priestory 1007 m² RETAILOVÉHO objektu v Obchodnom centre (OC) Radvaň PARK na Zvolenskej ceste v Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | Zvolenská cesta 30A | 1,007 m²

🏬 Na prenájom: priestranné obchodné priestory v OC Radvaň PARK – Banská Bystrica Adresa: Zvole

Publikované: 17.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

10,362 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Top
Top

Na predaj 6-izbový rodinný dom v kúpeľnom meste Dudince

Reality Dudince

Rodinný dom | B. Tablica | 317 m²

Realitná kancelária Olins vám exkluzívne ponúka NA PREDAJ dvojpodlažný rodinný dom v kúpeľnom m

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj Dudince

244,900 € 773 €/m²

Top
Top

Čarovná usadlosť - rodinný dom (bývalý mlyn) na polosamote s obrovským oploteným pozemkom 9 232m2 – Janova Lehota

Reality Janova Lehota

Rodinný dom | Janova Lehota 275 | 250 m²

​Hľadáte absolútny únik z civilizácie, milujete prírodu, zvieratá, alebo snívate o vlastnej far

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Janova Lehota

269,000 € 1076 €/m²

Top
Top

PREDAJ: Dvojbytový rodinný dom pri centre, Zvolen_Podborová

Reality Zvolen

Rodinný dom | Nevyplnená | 400 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj priestrannú vilu vo vyhľadávanej časti

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Zvolen

Cena dohodou

Top
Top

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8511)
Rodinné domy na predaj (23081)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie