PLUS REALITY | Moderné 3-izbové byty v novostavbe v pokojnej zelenej lokalite – Tomášikovo - EKO HOME na predaj!

Reality Tomášikovo

3 izbový byt | 77.92 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj nový projekt moderných rodinných domov v

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Tomášikovo

153,000 € 1964 €/m²

Reality Tomášikovo

3 izbový byt | 76.21 m²

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Tomášikovo

163,000 € 2139 €/m²

DIRECTREAL| Na predaj: Nadštandardný 3-izbový byt v obci Tomášikovo (okres Galanta)

Reality Tomášikovo

3 izbový byt | Mlynská | 97 m²

Directreal Partner - Máme pre vás skvelú ponuku – stačí sa len nasťahovať! Ponúkame na predaj

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Tomášikovo

189,999 € 1959 €/m²

3 izbový mezonetovy byt s balkónom v obci Tomašíkovo

Reality Tomášikovo

3 izbový byt | 71.12 m²

Ponúkame na predaj byty v pripravovanej novostavbe v obľúbenom projekte Bývanie pri rieke v po

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Tomášikovo

151.98 € 2 €/m²

3 izbový byt na PRÍZEMÍ so záhradou v obci Tomášikovo + 2x parkovanie

Reality Tomášikovo

3 izbový byt | Nezadaná | 92.74 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt nachádzajúci sa na PRÍZEMÍ rodinného domu so vzhľadom bytov

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Tomášikovo

163,000 € 1758 €/m²

3 izbový byt na POSCHODÍ v obci Tomášikovo + 2x parkovanie

Reality Tomášikovo

3 izbový byt | Nezadaná | 79.55 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt nachádzajúci sa na POSCHODÍ rodinného domu so vzhľadom byto

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Tomášikovo

153,000 € 1923 €/m²

Moderný dizajn, maximálne súkromie v srdci prírody - Tomášikovo

Reality Tomášikovo

3 izbový byt | 76.21 m²

Vyberte si byt priamo od Developera - pre viac info na stránke www.peknebyty.sk Ponúkame na

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Tomášikovo

163,000 € 2139 €/m²

Reality Tomášikovo

3 izbový byt | 76.21 m²

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Tomášikovo

153,000 € 2008 €/m²

PREDAJ: 3-mezonetový byt 71m2 v krásnom prostredí v Tomášikove

Reality Tomášikovo

3 izbový byt | Starý Háj | 71 m²

Predaj: Ponúkame na predaj 3-i mezonetovyý byt v novostavbe (kolaudácia r.2023) Úžitková ploch

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 03.11.2025
Byty na predaj Tomášikovo

115,800 € 1631 €/m²

BOSEN | Priestranný 3 izbový mezonet, novostavba Tomášikovo

Reality Tomášikovo

3 izbový byt | Tomášikovo | 71.12 m²

Popis nehnuteľnosti Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj čiastočne zariadený 3-izbový m

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Tomášikovo

130,800 € 1839 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Priestranný 3 izbový mezonet, novostavba Tomášikovo

Reality Tomášikovo

3 izbový byt | Tomášikovo | 71.12 m²

BOSEN | Priestranný 3 izbový mezonet, novostavba Tomášikovo Bosen Group Vám exkluzívne ponúka

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Tomášikovo

120,400 € 1693 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23058)
Reality v Martine (773)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Byty na predaj v Bratislave (8518)
Upresniť hľadanie