COMODINO - Jedinečný veľkometrážny 3i byt pod Slavínom, so záhradou a výhľadmi, ktoré si zamilujete

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Vlčkova | 108 m²

COMODINO ponúka exkluzívne na predaj jedinečný 3-izbový byt v jednej z najvyhľadávanejších loka

Publikované: 08.11.2025 Aktualizované: 04.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

595,000 € 5509 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj investičný 3-izbový apartmán (nebytový priestor) v Bardejove

Reality Bardejov

3 izbový byt | ulica | 45 m²

Moderný maklér ponúka na predaj úplne nový, slnečný 3-izbový apartmán v štádiu HOLOBYT, ktorý

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bardejov

89,000 € 1978 €/m²

Reality Bardejov

3 izbový byt | ulica | 45 m²

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bardejov

89,000 € 1978 €/m²

Predaj 3-izbového bytu s krásnym výhľadom na prírodu – Medzev

Reality Medzev

3 izbový byt | 62 m²

TUreality ponúka na predaj 3-izbový byt v meste Medzev, okres Košice-okolie. Byt má výmeru 62 m

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Medzev

85,000 € 1371 €/m²

Nový Ružinov budova Miranda - 3kk s terasou

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Bajkalská | 77.53 m²

Predstavujeme novú kapitolu obľúbenej mestskej štvrte Nový Ružinov. Rozširujeme ponuku bývania

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

350,058 € 4515 €/m²

Predaj 3i bytu na Banskobystrickej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Banskobystrická | 107 m²

Ponúkame na predaj jedinečný priestranný 3 - izbový , tehlový byt s výnimočnou atmosférou pria

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

478,000 € 4467 €/m²

Na predaj 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, Žilina – Jarná ulica

Reality Žilina

3 izbový byt | Jarná | 61 m²

Ponúkame na predaj svetlý 3-izbový byt s výborne riešenou dispozíciou, nachádzajúci sa na 1. po

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Žilina

185,000 € 3033 €/m²

REZERVOVANÉ KOMPLETNE PRECÍZNE ZREKONŠTRUOVANÝ 3 IZB.BYT, Bratislava

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Jána Stanislava | 71.09 m²

Realitná spoločnosť PRIUS Vám exkluzívne prináša jedinečnú príležitosť získať dokonalý domov pr

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

289,990 € 4079 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Priestranný 4-izbový byt (pôvodne 3-izbový) | Dúbravka, lodžia, skvelá dispozícia

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Lipského | 71.66 m²

Hľadáte byt s potenciálom, kde za cenu 3-izbového získate plnohodnotné 4 izby? Máme pre vás zau

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

247,000 € 3447 €/m²

Na predaj | 3-izbový byt | Dubnica nad Váhom | 68m² | Centrum

Reality Dubnica nad Váhom

3 izbový byt | Partizánska | 70 m²

Realitná kancelária Luca & Doren vám ponúka na predaj nadštandardný a kompletne zrekonštruovaný

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

164,990 € 2357 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj 3-izb.bytu s loggiou v Detve-Novosady.

Reality Detva

3 izbový byt | Novosady | 81.16 m²

MM Grafic Art Studio s.r.o. ponúka na predaj slnečný a priestranný 3-izbový byt s loggiou vo vy

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 11.03.2026
Byty na predaj Detva

129,500 € 1596 €/m²

Len u nás! Predaj 3-izb.bytu ul.Nám.mieru v Detve.

Reality Detva

3 izbový byt | 78.7 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 3-izbový byt v Detve. Rozloha bytu je 78,71 m2 a nachádza sa

Publikované: 22.02.2024 Aktualizované: 29.10.2025
Byty na predaj Detva

120,000 € 1296 €/m²

Predaj 3-izb.bytu s lóggiami vo vyhľadávanej lokalite v Detve.

Reality Detva

3 izbový byt | A. Hlinku | 76.46 m²

MM Grafic Art Studio s.r.o. Vám ponúka na predaj slnečný a priestranný 3-izbový byt s výnimočn

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 22.02.2026
Byty na predaj Detva

123,900 € 1620 €/m²

Len u nás. Predaj 3-izb.bytu s balkónom v Detve.

Reality Detva

3 izbový byt | 75.59 m²

MM Grafic Art Studio s.r.o. Vám ponúka tento priestranný zrekonštruovaný 3-izbový byt s balkón

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Detva

132,690 € 1755 €/m²

3i byt, prémiové materialy, parking s nabíjanim pre elektromobily

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Budatínska | 97 m²

Dizajnový, priestranný 3i byt, ktorý bol za posledných 5 rokov postupne komplet zrekonštruovaný

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 11.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

340,000 € 3505 €/m²

NA PREDAJ 3izb BYT V TEHLOVEJ NOVOSTAVBE na ZAČIATKU PETRŽALKY 3 ZASTÁVKY ELEKTRIČKOU DO CENTRA BRATISLAVY

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Šustekova | 78.8 m²

Predaj: Priestranný 3-izbový tehlový byt na Šustekovej ulici (začiatok Petržalky) NOVOSTAVBA Po

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

299,700 € 3803 €/m²

člen NARKS

Dokončené - Byt (D2) s veľkou terasou (54 m2) s výhľadom - Activity Residence s komunitnou záhradou

Reality Chorvátsky Grob

3 izbový byt | Jelšová | 115 m²

Activity Residence TESNE PRED DOKONČENÍM! Viac informácií na www.jelsova.sk Miesto pre pokojn

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Chorvátsky Grob

269,220 € 2341 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Reality Bratislava-Vajnory

3 izbový byt | 115 m²

Activity Residence (v lokalite Chorvátsky Grob - Čierna Voda) Viac informácií na www.jelsova.s

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

269,220 € 2341 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Dokončené - Byt s veľkým balkónom (B1) - Activity Residence s komunitnou záhradou

Reality Bratislava-Vajnory

3 izbový byt | 66 m²

Activity Residence s komunitnou záhradou (v lokalite Chorvátsky Grob - Čierna Voda) - priamo pr

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

217,500 € 3229 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Slnečný 3-izbový byt na sídlisku Prednádražie- Skvelá Ponuka

Reality Trnava

3 izbový byt | Trnava | 66.6 m²

Ponúkame vám na predaj, veľký, slnečný 3- izbový byt vo výbornej lokalite v Trnave na sídlisku

Publikované: 18.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trnava

175,000 € 2628 €/m²

Krásny kompletne zrekonštruovaný tehlový 3 izbový byt s vlastným kúrením v Dunajskej Strede na 2.poschodí v novostavbe

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Nová Ves | 78 m²

Ponúkam Vám na predaj krásny svetlý 3 izbový byt s balkónom v Dunajskej Strede , Nová Ves. Plo

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

167,000 € 2141 €/m²

Na predaj 3 izbový byt Žilina Hliny

Reality Žilina

3 izbový byt | 83.8 m²

VM REALITY ponúka na predaj 3 izbový byt s veľkorysou výmerou 83,8 m², nachádzajúci sa na vyvýš

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Žilina

203,000 € 2422 €/m²

Na predaj 3 izbový byt Martin Košúty

Reality Martin

3 izbový byt | 67 m²

VMREALITY ponúka exkluzívne na predaj 3-izbový byt o výmere 67 m² v časti Košúty 2. Byt sa nach

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Martin

160,000 € 2388 €/m²

ZĽAVA - NA PREDAJ 3-IZB BYT V TOP LOKALITE, KE-ŠACA-ŽELEZIARENSKÁ 29

Reality Košice-Šaca

3 izbový byt | 68 m²

Martin Simko a Diamond Reality Vám ponúkajú na predaj 3-izbový tehlový byt v pôvodnom, zachoval

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Šaca

149,900 € 2204 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty v Banskej Bystrici (1379)
Rodinné domy na predaj (23114)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30354)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (175)
Reality v Martine (742)
Byty na predaj v Bratislave (8514)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie