Na predaj 3-izbový byt so slnečným balkónom v novostavbe kúsok od Prešova

Reality Bardejov

3 izbový byt | - | 83.05 m²

Moderný maklér ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s premyslenou dispozíciou, situovaný

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bardejov

154,000 € 1854 €/m²

Na predaj 3. izbovy byt - Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | 75 m²

TUreality ponúka na predaj moderný 3-izbový byt v novostavbe, situovaný vo vyhľadávanej lokalit

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trenčín

249,999 € 3333 €/m²

3 izbový prémiový byt v centre Košíc

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | 115 m²

Tureality ponúka na predaj priestranný a štýlový 3-izbový tehlový byt s celkovou výmerou 115 m²

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

379,999 € 3304 €/m²

3-izbový byt, Toryská ulica,Košice, Terasa

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Toryská | 70 m²

3-izbový byt Toryská ulica, Košice Terasa Ponúkame na predaj 3-izbový byt po rekonštrukcii na

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

246,000 € 3514 €/m²

Na predaj 3-izbový byt s loggiou nachádzajúci sa na Sídlisku Sekčov - ul. Sibírska

Reality Prešov

3 izbový byt | 72 m²

TUreality Vám ponúka na predaj 3-izbový byt s loggiou nachádzajúci sa na Sídlisku Sekčov. Ploch

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Prešov

159,999 € 2222 €/m²

Čiastočne zrekonštruovaný 3 izbák v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Smolenická | 64 m²

Realitné Impérium ponúka na predaj 3 izbový byt, na Smolenickej ulici v Bratislavskej Petržalke

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

230,000 € 3594 €/m²

Priestranný 3 izbový byt s terasou na predaj

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Tománkova | 67 m²

Realitné Impérium ponúka na predaj 3 izbový byt, na Tománkovej ulici v Karlovej Vsi. Podlahová

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

270,000 € 4030 €/m²

PINK reality PRIPRAVUJEME 3 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii NA MIERU

Reality Šaľa

3 izbový byt | Horná | 68 m²

PINK reality PRIPRAVUJEME PRE VÁS 3 izbový byt o rozlohe 68 m2 v Šali na predaj. Ponúkame na

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Šaľa

149,900 € 2204 €/m²

Priestranný 3 izbák v Dúbravke na predaj

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Bílikova | 68.9 m²

Realitné Impérium ponúka na predaj 3 izbový byt, v Bratislavskej Dúbravke, na ulici Bilikova. P

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

240,000 € 3483 €/m²

Predaj zrekonštruovaného 3 izbového bytu

Reality Komárno

3 izbový byt | Vodná ul. | 76 m²

POPIS NEHNUTEľNOSTI: Ponúkame Vám na predaj priestranný 3-izbový byt s lodžiou na ulici Vodnej

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Komárno

125,000 € 1645 €/m²

Na predaj 3-izbový byt s lóggiou, čiastočne zariadený, Košice – Terasa, Kežmarská ulica

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | 70 m²

TU reality Vám so súhlasom majiteľa ponúka na predaj 3-izbový byt, čiastočne zariadený na ulici

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

Cena na vyžiadanie

Modernizácia v historickej tehle: 92 m² na Záhradníckej s vlastným dvorom a novým výťahom

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Záhradnícka | 94 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 3,5-izbový byt, ktorý spája charakter poctivej tehlovej stavby s k

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 02.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

300,000 € 3191 €/m²

PREDAJ 3-izbový byt, Piešťany - M. Bela

Reality Piešťany

3 izbový byt | M. Bela | 67 m²

BIBI reality s.r.o. Vám ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt v Piešťanoch na ulici M. Bela

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Piešťany

140,000 € 2090 €/m²

PREDAJ - 3-izbový rodinný dom po kompletnej interiérovej rekonštrukcii

Reality Šurany

3 izbový byt | Na Vŕšku | 112 m²

Spoločnosť Findigo Vám ponúka na predaj trojizbový rodinný dom v tichej a vyhľadávanej lokalite

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Šurany

158,000 € 1411 €/m²

Na predaj 3 izbový byt v tichej časti Pezinka - REZERVOVANÉ

Reality Pezinok

3 izbový byt | Muškátova | 75 m²

Ponúkam na predaj 3 izbový byt na ideálnom 2. poschodí v tehlovom bytovom dome na Muškátovej ul

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Pezinok

199,000 € 2653 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

3-izbový byt centrum Malaciek

Reality Malacky

3 izbový byt | Bernolákova | 77.9 m²

Ponúkame na predaj svetlý, výborne dispozične riešený 3-izbový byt v Malackách. Nehnuteľnosť pr

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Malacky

175,000 € 2246 €/m²

Predám 3 izbový nadštandardný byt Komoča

Reality Komoča

3 izbový byt | Nezadaná | 73 m²

Hľadáte bývanie, ktoré spája pohodlie bytu s výhodami blízkosťi prírody? Ponúkame na predaj kom

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Komoča

103,000 € 1411 €/m²

Okres SENEC - obec ČATAJ - NA PREDAJ 4. izbový priestranný mezonetový byt

Reality Čataj

3 izbový byt | Hlavná | 99.8 m²

Lokalita: ul. Hlavná, Čataj. Pozrite si autentické video bytu: https://youtube.com/shorts/uM_

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na predaj Čataj

175,000 € 1754 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ - SENEC – SLNEČNÉ JAZERÁ JUH – NA PREDAJ – novostavba 3 izbového bytu s fotovoltikou v rekreačnej dvoj-chate so záhradou a parkingom

Reality Senec

3 izbový byt | Slnečné jazerá Juh | 95 m²

REZERVOVANÉ... Lokalita: SLNEČNÉ JAZERÁ JUH, SENEC. RK Quality SC Vám prináša ponuku na preda

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 28.03.2026
Byty na predaj Senec

249,000 € 2621 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

SENEC - Hľadám pre klienta na kúpu 3 izbový byt v Senci do 180 000,- EUR

Reality Senec

3 izbový byt | 65 m²

Hľadám pre klienta 3 izbový byt priamo v Senci na kúpu, do 180 000,- EUR, platba: časť na HÚ a

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 10.02.2026
Byty na predaj Senec

180,000 € 2769 €/m²

člen NARKS

REZERVOVANÉ - SENEC - PREDAJ 3 izbový HOLOBYTU s vlastným kúrením, vo vyhľadávanej lokalite pri Slnečných jazerách - Viladomy - ul. Dlhá v Senci

Reality Senec

3 izbový byt | Dlhá | 67.76 m²

REZERVOVANÉ... Lokalita: ul. Dlhá - VILADOMY - blízko Slnečných jazier Sever v Senci. RK Quali

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 28.03.2026
Byty na predaj Senec

165,000 € 2435 €/m²

člen NARKS

REZERVOVANÉ - SENEC - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS - NA PREDAJ 3 IZBOVÝ BYT V CENTRE MESTA - ul. Hurbanova - pri pešej zóne

Reality Senec

3 izbový byt | Hurbanova | 61.52 m²

REZERVOVANÉ... Lokalita: ul. Hurbanova, Senec - centrum, pri pešej zóne. RK Quality SC Vám exk

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Senec

165,000 € 2682 €/m²

člen NARKS

TREEF | 3-izbový byt v pôvodnom stave 66m2 Prednádražie TRNAVA

Reality Trnava

3 izbový byt | 66 m²

TREEF | 3-izbový byt v pôvodnom stave 66m2 Prednádražie TRNAVA Byt je v pôvodnom stave, čo pre

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Trnava

165,000 € 2500 €/m²

PREDAJ 3-izbový byt– projekt PRI STUDNIČKE, bývajte už v lete 2026

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Pri Suchom mlyne | 73.73 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt na 3. nadzemnom podlaží s celkovou výmerou 73,73 m², obytná pl

Publikované: 07.06.2022 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

361,333 € 4901 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1379)
Rodinné domy na predaj (23114)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30354)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (175)
Byty na predaj v Bratislave (8514)
Reality v Martine (742)
Upresniť hľadanie