NA PREDAJ,3 IZBOVÝ NOVOZREKONŠTRUOVANÝ BYT V STAROM MESTE,KE-ŠTÍTOVÁ

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Štítová | 73 m²

Existujú byty v Starom Meste. A potom sú byty, ktoré Vám umožnia žiť Staré Mesto naplno – s pok

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

279,990 € 3835 €/m²

AZ. PANORAMATICKÝ 3-IZBOVÝ BYT S VÝHĽADOM NA SLNEČNÉ JAZERÁ – SENEC

Reality Senec

3 izbový byt | 93 m²

Podlažie: 3. / 6. (s moderným výťahom a bezbariérovým prístupom). Stav: Moderná novostavba / by

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Senec

244,000 € 2624 €/m²

VÝNOSNÝ 3-IZBOVÝ INVESTIČNÝ BYT

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | 70 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný a prakticky riešený 3-izbový byt s výmerou 70 m² vrátane

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

126,000 € 1800 €/m²

Arvin & Benet | Jedinečný mezonet pri Štrkovci s krbom a slnečnou terasou

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Teslova | 126.9 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj výnimočný 3i byt na Teslovej ulici v Ružinove, situovaný na najv

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

389,000 € 3065 €/m²

ARBIZ | Predaj 3 izbového bytu (62 m2) s loggiou na ulici Šafárikova v Topoľčanoch

Reality Topoľčany

3 izbový byt | Šafárikova | 62 m²

Realitná kancelária ARBIZ Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj 3 izbový byt na ulici Šafárikova na

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Topoľčany

146,900 € 2369 €/m²

člen NARKS

SLOVREAL - na predaj 3i byt Levice, 72m2

Reality Levice

3 izbový byt | Nezadaná | 71.89 m²

Link na video: https://youtu.be/eTa317qntyk SLOVREAL ponúka na predaj 3-izbový byt v pôvodnom

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Levice

99,000 € 1377 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

SLOVREAL - na predaj 3i byt Levice, 64m2

Reality Levice

3 izbový byt | Nezadaná | 64.56 m²

SLOVREAL ponúka na predaj priestranný 3 izbový byt v okresnom meste Levice. Dispozične byt pozo

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Levice

89,990 € 1394 €/m²

3-IZBOVÝ BYT,PÔVODNÝ STAV,RUŽINOV,67m2

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 67 m²

TUreality ponúka na predaj 3-izbový byt v pôvodnom stave o výmere 67m2, k bytu prináleží aj piv

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

224,999 € 3358 €/m²

3-izbový byt po rekonštrukcii na predaj - Lučenec, Rúbanisko III

Reality Lučenec

3 izbový byt | Rúbanisko III | 71.6 m²

Hľadáte príjemné bývanie v tichej a obľúbenej časti Lučenca, kde má všetko svoje miesto? Tento

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Lučenec

86,000 € 1201 €/m²

Zrekonštruovaný 3-izbový byt s balkónom a zariadením – Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

3 izbový byt | Rožňavská | 66 m²

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt s balkónom a výmerou 66 m² na Rožňavs

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Rimavská Sobota

104,000 € 1576 €/m²

3-izbový byt v centre Liptovského Mikuláša

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Nezadaná | 81.5 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s výmerou 81,5 m² na Komenského ulici v

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

189,000 € 2319 €/m²

člen NARKS

Atraktívny trojizbový byt s loggiou v Lučenci – priestor, svetlo, poloha

Reality Lučenec

3 izbový byt | Ulica J. Vargu | 71.9 m²

Priestranný a svetlý trojizbový byt o celkovej výmere 71,9 m², nachádzajúci sa v širšom centre

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Lučenec

88,000 € 1224 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3-izbový byt s balkónom, novostavba, 90 m2, Podborová, Zvolen

Reality Zvolen

3 izbový byt | Smreková | 90 m²

MODERNÉ A EKOLOGICKÉ BÝVANIE: 3-izbový byt s balkónom v novostavbe ARBORA Podborová, Zvolen (o

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 19.04.2026
Byty na predaj Zvolen

246,923 € 2744 €/m²

člen NARKS

3-izbový byt s balkónom 75 m2, novostavba, Podborová, Zvolen

Reality Zvolen

3 izbový byt | Smreková | 75 m²

MODERNÉ A EKOLOGICKÉ BÝVANIE: 3-izbový byt s balkónom v novostavbe ARBORA Podborová, Zvolen (oz

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 19.04.2026
Byty na predaj Zvolen

201,105 € 2681 €/m²

člen NARKS

3-izbový byt na predaj, dva balkóny, 86 m2, novostavba v novostavba, Podborová, Zvolen

Reality Zvolen

3 izbový byt | Smreková | 86 m²

MODERNÉ A EKOLOGICKÉ BÝVANIE : 3-izbový byt s dvoma balkónmi v novostavbe ARBORA Podborová, Z

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 19.04.2026
Byty na predaj Zvolen

229,051 € 2663 €/m²

člen NARKS

Predaj 3 izb. bytu v obci Sása - 17 km od Zvolena

Reality Sása

3 izbový byt | Nová | 67 m²

Hľadáte bývanie v pokojnom prostredí obklopenom prírodou, no zároveň s dobrou dostupnosťou do m

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Sása

109,900 € 1640 €/m²

AZ. AZ ponúka 2.5-izbový byt s 2 balkónmi v tehlovom dome – Vazovova ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 65 m²

Ponúkame na predaj prakticky riešený byt s upravenou dispozíciou, nachádzajúci sa v atraktívnej

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

323,000 € 4969 €/m²

Na predaj 3-izbový byt, Martin - Priekopa

Reality Martin

3 izbový byt | 69 m²

Skopírujte si link na video: https://youtu.be/KbUmg8WPdiw _____________________________________

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Martin

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

NOVOSTAVBA, 3 izbové byty v štandarde na predaj, Galanta

Reality Galanta

3 izbový byt | Športová | 58.22 m²

Ste náročný na bývanie? Predstavujeme vám moderné a zároveň atraktívne bývanie, naviac - s n

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Galanta

167,500 € 2877 €/m²

Prerobený 3 izb byt s komorou, 2x pivnica, pri parku, na predaj, Sereď

Reality Sereď

3 izbový byt | Sereď | 73.98 m²

IntExreal realitná kancelária Vám ponúka na predaj priestranný 3 izbový byt s komorou a 2x pivn

Publikované: 13.06.2025 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Sereď

135,000 € 1825 €/m²

Na predaj 3 izbový byt s 2x P, komorou, v novostavbe pri GALANTE

Reality Vozokany

3 izbový byt | Vozokany | 66.94 m²

Moderné bývanie si môžete užiť aj mimo mesta, na dedine na dosah od okresného mesta Galanta /12

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Vozokany

135,000 € 2017 €/m²

Novostavba, 3 izbový byt na predaj, Galanta, Hody

Reality Galanta

3 izbový byt | Hody | 84.66 m²

Realitná kancelária IntExReal Vám ponúka bývanie v súkromí, v uzatvorenej, tichej časti mesta

Publikované: 17.07.2024 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Galanta

158,000 € 1800 €/m²

Na predaj kompletne zrekonštruovaný byt – Slovenská Ľupča, Mierová ulica

Reality Slovenská Ľupča

3 izbový byt | Mierová | 68 m²

Ponúkame na predaj moderný a vkusne zariadený byt po kompletnej rekonštrukcii, nachádzajúci sa

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na predaj Slovenská Ľupča

194,990 € 2868 €/m²

člen NARKS

Zhodnotenie 50 % momentom kúpy | TRI lukratívne byty v centre Banskej Štiavnice za polovičnú trhovú cenu

Reality Banská Štiavnica

3 izbový byt | Andreja Kmeťa | 135 m²

Investičná príležitosť pre developerov a investorov, ktorí hľadajú reálne zhodnotenie kapitálu

Publikované: 08.11.2025 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

198,000 € 1467 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30358)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (175)
Byty na predaj v Bratislave (8517)
Byty v Banskej Bystrici (1378)
Rodinné domy na predaj (23115)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality v Martine (743)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie