NA PREDAJ VEĽKORYSÝ KOMPLETNE PREROBENÝ 3-IZBOVÝ BYT S LOGGIOU

Reality Košice-Sídlisko KVP

3 izbový byt | 65 m²

Na predaj kompletne zariadený 3-izbový byt s loggiou na KVP, ulica Húsková. Priestranné bývan

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

215,900 € 3322 €/m²

PREDAJ - Kompletne prerobený veľký 3 izbový byt prerobený na 4 izbový byt s 2 balkónmi na Komenského ul. v Komárne

Reality Komárno

3 izbový byt | 82 m²

Na predaj vám ponúkam veľký 3 izbový byt prerobený na 4 izbový byt s 2 balkónmi v Komárne na Ko

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Komárno

135,000 € 1646 €/m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt na sídlisku Sever ulica Národná trieda.

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | 65 m²

V TUreality ponúkame na predaj štýlový 3-izbový tehlový byt v lokalite Staré Mesto – ul. Národn

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

Cena na vyžiadanie

PREDAJ - 3 izbový byt so šatníkom a zasklennou loggiou, Bratislava - Petržalka, Prokofievová ulica

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Prokofievova | 67 m²

Realitná kancelária Arkádia ponúka na predaj 3 izbový byt v Bratislave, na ulici Prokofievová.

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

252,000 € 3761 €/m²

3 IZBOVÝ BYT LUČENEC - PRIAME CENTRUM

Reality Lučenec

3 izbový byt | 79 m²

REALITY NOVOHRAD ponúkajú na predaj kompletne zrekonštruovaný veľký 3 izbový byt v priamom cen

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Lučenec

119,000 € 1506 €/m²

ARETÉ REAL - Predaj, svetlého, priestranného, kompletne zrekonštruovaného 3-izbového bytu s loggiou a pivnicou vo výbornej lokalite.

Reality Modra

3 izbový byt | Komenského | 79.13 m²

Naša realitná kancelária Vám ponúka na predaj komfortný, svetlý a moderne zrekonštruovaný byt v

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Modra

224,000 € 2831 €/m²

Areté Real - Rezervované - Predaj útulného, svetlého a kompletne zrekonštruovaného 3-izbového bytu s balkónom, loggiou s krásnym výhľadom na Malé Karpaty a okolie.

Reality Pezinok

3 izbový byt | 67.48 m²

ARETÉ REAL - Ponuka Táto ponuka je skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú komfortný, svetlý a

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Pezinok

209,000 € 3097 €/m²

Areté real-Predaj slnečného 3 izb.bytu po kompletnej rekonštrukcii s loggiou, murovanou pivnicou, miesto plné zelene v Senci.

Reality Senec

3 izbový byt | Inovecká | 75 m²

ARETÉ REAL- Ponúkame Vám na predaj kompletne prerobený 3 izbový byt v SENCI na ulici Inovecká.

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Senec

199,000 € 2653 €/m²

‼️ NOVÁKY - 3 IZBOVÝ BYT NA PREDAJ, VÝBORNÁ LOKALITA + VEĽA ZELENE ‼️

Reality Nováky

3 izbový byt | Nezadaná | 62 m²

Center reality. sk - ponúka v EXKLUZÍVNOM zastúpení majiteľa na predaj 3 izbový byt v krásnej t

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Nováky

119,990 € 1935 €/m²

3 izbový byt s potenciálom a krásnym výhľadom na Solivar

Reality Prešov

3 izbový byt | Lomnická | 65 m²

Ponúkam na predaj krásny slnečný 3 izbový byt v skvelej lokalite sídliska Šváby s výhľadom na r

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Prešov

165,000 € 2538 €/m²

Objavte moderné bývanie v rezidencii Podhorská – posledné voľné byty

Reality Banka

3 izbový byt | Podhorská | 70 m²

Ranná káva na dosah aj výhľad do kúpeľov Predstavte si život, kde to máte do svetoznámeho kúpe

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Banka

170,000 € 2429 €/m²

SLOVREAL: Predaj 3 - izbového bytu v centre mesta Zvolen

Reality Zvolen

3 izbový byt | Nezadaná | 75 m²

Realitná kancelária SLOVREAL: Ponúkame na predaj 3-izbový byt o výmere 75 m², situovaný na 1. p

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Zvolen

229,999 € 3067 €/m²

3- izbový byt s garážou v obci Kurima

Reality Kurima

3 izbový byt | Panské záhrady | 66 m²

Ponúkame na predaj, lacné bývanie pre mladé rodiny, s nízkými mesačnými platbami a to slnečný 3

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Kurima

74,800 € 1133 €/m²

člen NARKS

3-izbový byt v Bardejove

Reality Bardejov

3 izbový byt | J.Grešáka | 64 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt v Bardejove, ul. J. Grešáka s loggiou. Byt sa nachádza na 4. p

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bardejov

133,000 € 2078 €/m²

člen NARKS

Lev Reality - VÝHĽAD, KTORÝ VÁS DOSTANE — 3-IZBOVÝ BYT V CENTRE LEVÍC

Reality Levice

3 izbový byt | P. Jilemníckeho | 67 m²

Byt sa nachádza na 10. poschodí — a tento výhľad v Leviciach jednoducho nemá konkurenciu. Ráno

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Levice

98,000 € 1463 €/m²

Na predaj klimatizovaný 3-izbový byt po rekonštrukcii v Holíči

Reality Holíč

3 izbový byt | M. Nešpora | 69.65 m²

Ponúkame na predaj zrekonštruovaný 3-izbový byt s klimatizáciou a zakrytým balkónom, nachádzajú

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Holíč

136,000 € 1953 €/m²

Na predaj 3-izbový byt so slnečnou terasou v novostavbe kúsok od Prešova

Reality Bardejov

3 izbový byt | - | 79.62 m²

Moderný maklér ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s premyslenou dispozíciou, situovaný

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bardejov

155,000 € 1947 €/m²

Reality Bardejov

3 izbový byt | - | 79.62 m²

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bardejov

155,000 € 1947 €/m²

Na predaj 3-izbový byt so slnečným balkónom v novostavbe kúsok od Prešova

Reality Bardejov

3 izbový byt | - | 83.05 m²

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bardejov

154,000 € 1854 €/m²

Reality Bardejov

3 izbový byt | - | 83.05 m²

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bardejov

154,000 € 1854 €/m²

Na predaj 3. izbovy byt - Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | 75 m²

TUreality ponúka na predaj moderný 3-izbový byt v novostavbe, situovaný vo vyhľadávanej lokalit

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trenčín

249,999 € 3333 €/m²

3 izbový prémiový byt v centre Košíc

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | 115 m²

Tureality ponúka na predaj priestranný a štýlový 3-izbový tehlový byt s celkovou výmerou 115 m²

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

379,999 € 3304 €/m²

3-izbový byt, Toryská ulica,Košice, Terasa

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Toryská | 70 m²

3-izbový byt Toryská ulica, Košice Terasa Ponúkame na predaj 3-izbový byt po rekonštrukcii na

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

246,000 € 3514 €/m²

Na predaj 3-izbový byt s loggiou nachádzajúci sa na Sídlisku Sekčov - ul. Sibírska

Reality Prešov

3 izbový byt | 72 m²

TUreality Vám ponúka na predaj 3-izbový byt s loggiou nachádzajúci sa na Sídlisku Sekčov. Ploch

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Prešov

159,999 € 2222 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (742)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1378)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30348)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (23112)
Upresniť hľadanie