3 izbový byt | Tyršova | 71 m²
Broker Consulting ponúka exkluzívne na predaj 3-izbový slnečný byt v Sobranciach Dispozícia:
118,900 € 1675 €/m²
3 izbový byt | 74 m²
Spoločnosť Broker Consulting exkluzívne ponúka na predaj slnečný 3-izbový byt na Šancovej ulici
Cena dohodou
3 izbový byt | Nezadaná | 94.48 m²
Hľadáte veľký, svetlý byt v úplnom centre Senca? Tento 3‑izbový byt s výmerou 94,48 m² ponúka p
255,000 € 2699 €/m²
3 izbový byt | 67 m²
Ponúkame na predaj príjemný 3-izbový byt v obľúbenej časti Bratislavy – Ružinov, ulica Na piesk
249,000 € 3716 €/m²
3 izbový byt | Pod Donátom | 69.96 m²
Barbora Šišmiš Dubšíková pod záštitou Broker Consulting, a.s. vám exkluzívne ponúka na predaj k
134,999 € 1930 €/m²
3 izbový byt | 82.84 m²
Exkluzívna príležitosť v srdci Vysokých Tatier! Hľadáte ideálnu investíciu alebo útočisko pre
Cena dohodou
3 izbový byt | Hutníkov | 74 m²
TOP CENA. TOP CENA. TOP CENA. Boris Kňažko ponúka NA PREDAJ | 3-IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ REK
110,000 € 1486 €/m²
3 izbový byt | 76 m²
SUPER CENA: 3-izbový byt so štyrmi lodžiami v centre Detvy – jedinečná ponuka. Broker Consulti
119,900 € 1578 €/m²
3 izbový byt | 91.5 m²
Matej Lipnický, Broker Consulting, a.s. ponúka na predaj nadštandardný 3-izbový byt s komfortno
349,000 € 3814 €/m²
3 izbový byt | 84 m²
Byt, ktorý Vás očarí od prvej chvíle. Spoločnosť Broker Consulting, a.s. v spolupráci s Realit
319,900 € 3808 €/m²
3 izbový byt | Ludvíka Svobodu | 65 m²
Investičná príležitosť s okamžitým výnosom – 3-izbový byt s nájomníkmi Ponúkame na predaj 3-iz
164,000 € 2523 €/m²
3 izbový byt | 70 m²
Predávame praktický 3-izbový byt s lodžiou v mestskej časti Bratislava – Rača, Kafendova ulica,
244,900 € 3499 €/m²
3 izbový byt | Allendeho | 75 m²
Na predaj 3‑izbový byt, 75 m², lodžia, Poprad – Matejovce Na predaj 3‑izbový byt o výmere 75 m²
156,000 € 2080 €/m²
3 izbový byt | 66.5 m²
Hľadáte bývanie, kde sa história snúbi s moderným komfortom? Exkluzívne ponúkame na predaj prie
299,000 € 4496 €/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 88 m²
Ponúkame na predaj nové 3-izbové byty vo výstavbe v krásnom prostredí pri golfovom ihrisku Red
214,212 € 2363 €/m²
3 izbový byt | Tomášikova | 65 m²
Predám zariadený, čiastočne zrekonštruovaný 3-izbový byt s balkónom na ulici Tomášikova, sídlis
162,500 € 2500 €/m²
3 izbový byt | 74 m²
Predaj: 3-izbový byt, 2 balkóny, centrum Nitry pri parku a kúpalisku • Výmera: 74 m2 + balkóny
170,000 € 2297 €/m²
3 izbový byt | 61 m²
Ponúkame na predaj 3 izbový byt v pôvodnom stave, ktorý sa nachádza na treťom poschodí zo siedm
143,000 € 2344 €/m²
3 izbový byt | Zámocká | 106 m²
✅ Broker Consulting ponúka na predaj nadštandardný 3-izbový byt s veľkorysou výmerou 106 m² a p
498,900 € 4707 €/m²
3 izbový byt | Dlhá | 72 m²
Ponúkame vám na predaj priestranný 3-izbový byt v Nitre na Dlhej ulici. Byt pozostáva z 3 izieb
170,000 € 2361 €/m²
3 izbový byt | 69 m²
Spoločnosť Broker Consulting v exkluzívnom zastúpení majiteľov ponúka na predaj vkusne zrekonš
287,000 € 4159 €/m²
3 izbový byt | Námestie oceliarov | 62 m²
Exkluzívne Vám ponúkame na predaj šikovný 3 izbový byt, mestská časť Košice II - Šaca na Námest
125,000 € 2016 €/m²
3 izbový byt | Zvolenská | 79.5 m²
OPIS PONÚKANEJ NEHNUTEĹNOSTI POLOHA Nitra – Klokočina – Zvolenská ul. POPIS NEHNUTEĹNOSTI P
174,990 € 2201 €/m²
3 izbový byt | Považská | 78 m²
EXKLUZÍVNE NA PREDAJ – PRIESTRANNÝ 3-IZBOVÝ BYT S LOGGIOU, NITRA – KLOKOČINA Ponúkame Vám exkl
185,000 € 2372 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.