Na predaj 3-izbový byt v pôvodnom stave

Reality Trenčín

3 izbový byt | 65 m²

Vytvorte si vaše bývanie snov! SHARK REAL Vám ponúka na predaj 3 - izbový byt s v pôvodnom sta

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 31.01.2026
Byty na predaj Trenčín

149,000 € 2292 €/m²

Slnečný 3-izbový byt pri Horskom parku s výhľadmi a maximálnym súkromím

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Búdková | 95 m²

Výnimočný 3-izbový byt na Budkovej ceste pri Horskom parku ponúka spojenie moderného bývania, t

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 22.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

720,000 € 7579 €/m²

PREDANÉ - Presvetlený veľký 3 izbový byt / Malé Kozmálovce - Levice

Reality Malé Kozmálovce

3 izbový byt | 85.67 m²

Ponúkame Vám na predaj veľký 3 izbový byt s garážou a samostatnou pivnicou v pokojnej obci Malé

Publikované: 06.12.2024 Aktualizované: 21.05.2025
Byty na predaj Malé Kozmálovce

64,790 € 756 €/m²

Predané!!!Na predaj 3-izbový byt zariadený na ulici Komenského v Trebišove

Reality Trebišov

3 izbový byt | Komenského | 64 m²

Moderne zrekoštruovaný 3-izbový byt v obľúbenej lokalite na ulici Komenského, v Trebišove. Shar

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Trebišov

125,000 € 1953 €/m²

PREDANÉ! JEDINEČNÁ PONUKA!

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | S. H. Vajanského | 76 m²

Ponúkame Vám na predaj nádherný slnečný 3 izbový byt v meste Nové Zámky. Byt sa nachádza vo vyh

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 13.02.2026
Byty na predaj Nové Zámky

135,500 € 1783 €/m²

Priestranný 3-izbový byt s panoramatickým výhľadom

Reality Piešťany

3 izbový byt | Komenského | 73 m²

SHARK REAL vám exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt s loggiou a krásnym výhľadom v obľúbene

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 25.01.2026
Byty na predaj Piešťany

161,500 € 2212 €/m²

3i byt_ Petržalka _ Pripravujeme na predaj

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Jankolova | 70 m²

Sme radi, že môžeme v predstihu ponúknúť na PREDAJ v Bratislava _ Ovsište, Jankolova ul. 3 izbo

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 28.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

236,900 € 3384 €/m²

Priestranný 3-izbový byt s balkónom v Humennom

Reality Humenné

3 izbový byt | Partizánska | 74 m²

Realitná kancelária SHARKREAL vám ponúka na predaj priestranný 3- izbový byt s výmerou 74 m² v

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Byty na predaj Humenné

119,900 € 1620 €/m²

Rezervované - Priestranný 3-izbový byt v srdci Starého Mesta na Grosslingovej

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Grösslingova | 83 m²

Výnimočná adresa v srdci Starého Mesta, kde sa mestský život spája s pohodlím domova. Tento pri

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

350,000 € 4217 €/m²

Priestranný 3-izbový byt, 69 m² – Sídlisko Adama Trajana, Piešťany

Reality Piešťany

3 izbový byt | Adama Trajana | 69 m²

SHARK REAL vám ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s výmerou 69 m², ktorý sa nachádza na

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 25.02.2026
Byty na predaj Piešťany

142,000 € 2058 €/m²

TOP CENA, Krásny tehlový 3-izbový byt v Starom Meste – Heydukova ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Staré Mesto | 74 m²

SHARK REAL vám ponúka exkluzívne na predaj kompletne zrekonštruovaný charizmatický 3-izbový byt

Publikované: 18.03.2025 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

379,000 € 4865 €/m²

Príjemný byt na prízemí

Reality Bánovce nad Bebravou

3 izbový byt | 5. apríla | 64 m²

Shark real Vám ponúka na predaj 3-izbový byt (64 m²) v Bánovciach nad Bebravou na prízemí, ide

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

94,500 € 1477 €/m²

Investičný 3 izbový byt v Starom Meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Vazovova | 65 m²

SHARKREAL Vám ponúka na predaj výnimočný 3-izbový byt s rozlohou 65 m² situovaný v jednej z naj

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

329,000 € 5062 €/m²

Na predaj 3 izbové byty v Golf Resort - Lužianky

Reality Lužianky

3 izbový byt | 80 m²

SHARK REAL ponúka na predaj 3 izbové byty v Golf Resort - Lužianky 3 izbové byty s úžitkov

Publikované: 26.06.2023 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Lužianky

185,000 € 2113 €/m²

NOVÁ CENA! Útulný 3 izbový byt v srdci pohoria Tribeč

Reality Zlatno

3 izbový byt | 65 m²

SHARK Real Vám ponúka na predaj priestranný 3 izbový byt, v tichej lokalite a krásnej prírode p

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Zlatno

76,000 € 1169 €/m²

Byt v novostavbe so záhradou neďaleko tajchu Nová Baňa

Reality Nová Baňa

3 izbový byt | 130 m²

SHARK Real Vám ponúka na predaj skolaudovanú poschodovú novostavbu v tichej lokalite, neďaleko

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Nová Baňa

157,000 € 1208 €/m²

Na predaj 3-izbový byt po rekonštrukcii na ulici Komenského v Trebišove

Reality Trebišov

3 izbový byt | Komenského | 63.86 m²

Na predaj kompletné zrekonštruovaný 3-izbový byt s balkónom – ul. Komenského, Trebišov. Shark r

Publikované: 01.02.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Byty na predaj Trebišov

128,000 € 2004 €/m²

Na Predaj 3- izbový byt na ulici Kpt. Nálepku v Trebišove

Reality Trebišov

3 izbový byt | Kpt. Nálepku | 72 m²

Shark real Vám ponúka na predaj priestranný a moderne zrekonštruovaný 3-izbový byt s podlahovou

Publikované: 25.01.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Byty na predaj Trebišov

123,500 € 1715 €/m²

3 izbový byt v projekte Belaria Koliba

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Svätovavrinecká | 68 m²

Shark Real Vám ponúka predaj 3i bytu s priestrannou terasou a výhľadom na Bratislavu v obytnom

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 02.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

579,000 € 8515 €/m²

Na predaj priestranný slnečný 3-izbový byt na Krajinskej ulici

Reality Piešťany

3 izbový byt | Krajinská | 86 m²

SHARK REAL ponúka exkluzívne na predaj 3 - izbový byt s čiastočnou rekonštrukciou vo vyhľadávan

Publikované: 08.03.2022 Aktualizované: 21.02.2025
Byty na predaj Piešťany

180,000 € 2093 €/m²

Štýlové bývanie bez kompromisov – zariadený 3i byt v novostavbe Einpark

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Zadunajská cesta | 78 m²

Spoločnosť Shark Real ponúka na predaj moderný 3-izbový byt v prestížnej novostavbe Einpark, kt

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 20.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

510,000 € 6538 €/m²

Na predaj 3-izbový byt na kompletnú rekonštrukciu

Reality Trebišov

3 izbový byt | 70.29 m²

Shark real Vám ponúka na predaj 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na ulici Berehovská v Tre

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 13.03.2026
Byty na predaj Trebišov

96,900 € 1379 €/m²

3 izb. byt zrekonštr. podľa Vašich predstáv, ŽIDOVSKÁ ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Židovská | 97 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3 izbový byt v absolútnom centre Starého Mesta, ŽIDOVSKÁ ul., kt

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 18.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

327,900 € 3380 €/m²

3 izb. byt, NOBELOVA ul. po novej rekonštrukcii

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Nobelova | 59.29 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj kompletne, novo zrekonštruovaný 3 izbový

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 13.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

254,900 € 4299 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8507)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30344)
Byty v Banskej Bystrici (1382)
Reality v Martine (741)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Rodinné domy na predaj (23067)
Upresniť hľadanie