Nové 3- izbové byty v obytnom parku KISERDŐ LAKÓPARK

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 62.83 m²

NOVÉ 3- IZBOVÉ BYTY V OBYTNOM PARKU KISERDŐ LAKÓPARK - DUNAJSKÁ STREDA Moderné bývanie v prír

Publikované: 07.07.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

172,200 € 2741 €/m²

☎️ 0918197701-Predám 3 izbový byt s loggiou po kompletnej rekonštrukcii v obci Dolný Štál

Reality Dolný Štál

3 izbový byt | 68 m²

Predám 3 izbový byt s loggiou po kompletnej rekonštrukcii v obci Dolný Štál Hľadáte 3 izbový

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Dolný Štál

130,000 € 1912 €/m²

PREDANÝ 0918197701- Výrazná zľava NA PREDAJ kompletne zariadený 3 izbový byt s výťahom po rekonštrukcii na Nám. SNP v Dunajskej Strede 135 000,-€

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 72 m²

A-W REAL exkluzívne ponúka NA PREDAJ z poverenia majiteľa 3 izbový byt v Dunajskej Strede

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

135,000 € 1875 €/m²

☎️ 0918/197 701 Predám priestranný 3 izbový byt s veľkou terasou a možnosťou kúpy garáže v Dunajskej Strede alebo majiteľ je otvorený aj výmene za iný dom v okruhu 15 km od DS

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 73 m²

Hľadáte dokonalé miesto pre svoju rodinu? Ponúkame vám jedinečnú príležitosť vlastniť nádherný

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

205,000 € 2808 €/m²

DOPYT - 3 izbový byt s loggiou v Petržalke, PONÚKNITE!

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | 68 m²

Hľadáme do ponuky 3 izbový byt s loggiou v Petržalke, v databáze záujemcov máme aj hotovostných

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 22.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

255,000 € 3750 €/m²

DOPYT - 3 - IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM - MOST PRI BRATISLAVE

Reality Most pri Bratislave

3 izbový byt | M. R. Štefánika | 64 m²

Grand Real hľadá pre svojich klientov 3 - izbový byt s balkónom v Moste pri Bratislave . Cena z

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Most pri Bratislave

190,000 € 2969 €/m²

VEĽKORYSÝ BYT S POTENCIÁLOM V TICHEJ LOKALITE NOVÉHO MESTA

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | 79.25 m²

Grand Real Vám v zastúpení klienta ponúka na predaj priestranný 2 - izbový byt s možnosťou prer

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

229,990 € 2902 €/m²

VYNIKAJÚCA POLOHA - VÝNIMOČNÉ BÝVANIE

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 61.6 m²

Grand Real Vám ponúka na predaj príjemný 2,5 - izbový byt na skvelej adrese na Kvačalovej ulici

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 26.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

260,000 € 4221 €/m²

DOPYT - 3 - IZBOVÝ BYT S LOGGIOU - PETRŽALKA

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | 69 m²

V zastúpení klienta hľadáme na kúpu 3 - izbový byt s loggiou v Bratislave , v mestskej časti Pe

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

265,000 € 3841 €/m²

EXKLUZÍVNY 3-IZBOVÝ BYT S VLASTNOU ZÁHRADOU 211 m², TERASA, PARKOVANIE – VEĽKÝ BIEL

Reality Veľký Biel

3 izbový byt | Javorová | 75.5 m²

Grand Real ponúka na predaj nadštandardný 3-izbový byt typu DELUXE v projekte Javorová alej – V

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na predaj Veľký Biel

248,000 € 3285 €/m²

Na predaj exkluzívne apartmán v Mýte pod Ďumbierom.50m2

Reality Mýto pod Ďumbierom

3 izbový byt | 50 m²

TUreality ponúkajú exkluzívne na predaj: Investičná príležitosť kde apartmán je lacnejší ako ga

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Mýto pod Ďumbierom

106,000 € 2120 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

SLOVREAL : Predaj 3 - izbového bytu v centre mesta Zvolen

Reality Zvolen

3 izbový byt | Nezadaná | 53 m²

Realitná kancelária SLOVREAL: Ponúkame na predaj 2-izbový byt o výmere 53 m², situovaný na 1. p

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Zvolen

159,999 € 3019 €/m²

Neibrs | REZERVOVANÉ Novostavba 3 izbový byt s balkónom (10m²) a garážovým parkovacím miestom v projekte Matadorka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Ulica Závodu Matador | 75.21 m²

Realitná kancelária Neibrs rezervovala na predaj moderný 3-izbový byt v projekte Matadorka. ZÁ

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

319,000 € 4241 €/m²

Neibrs | REZERVOVANÝ -2,5 izb. byt oproti Figaru,čiastočná rekonštrukcia, loggia aj balkón

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Račianska | 56 m²

Realitná kancelária Neibrs ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný 2,5 izbový byt na Račian

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

245,000 € 4375 €/m²

NA PREDAJ - 3 izbový apartmán vo vyhľadávanej lokalite v Petržalke - 5 min od centra

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Šustekova | 80 m²

Ponúka na predaj príjemný 3-izbový apartmán s výmerou 80 m2 v obľúbenej lokalite Bratislava – P

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 12.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

269,500 € 3369 €/m²

PREDAJ - Trojizbový apartmán v stredisku Trangoška s parkovacím miestom, balkónom a skrinkou v lyžiarni

Reality Horná Lehota

3 izbový byt | Nezadaná | 65 m²

AVE estate Vám s radosťou ponúka na predaj investičný apartmán v jednej z najatraktívnejších lo

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Horná Lehota

228,700 € 3518 €/m²

Byty s vlastným pozemkom a terasou v novom projekte – Veľký Meder

Reality Veľký Meder

3 izbový byt | Józsefa Nagy Rátza | 98 m²

AVE estate Vám s radosťou ponúka na predaj 3 izbové byty s vlastným pozemkom, terasou a parkova

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Veľký Meder

139,900 € 1428 €/m²

Kompletne zrekonštruovaný veľký byt s balkónom orientovaným do prekrásneho vnútrobloku

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 97 m²

AVE Estate Vám s radosťou ponúka na predaj výnimočný 3-izbový byt na Dobrovského ulici – v abso

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

707,000 € 7289 €/m²

PREDAJ, moderný 3-izbový byt 67 m2, balkón, Karlova Ves, Dlhé diely

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Hlaváčikova | 66.91 m²

*** Matterport: https://my.matterport.com/show/?m=5mvQuScvNjm *** Realitná kancelária Domov je

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 22.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

259,000 € 3871 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ, priestranný 3-izbový byt, terasa, vlastné kúrenie, Stupava

Reality Stupava

3 izbový byt | Vajanského | 73.47 m²

Realitná kancelária Domov jedným ťahom Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Stupava

235,000 € 3199 €/m²

Moderné bývanie so záhradou len pár minút od Bratislavy

Reality Šamorín

3 izbový byt | Šámot | 84 m²

„Realitná kancelária A-Nehnuteľnosti prináša do ponuky atraktívne 3-izbové byty v novostavbe v

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Šamorín

222,471 € 2648 €/m²

REZERVOVANÉ - 3-izbový byt v tichej časti Šamorína – pôvodný stav, loggia, výhľad do zelene, veľký potenciál

Reality Šamorín

3 izbový byt | Dunajská | 65.07 m²

REZERVOVANÉ - Realitná kancelária A-Nehnuteľnosti Vám ponúka na predaj 3-izbový byt v pokojnej

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 22.03.2026
Byty na predaj Šamorín

164,990 € 2536 €/m²

3-izbový byt v pôvodnom stave s balkónom a lodžiou – Ružový Háj, Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Ružový Háj | 72 m²

Realitná kancelária A-nehnuteľnosti ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt v pôvodnom stave

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

122,000 € 1694 €/m²

Na predaj moderný 3-izb.byt v Dúbravke - novostavba

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Nejedlého | 60 m²

Realitná kancelária A-nehnuteľnosti ponúka na predaj moderný 3-izbový byt v dizajnovej novostav

Publikované: 11.04.2023 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

259,000 € 13 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1382)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Rodinné domy na predaj (23028)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30344)
Byty na predaj v Bratislave (8509)
Reality v Martine (741)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Upresniť hľadanie