3 izb. byt, J.Smreka, zrekonštr. podľa Vašich predstáv

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Jána Smreka | 65.04 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 3 izbový byt v Devínskej Novej Vsi, ul.

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

239,900 € 3688 €/m²

Predaj zariadenej Novostavby 3-izbového bytu s balkónom, záhradou a vlastným parkovaním, ul. Rezavková, Hamuliakovo

Reality Hamuliakovo

3 izbový byt | Rezavková | 90.9 m²

Predaj zariadenej Novostavby 3-izbového bytu s balkónom, záhradou a vlastným parkovaním, ul. Re

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Hamuliakovo

259,900 € 2859 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

3 izb. byt, Mesačná ul. - zrekonštr. podľa Vašich predstáv

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mesačná | 76 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 3 izbový byt v Ružinove – časť Ostredky,

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

299,900 € 3946 €/m²

3 izb. byt, MEDENÁ ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Medená | 59.45 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt v

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

336,900 € 5667 €/m²

3-izbový byt prerobený na 4-izbový v príjemnej lokalite

Reality Šaľa

3 izbový byt | Okružná | 64 m²

Hľadáte pokojné a komfortné bývanie ? Spoločnosť Real Dreams Vám ponúka so súhlasom majiteľa n

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Šaľa

118,000 € 1844 €/m²

REZERVOVANÉ Na predaj 3izb byt s kompletnou rekonštrukciou

Reality Šaľa

3 izbový byt | Slnečná | 64 m²

Bývajte v modernom voňavom byte, ktorý práve prešiel kompletnou rekonštrukciou Už vás unavuje

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Šaľa

125,000 € 1953 €/m²

3 izbový mezonetovy byt s balkónom v obci Tomašíkovo

Reality Tomášikovo

3 izbový byt | 71.12 m²

Ponúkame na predaj byty v pripravovanej novostavbe v obľúbenom projekte Bývanie pri rieke v po

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Tomášikovo

151.98 € 2 €/m²

3-izbový byt s loggiou, úžasným výhľadom, Krosnianska, Košice-Dargovských hrdinov

Reality Košice-Dargovských hrdinov

3 izbový byt | Krosnianska | 64 m²

Hľadáte 3 izbový byt s loggiou v pôvodnom stave? Jeden taký pre Vás máme. Ideálne 6./8. poscho

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 02.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

179,900 € 2811 €/m²

3-izb. Byt - Topoľčany

Reality Topoľčany

3 izbový byt | Tovarnícka | 64 m²

Kompletne zariadený 3-izbový byt s krbom, vlastným kúrením a práčovňou Ponúkame na predaj výnim

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 02.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

139,900 € 2186 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

3-izb. byt - Topoľčany

Reality Topoľčany

3 izbový byt | Palárikova | 62 m²

Exkluzívny 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – bývajte v novom a v centre! Ponúkame na

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 02.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

149,900 € 2418 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

3-izb. byt - Topoľčany, centrum

Reality Topoľčany

3 izbový byt | Bernolákova | 77 m²

Ponúkame na predaj štýlový, kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt, v ktorom sa spája moderný d

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 02.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

159,000 € 2065 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NOVÉ 3 izbové BYTY V CENTRE POPRADU - TOP LOKALITA, Výhľad - ODPORÚČAME !!!

Reality Poprad

3 izbový byt | Francisciho | 94 m²

REALITY TATRY - Ponúkame na predaj nové byty v samotnom centre v novostavbe na ulici Franciscih

Publikované: 02.07.2025 Aktualizované: 02.07.2025
Byty na predaj Poprad

265,000 € 2819 €/m²

Mezonetový byt 3 izbový s loggiou, krbom a garážovým státím v širšom centre - ODPORÚČAME !!!

Reality Poprad

3 izbový byt | Hviezdoslavova | 94 m²

REALITY TATRY – Váš spoľahlivý partner v realitách pod Tatrami. EXKLUZÍVNE vám ponúkame na pr

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 02.12.2025
Byty na predaj Poprad

249,000 € 2649 €/m²

PREDANÉ !!! - Byt 3 izbový s loggiou 78 m2 blízko centra v Poprade, rozsiahla rekonštrukcia, TOP STAV - ODPORÚČAME !!!

Reality Poprad

3 izbový byt | Partizánska | 78 m²

PREDANÉ !!! Aj tento byt má už svojho nového majiteľa. Ak aj vy uvažujete nad predajom svojej

Publikované: 24.06.2025 Aktualizované: 02.12.2025
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

Byt 3 izbový 67 m2 na ul. L.Svobodu v Poprade, TOP LOKALITA !!!

Reality Poprad

3 izbový byt | Ludvíka Svobodu | 67 m²

PREDANÉ !!! Aj toto parkovacie státie má už svojho nového majiteľa. Ak aj vy uvažujete nad pr

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 25.02.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

EXKLUZÍVNY 3 izbový byt s Terasou, Saunou, Vonkajším parkovacím státím a BEZBARIÉROVÝM PRÍSTUPOM - TOP STAV, NOVOSTAVBA !!!

Reality Poprad

3 izbový byt | Dlhé hony | 92 m²

REALITY TATRY – Váš spoľahlivý partner v realitách pod Tatrami Vám ponúka na predaj: Nádherný,

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 25.02.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

3-izbový byt Šamorín – kúpou voľný, loggia, klimatizácia, Dunajská ul.

Reality Šamorín

3 izbový byt | Dunajská | 67 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt nachádzajúci sa v zateplenom bytovom dome na Dunajskej ulici v

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Šamorín

182,000 € 2716 €/m²

Na predaj 3-izbový byt s lodžiou - REZERVOVANÝ

Reality Komárno

3 izbový byt | Ul. gen. Klapku | 61 m²

Na predaj je zariadený 3-izbový byt na ul G. Klapku s logiou o rozlohe 61,37 m2. Zabezpečíme k

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 11.03.2026
Byty na predaj Komárno

95,000 € 1557 €/m²

KUSZMANNOV BAZÁR I Tatranská Lomnica

Reality Vysoké Tatry

3 izbový byt | Nezadaná | 63 m²

Jedinečné luxusné apartmány Kuszmannov bazár napĺňajú predstavu elegantného a luxusného bývania

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 23.10.2025
Byty na predaj Vysoké Tatry

714,449 € 11340 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Byt B17 – rodinný klenot so súkromnou terasou, šatníkom a signatúrnymi výhľadmi

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Ulica 29. augusta | 119.68 m²

Bytový dom sa nachádza na hranici historického centra Starého Mesta a novovznikajúceho bratisla

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

678,460 € 5669 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Dokonalý 3 izbový mestský byt – Slnečnice POP

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Labutia | 71 m²

Objavte dokonalú symbiózu mestského života a pohodlia v srdci Slnečníc – vítame vás v Slnečnici

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

365,000 € 5141 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Trenčianska 60 I 3i byt s výhľadom na jazero

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Trenčianska | 75 m²

ZENITH LUXURY REAL ESTATE predáva svetlý 3-izbový byt v špičkovej nadstavbe na Trenčianskej uli

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

329,900 € 4399 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NOVANTA PRIEVOZ - exkluzívne predpredajové ceny v prémiovej lokalite

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Strojnícka | 81.95 m²

Predstavujeme limitovanú edíciu moderných bytov navrhnutých pre tých, čo očakávajú viac než len

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

319,999 € 3905 €/m²

OKÁNIKOVA I Unikátny staromestský 3 izbový byt

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Okánikova | 218.2 m²

OKANIKOVA - NADČASOVÝ DOMOV V STAROM MESTE BD OKÁNIKOVA je komorný projekt so šiestimi bytmi, k

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

647,800 € 2969 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23068)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30343)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (741)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty v Banskej Bystrici (1382)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Upresniť hľadanie