3 izbový tehlový byt s garážou na predaj, lokalita Turčianske Teplice

Reality Turčianske Teplice

3 izbový byt | 59 m²

3-izbový byt s garážou v kúpeľnom meste Turčianske Teplice – ideálny na rekonštrukciu podľa vla

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Turčianske Teplice

130,000 € 2203 €/m²

TARGETreal | 3-IZBOVÝ APARMÁN V REZIDENCII OPERA V TURČIANSKYCH TEPLICIACH

Reality Turčianske Teplice

3 izbový byt | 82 m²

Miesto, kde sa spája súkromie, komfort a hodnota investície V prestížnej novostavbe Rezidencia

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Turčianske Teplice

395,000 € 4817 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

TARGETreal | 3-izbový byt s obývateľným pivničným priestorom a garážou v srdci Turčianskych Teplíc

Reality Turčianske Teplice

3 izbový byt | 72 m²

Popis nehnuteľnosti: Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt v rodinnom dome s tromi samost

Publikované: 17.07.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Turčianske Teplice

129,000 € 1792 €/m²

Na predaj investičný apartmán v centre kúpeľného mesta Turčianske Teplice

Reality Turčianske Teplice

3 izbový byt | Školská | 98 m²

Vo výhradnom zastúpení ponúkam na predaj 3 .izbový plne vybavený apartmán v novostavbe v centre

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Turčianske Teplice

Cena na vyžiadanie

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ – 3-IZBOVÝ BYT S POTENCIÁLOM V TURČIANSKYCH TEPLICIACH

Reality Turčianske Teplice

3 izbový byt | 65.75 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj priestranný 3-izbový byt o výmere 66 m², situovaný na 2. posc

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Turčianske Teplice

135,000 € 2053 €/m²

REZERVOVANÝ Atraktívna ponuka 3 izbového bytu v centre Turčianske Teplice

Reality Turčianske Teplice

3 izbový byt | Partizánska | 67 m²

Ponúkame na predaj štýlový 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite mesta Turčianske Teplice, len

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Turčianske Teplice

155,000 € 2313 €/m²

RE/MAX, Exkluzívny 3-izb. apartmán v rezidencii Opera, Turčianske Teplice

Reality Turčianske Teplice

3 izbový byt | SNP | 66 m²

Exkluzívny 3-izbový apartmán v Rezidencii Opera – Mozart, Turčianske Teplice Ponúkame na preda

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Turčianske Teplice

299,000 € 4530 €/m²

SKOLAUDOVANÝ KRÁSNY 3-izb. KÚPEĽNÝ BYT - TURČIANSKE TEPLICE | developer IDEÁLNE BÝVANIE s.r.o.

Reality Turčianske Teplice

3 izbový byt | Horné Rakovce | 99.2 m²

*SKOLAUDOVANÝ BYTOVÝ DOM* *PONUKA DVOCH POSLEDNÝCH VOĽNÝCH BYTOV! Nájdete na našej webovej str

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Turčianske Teplice

223,900 € 2257 €/m²

Predaj 3 izbový byt - Prenajmi teraz - kúp neskôr, Nábrežná ulica, Cena: 126.500€

Reality Turčianske Teplice

3 izbový byt | 74 m²

Exkluzívna ponuka! Priestranný 3-izbový byt s krbom, záhradou Tiché prostredie, dostatok prie

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Turčianske Teplice

126,500 € 1709 €/m²

Útulný 3-izbový byt – ideálny na štart, prácu z domu aj ako investícia

Reality Turčianske Teplice

3 izbový byt | 58.2 m²

ID:P3B118DAHE Pri prvom vstupe do tohto bytu, okamžite ma oslovila jeho pokojná atmosféra. Je t

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Turčianske Teplice

Cena dohodou

PREDAJ - priestranný 3-izbový byt s balkónom | Turčianske Teplice

Reality Turčianske Teplice

3 izbový byt | Horné Rakovce | 68 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii z roku 2024, pripravený

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Turčianske Teplice

139,900 € 2057 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1413)
Rodinné domy na predaj (23082)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (771)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30305)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie