NOVOSTAVBA 3-IZBOVÝCH BYTOV – ŠÁMOT PRI ŠAMORÍNE | ZÁHRADKA ALEBO BALKÓN | MODERNÉ TECHNOLÓGIE

Reality Šamorín

3 izbový byt | 84 m²

Ponúkame na predaj moderné 3-izbové byty v novostavbe v lokalite Šámot, len pár minút od mesta

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Šamorín

191,201 € 2276 €/m²

Príjemný trojizbový byt s dvomi balkónmi + parkovacie miesto v CENE

Reality Nová Dedinka

3 izbový byt | Hlavná | 72.47 m²

ZNÍŽENÁ CENA PLUS PARKOVANIE V CENE BYTU! Realitná kancelária A-NEHNUTEĽNOSTI ponúka na predaj

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Nová Dedinka

219,000 € 3022 €/m²

Predaj 3i bytu – širšie centrum mesta, ulica Andreja Hlinku, Piešťany

Reality Piešťany

3 izbový byt | Andreja Hlinku | 65.24 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt s výmerou 65 m² v pôvodnom, udržiavanom stave, ktorý je plne fu

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Piešťany

139,900 € 2144 €/m²

3-izbový byt s loggiou, výborná dispozícia, Jašíkova ulica Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Jašíkova | 78 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt s loggiou, výborná dispozícia a kompletná občianska vybaven

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

278,500 € 3571 €/m²

Predaj, priestranný 3-izbový byt s loggiou, 79 m2 + 3 m2 loggia, 6./12, KLIMATIZÁCIA, PANORAMATICKÝ VÝHĽAD

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Milana Marečka | 79 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s loggiou na ulici Milana Marečka priamo v centre

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

245,000 € 3101 €/m²

ELEGANTNÝ A PRIESTRANNÝ 3-IZBOVÝ BYT S LODŽIOU V TOP LOKALITE ŽIARU NAD HRONOM

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | J. Kráľa | 70 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj moderne zrekonštruovaný, slnečný 3-izbový byt s výmerou 70 m², na

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

134,700 € 1924 €/m²

3 izbový byt- ul. Palúčanská

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Palúčanská | 60 m²

Vaša realitná kancelária Liptoreal s.r.o. Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj 3 izbový byt s výmero

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

176,000 € 2933 €/m²

Slnečný, priestranný a klimatizovaný 3- izb. byt po rekonštrukcii vo vyhľadávanej lokalite, ul. Adámiho, Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Adámiho | 82 m²

Ponúkame na predaj slnečný, priestranný a klimatizovaný 3-izb. byt v pokojnom prostredí Karlove

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

278,900 € 3401 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

3-izbový byt so 6m loggiou, PRAŽSKÝ TYP, Jakobyho, Košice-Staré Mesto

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Jakobyho | 68 m²

Hľadáte 3-izbový byt ako stvorený pre rodinu? Ponúkame Vám čiastočne zrekonštruovaný byt na Jak

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

225,000 € 3309 €/m²

RK01021489 Byt / 3-izbový (predaj)

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | Stred | 83 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s dvoma loggiami na sídlisku Stred. Výmera bytu je

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

164,900 € 1987 €/m²

NA PREDAJ – 3-IZBOVÝ BYT PO REKONŠTRUKCII | KOŠAROVCE

Reality Košarovce

3 izbový byt | Košarovce | 65 m²

🏡 NA PREDAJ – 3-IZBOVÝ BYT PO REKONŠTRUKCII | KOŠAROVCE Ponúkame Vám na predaj priestranný 3-i

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Košarovce

44,000 € 677 €/m²

člen NARKS

3izb. Brančská, 74m2, p.2/8, 3D prehliadka, zasklená loggia, najvyhľadávanejší typ bytu

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Brančská | 74 m²

LIVEREAL s.r.o. ponúka na predaj na ul. Brančská, 3izb. byt so zasklenou loggiou o celkovej vým

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

260,000 € 3514 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

MODERNÝ 3-IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII S LOGGIOU | Ul. Povstania Českého Ľudu

Reality Košice-Dargovských hrdinov

3 izbový byt | Povstania českého ľudu 12 | 68 m²

Martin Simko a Diamond Reality Vám ponúkajú na predaj výnimočný 3-izbový byt po kompletnej reko

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

239,000 € 3515 €/m²

3-izbový byt s 2 lodžiami a klimatizáciou

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Nezadaná | 62.54 m²

Hľadáte bývanie pre rodinu alebo bezpečnú investíciu v obľúbenej časti Bratislavy? Ponúkame na

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

239,990 € 3837 €/m²

RK4 - NA PREDAJ - 3izbový byt s loggiou Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Segnerova | 66 m²

Ponúkame na predaj slnečný 3 izbový byt v žiadanej časti Karlovej Vsi situovaný na 9 poschodí

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

222,900 € 3377 €/m²

Byt v Košiciach na Letnej s možnosťou 3-izbovej dispozície

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Letná | 80 m²

Na predaj 80 m² byt na Letnej ulici v Košiciach s balkónom a pripraveným návrhom úpravy na 3-iz

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

269,900 € 3374 €/m²

REZERVOVANÉ 3-izbový priestranný byt Nitra s veľkou kuchyňou a komorou, veľa zelene

Reality Nitra

3 izbový byt | Banicova | 73 m²

PREDAJ 3-izbový byt Nitra-Klokočina výhradné zastúpenie Baničova ulica príjemné prostredie v ok

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Nitra

159,900 € 2190 €/m²

Modernizácia v historickej tehle: 92 m² na Záhradníckej s vlastným dvorom a novým výťahom

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Záhradnícka | 94 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 3,5-izbový byt, ktorý spája charakter poctivej tehlovej stavby s k

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 02.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

300,000 € 3191 €/m²

Svetlý dizajnový byt s nadštandardným zariadením - Javorová, Piešťany

Reality Piešťany

3 izbový byt | Javorová | 67 m²

SHARK REAL vám exkluzívne prináša výnimočnú príležitosť objaviť bývanie, ktoré si zamilujete na

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Piešťany

220,000 € 3284 €/m²

Na predaj 3 izbové byty so záhradkou

Reality Veľký Meder

3 izbový byt | 80 m²

SHARK REAL ponúka na predaj 3-izbové byty so záhradkou a dvomi parkovacími miestami. Byty

Publikované: 28.02.2026 Aktualizované: 01.03.2026
Byty na predaj Veľký Meder

139,000 € 1738 €/m²

Na predaj 3-izbový byt zariadený Ihneď k nasťahovaniu!!!

Reality Sečovce

3 izbový byt | Obchodná | 68 m²

Shark real Vám ponúka na predaj priestranný a teplý 3- izbový byt s modernou kuchyňou a loggiou

Publikované: 15.08.2025 Aktualizované: 01.04.2026
Byty na predaj Sečovce

103,500 € 1522 €/m²

Priestranný 3-izbový byt s balkónom kúsok od stanice – Piešťany

Reality Piešťany

3 izbový byt | Vrbovská cesta | 77 m²

SHARK REAL vám ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt o výmere 77 m², situovaný na 5. poscho

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Piešťany

175,500 € 2279 €/m²

Byt v novostavbe so záhradou neďaleko tajchu a centra mesta

Reality Nová Baňa

3 izbový byt | 130 m²

SHARK Real Vám ponúka na predaj skolaudovanú poschodovú novostavbu v tichej lokalite, neďaleko

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 07.03.2026
Byty na predaj Nová Baňa

Cena dohodou

Investičná príležitosť v centre Bratislavy – 3-izbový byt po rekonštrukcii, ideálny na dlhodobý aj krátkodobý prenájom

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Heydukova | 74 m²

SHARK REAL ponúka exkluzívne na predaj kompletne zrekonštruovaný a štýlový 3-izbový byt v lukra

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

379,000 € 5122 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1382)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30344)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Rodinné domy na predaj (23028)
Reality v Martine (741)
Byty na predaj v Bratislave (8509)
Upresniť hľadanie