BD – RELAX; 2 IZBOVÝ BYT; 4.NP; 46,33m2;PREDANÉ;

Reality Stará Ľubovňa

2 izbový byt | Letná | 40.09 m²

BYTOVÝ DOM RELAX - 2 IZBOVÝ BYT, BALKÓN, č. 401 Bytový dom RELAX vyrastie vedľa ŠRC v peknej č

Publikované: 16.06.2023 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Stará Ľubovňa

Cena dohodou

BD – RELAX; 2 IZBOVÝ BYT; 3.NP; 61,34m2;REZERVOVANÉ;

Reality Stará Ľubovňa

2 izbový byt | Letná | 54.89 m²

BYTOVÝ DOM RELAX - 2 IZBOVÝ BYT, BALKÓN, č. 307 Bytový dom RELAX vyrastie vedľa ŠRC v peknej č

Publikované: 16.06.2023 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Stará Ľubovňa

179,324 € 3267 €/m²

BD – RELAX; 2 IZBOVÝ BYT; 2.NP; 60,89m2;

Reality Stará Ľubovňa

2 izbový byt | Letná | 54.89 m²

BYTOVÝ DOM RELAX - 2 IZBOVÝ BYT, BALKÓN, č. 207 Bytový dom RELAX vyrastie vedľa ŠRC v peknej č

Publikované: 14.06.2023 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Stará Ľubovňa

175,140 € 3191 €/m²

BD – RELAX; 1,5 IZBOVÝ BYT; 2.NP; 46,33m2;PREDANÉ;

Reality Stará Ľubovňa

2 izbový byt | Letná | 40.09 m²

BYTOVÝ DOM RELAX - 2 IZBOVÝ BYT, 2x BALKÓN, č. 201 Bytový dom RELAX vyrastie vedľa ŠRC v pekne

Publikované: 14.06.2023 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Stará Ľubovňa

Cena dohodou

BD – RELAX; 2 IZBOVÝ BYT; 1.NP; 61,24m2;

Reality Stará Ľubovňa

2 izbový byt | Letná | 54.89 m²

BYTOVÝ DOM RELAX - 2 IZBOVÝ BYT, č. 107 Bytový dom RELAX vyrastie vedľa ŠRC v peknej časti prv

Publikované: 13.06.2023 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Stará Ľubovňa

173,190 € 3155 €/m²

BD RELAX; 2 IZBOVÝ BYT; 1.NP; ZÁHRADKA; 69,26m2;PREDANÉ;

Reality Stará Ľubovňa

2 izbový byt | Letná | 52.16 m²

BYTOVÝ DOM RELAX - 2 IZBOVÝ BYT, ZÁHRADKA, TERASA, č. 105 Bytový dom RELAX vyrastie vedľa ŠRC

Publikované: 13.06.2023 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Stará Ľubovňa

Cena dohodou

BD – RELAX; 2 IZBOVÝ BYT; 1.NP; ZÁHRADKA; 68,3m2;

Reality Stará Ľubovňa

2 izbový byt | Letná | 51.44 m²

BYTOVÝ DOM RELAX - 2 IZBOVÝ BYT, ZÁHRADKA, TERASA, č. 104 Bytový dom RELAX vyrastie vedľa ŠRC

Publikované: 13.06.2023 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Stará Ľubovňa

185,788 € 3612 €/m²

BD – RELAX; 1,5 IZBOVÝ BYT; 1.NP; 46,33m2;PREDANÉ;

Reality Stará Ľubovňa

2 izbový byt | Letná | 64.74 m²

BYTOVÝ DOM – RELAX - 2 IZBOVÝ BYT č. 101 Bytový dom RELAX vyrastie vedľa ŠRC v peknej časti pr

Publikované: 13.06.2023 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Stará Ľubovňa

Cena dohodou

Ponúkame na predaj 2i byt na Sabinovskej ulici v Prešove.

Reality Prešov

2 izbový byt | Sabinovská | 60 m²

Ponúkame Vám na predaj útulný 2-izbový byt situovaný v širšom centre Prešova, na obľúbenej Sabi

Publikované: 12.06.2023 Aktualizované: 13.06.2025
Byty na predaj Prešov

Cena dohodou

2i Prerobený Byt | Centrum Mesta | Skvelý Výhľad

Reality Zvolen

2 izbový byt | Zvolen | 56 m²

LDreality, s. r. o. Vám exkluzívne ponúka na predaj prerobený 2-izbový byt s balkónom, v úpln

Publikované: 16.05.2023 Aktualizované: 23.01.2026
Byty na predaj Zvolen

139,900 € 2498 €/m²

Na predaj 2-izbový byt v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | 56.89 m²

Hľadáte nehnuteľnosť v jednej z najobľúbenejších častí mesta? Ponúkame na predaj slnečný 2-izb

Publikované: 28.03.2023 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

101,000 € 10 €/m²

Predaj veľkého 2i bytu Trenčín, Domus Petra

Reality Trenčín

2 izbový byt | Pod Sokolice | 63 m²

Ponúkame na predaj veľký 2 izbový byt na 1. nadzemnom podlaží v Trenčíne - DOMUS Petra pri OC M

Publikované: 23.10.2022 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Trenčín

164,000 € 2603 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1376)
Byty na predaj v Bratislave (8514)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30357)
Reality v Martine (741)
Rodinné domy na predaj (23108)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1296)
Upresniť hľadanie