DUBOVÁ ALEJ - 2-izbový byt E.III.1 s terasou a predzáhradkou, štandard a pivničná kobka v cene bytu.

Reality Ivanka pri Dunaji

2 izbový byt | Bernolákovská | 61.13 m²

Byty v Dubovej aleji sú nielen komfortné, ale aj cenovo dostupné. Nebudete mať problém s ich fi

Publikované: 09.07.2025 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Ivanka pri Dunaji

231,965 € 3795 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE v TUreality ponúkam 2 izb. apartmán / 35m2/ - AD ŠTIAVNICA - Liptovský Ján

Reality Liptovský Ján

2 izbový byt | 35 m²

ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE iba v TUREALITY ponúkam zaujímavú investíciu - kompletne zariadený

Publikované: 14.03.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Liptovský Ján

115,000 € 3429 €/m²

Na predaj zachovalý 2-izbový byt v Revúcej

Reality Revúca

2 izbový byt | V Clementisa | 50 m²

Ponúkam 2- izbový byt v dobrej cene v Revúcej na ulici V. Clementisa. Nachádza sa na III. posch

Publikované: 10.03.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Revúca

32,000 € 640 €/m²

OCCAM | veľkometrážny 2i byt v srdci Starého mesta s terasou

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Obchodná | 104 m²

Occam New Home Vám ponúka na predaj 2 izbový apartmán v kompletne zrekonštruovanej budove na ro

Publikované: 13.12.2024 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

351,500 € 3380 €/m²

OCCAM | 2i byt v rezidencii Winehills, Matušková, Nové Mesto, 63,16 m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Matúškova | 63.16 m²

Occam New Home Vám exkluzívne ponúka na predaj 2i byt v rezidencii Winehills na Matúškovej ulic

Publikované: 16.10.2024 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

284,900 € 4511 €/m²

KOLAUDUJEME - Nový 2 izb. byt v centre na okraji pešej zóny na ul. Popradskej brigády, Poprad

Reality Poprad

2 izbový byt | Popradskej brigády | 59.61 m²

Ponúkame predaj nového 2 izbového bytu na 2. NP z 8. NP s výmerou podlahovej plochy 53,96 m² s

Publikované: 22.08.2024 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Poprad

187,144 € 2982 €/m²

Bývajte a podnikajte na jednom mieste

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Zelinárska | 77 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj jedinečnú nehnuteľnosť kombinujúcu komerčný priestor a štýlový 1-

Publikované: 01.06.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

201,000 € 2756 €/m²

Investičný balík: 2 zrekonštruované byty + potenciál nadstavby

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Dohnányho | 94 m²

URBAN&PARTNER ponúka na predaj dva zrekonštruované byty na jednej z tichých ulíc širšieho centr

Publikované: 20.02.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

PREDAJ 2 izbový byt v kúpeľnom meste Piešťany

Reality Piešťany

2 izbový byt | 50 m²

Realitná kancelária Urban & Partner ponúka EXKLUZÍVNE na predaj 2 izbové byty v projekte CAMELI

Publikované: 07.11.2024 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Piešťany

195,100 € 3902 €/m²

GolfChalet Veľká Lomnica - 2-izbový apartmán č. 6.21 s priestrannými balkónmi a nádherným výhľadom na tatranské štíty

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | Nezadaná | 85 m²

Apartmán č. 6.21 je situovaný na poschodí apartmánového domu GolfChalet 6 - vo výstavbe. Pred

Publikované: 04.05.2025 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

Neprehliadnite!!! Dvojizbový byt na predaj.

Reality Trenčianske Teplice

2 izbový byt | 55 m²

PROXAM -reality , ponúkame na predaj útulný , kompletne prerobený , dvojizbový byt v Trenčiansk

Publikované: 18.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

133,000 € 2418 €/m²

METROPOLIS, 2 izb. NOVOSTAVBA s KOBKOU a GAR. STÁTÍM, STARÉ MESTO

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Bottova | 55 m²

Spoločnosť STORM real ako overený člen Združenia realitných kancelárií Vám ponúka na predaj 2-i

Publikované: 11.05.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Dokončená novostavba 2-izbového bytu - BytyDoliny vo Veľkom Šariši

Reality Veľký Šariš

2 izbový byt | Doliny | 47 m²

URRBANREAL RK Vám exkluzívne ponúka na predaj novostavby bytov v projekte BytyDoliny. V skolau

Publikované: 24.02.2014 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Veľký Šariš

154,000 € 10 €/m²

2-izbový byt s veľkorysým balkónom alebo záhradou v projekte SELANKY neďaleko Piešťan

Reality Pobedim

2 izbový byt | Nezadaná | 55.3 m²

V rezidenčnom projekte SELANKY ponúkame na predaj 2-izbové byty s rozlohou interiéru 55,30 m2 a

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 26.11.2025
Byty na predaj Pobedim

135,621 € 2452 €/m²

Reality Pobedim

2 izbový byt | Nezadaná | 52.75 m²

V rezidenčnom projekte SELANKY ponúkame na predaj 2-izbové byty s rozlohou interiéru 52,75 m2 a

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 26.11.2025
Byty na predaj Pobedim

128,413 € 2434 €/m²

Reality Pobedim

2 izbový byt | Nezadaná | 54.41 m²

V rezidenčnom projekte SELANKY ponúkame na predaj 2-izbové byty s rozlohou interiéru 54,41 m2 a

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 26.11.2025
Byty na predaj Pobedim

132,453 € 2434 €/m²

NAD KOVANCOM 2 IZBOVÝ BYT, 3.NP, 61,46m2;

Reality Stará Ľubovňa

2 izbový byt | Okružná | 51.71 m²

BYTOVÝ DOM NAD KOVANCOM „E“, 3 IZBOVÝ BYT č. 303 Pred niekoľkými rokmi zastavanej a už zabehnu

Publikované: 28.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Stará Ľubovňa

149,825 € 2897 €/m²

Obchodná verejná súťaž - byt č. 4 - Liptovská Lúžna

Reality Liptovská Lúžna

2 izbový byt | Nezadaná | 49.1 m²

Obec Liptovská Lúžna zverejňuje zámer na základe obchodnej verejnej súťaže, predmetom ktorej je

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 27.02.2026
Byty na predaj Liptovská Lúžna

47,855.82 € 975 €/m²

GolfChalet Veľká Lomnica-2izbový apartmán č. 6.23 s priestrannými balkónmi a nádherným výhľadom na tatranské štíty

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | Nezadaná | 85 m²

Apartmán č. 6.23 je situovaný na poschodí apartmánového domu GolfChalet 6 - vo výstavbe. Pred

Publikované: 04.05.2025 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

GolfChalet Veľká Lomnica - 2-izbový apartmán č. 6.22 s priestranným balkónom a nádherným výhľadom na tatranské štíty

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | Nezadaná | 73 m²

AApartmán č. 6.22 je situovaný na poschodí apartmánového domu GolfChalet 6 - vo výstavbe. Pre

Publikované: 04.05.2025 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

Banka 2izbový byt

Reality Banka

2 izbový byt | Bananská | 54.97 m²

2 IZB . byt 54,97m2 Cena 215.000,-EUR Celková výmera bytu je 55 m² plus 17,6 m² lodžia a pivn

Publikované: 03.10.2024 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Banka

215,000 € 3911 €/m²

REZERVOVANÝ! Exkluzívny 2‑izbový apartmán v modernej rezidencii Central Point v centre Humenného - K2

Reality Humenné

2 izbový byt | Námestie Slobody | 69.16 m²

Ponúkame na predaj moderný a svetlý 2‑izbový apartmán, ktorý sa nachádza v novej rezidencii pri

Publikované: 21.03.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Humenné

139,900 € 2023 €/m²

FOX - predaj 2 izbového bytu v novostavbe v obci Slovenský Grob

Reality Slovenský Grob

2 izbový byt | Dúhová | 44 m²

Ponúkame na predaj novostavbu 2 izbového bytu kolaudovaného v roku 2019. Byt sa nachádza na 4.

Publikované: 24.02.2025 Aktualizované: 11.04.2026
Byty na predaj Slovenský Grob

169,000 € 3841 €/m²

člen NARKS

Investičný slnečný dvojizbový byt v projekte Stoly Residence (Štôla)

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | Nezadaná | 51.67 m²

Ponúkame Vám na predaj 2-izbový byt v projekte Stoly Residence vo Vysokých Tatrách, v nádhernej

Publikované: 20.02.2025 Aktualizované: 20.02.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

266,509 € 5158 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1377)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30356)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Rodinné domy na predaj (23106)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (175)
Reality v Martine (741)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty na predaj v Bratislave (8515)
Upresniť hľadanie