2 IZBOVÝ BYT S PREZÁHRADKOU, PIVNICOU A PARKOVANÍM - BENALEX HOME RESIDENCE, Dunajská Lužná

Reality Dunajská Lužná

2 izbový byt | Studená | 55 m²

Ponúkame Vám na predaj krásny 2 izbový byt v Novostavbe z roku 2020 v Dunajskej Lužnej v BENAL

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Dunajská Lužná

227,900 € 4144 €/m²

Top
Top

PREDAJ NOVOSTAVBA 2-izbovy byt pri BRATISLAVE parking v cene

Reality Dunajská Lužná

2 izbový byt | Miloslavovská | 59 m²

Ahoj Carla Real Solutions Ti ponúka na predaj 2i byt v Novostavbe s predzáhradkou s parkingom 2

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Dunajská Lužná

223,000 € 3780 €/m²

Exkluzívne - ponúka 2 izbový byt so záhradou a parkovacím státim v nízkopodlažnom dome

Reality Dunajská Lužná

2 izbový byt | Orechová | 45 m²

Ponúkame na predaj novostavbu 2-izbového bytu s terasou a záhradou, a parkovacím státim v mode

Publikované: 27.03.2023 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na predaj Dunajská Lužná

195,000 € 3969 €/m²

2-izbový byt na predaj, GREEN VILLAGE, 48.6m2, 30m2 terasa, Dunajská Lužná REZERVOVANÝ

Reality Dunajská Lužná

2 izbový byt | Orechová | 48.6 m²

CENTRAL ESTATES/ EXKLUZÍVNE/ 2- izbový byt/ novostavba/ Green Village/ terasa/ parkovanie/ pivn

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Dunajská Lužná

220,000 € 4527 €/m²

ŠTÝLOVÝ 2 IZBOVÝ BYT S POTENCIÁLOM MEZONETU, BALKÓNOM A PARKOVANÍM V CENE, KKLIMATIZÁCIA, PRÍJEMNÁ LOKALITA

Reality Dunajská Lužná

2 izbový byt | - | 77.44 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj čiastočne zrekonštruovaný, priestranný 2 izbový byt situovaný v p

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Dunajská Lužná

176,000 € 2273 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ !!!! Predaj 2i byt, 8 ročná novostavba s terasou 34m2, Javorová ulica Dunajská Lužná

Reality Dunajská Lužná

2 izbový byt | Javorová | 51 m²

Poverení vlastníkom, ponúkame na predaj pekný, svetlý, 2 izbový byt s mnohými benefitmi, ktorý

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 06.04.2026
Byty na predaj Dunajská Lužná

198,000 € 3882 €/m²

2 i. byt s veľkým balkónom a parkovacím státim

Reality Dunajská Lužná

2 izbový byt | Orechová | 58 m²

Ponúkame na predaj slnečný kompletne zariadený 2-izbový byt s veľkým balkónom a parkovacím mies

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Dunajská Lužná

219,000 € 3776 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Byty na predaj v Bratislave (8506)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23082)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30324)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (769)
Upresniť hľadanie