2 izbový byt | 79 m²
Obhliadky robím aj cez víkend a neskôr večer, tak neváhajte a volajte za obhliadku. Ponúkame Vá
156,990 € 1987 €/m²
2 izbový byt | 53 m²
Obhliadky robím aj cez víkend, sviatky a neskôr večer, tak neváhajte a volajte za obhliadku. Z
127,900 € 2413 €/m²
2 izbový byt | Košická | 65.83 m²
Hľadáte príjemný byt v obľúbenej lokalite? Ponúkame na predaj úplne nový 2-izbový mezonet na dv
507,617 € 7711 €/m²
2 izbový byt | Košická | 52.51 m²
Hľadáte príjemný byt v obľúbenej lokalite? Ponúkame úplne nový 2-izbový byt s rozlohou 52,51 m²
459,763 € 8756 €/m²
2 izbový byt | Antona Bernoláka | 50 m²
Pripravujeme na predaj! EXKLUZÍVNA ADRESA V SRDCI ŽILINY – BULVÁR + PARKOVANIE Hľadáte bývanie,
Info v RK
2 izbový byt | 55.24 m²
Ponúkame Vám exkluzívnu príležitosť kúpy 2,5-izbového apartmánu v Gerlach Rezorte, ktorá spája
207,405 € 3755 €/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 51.5 m²
Projekt TERRASY prináša moderné a komfortné bývanie v tichej lokalite Rače, len pár minút od ce
243,732 € 4733 €/m²
2 izbový byt | Pri Šajbách | 54 m²
Ponúkame Vám na kúpu moderný 2-izbový byt v novom projekte RNDZ 2, ktorý nadväzuje na úspešný p
219,140 € 4058 €/m²
2 izbový byt | Pri Šajbách | 56.9 m²
Dva elegantné bloky rezidencie RNDZ2 prinesú novú vlnu moderného bývania v obľúbenej bratislavs
219,032 € 3849 €/m²
2 izbový byt | 55 m²
Hľadáme pre klienta 2- izb. byt v Zlatých Moravciach, v pôvodnom stave, aj prerobený. Lokalita
90,000 € 1636 €/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 55 m²
Predstavujeme vám nový projekt moderného bytového domu v obci Brunovce. Ideálne bývanie pre vš
2,200 €/m2 40 €/m2
2 izbový byt | 68 m²
TUreality ponúka na predaj priestranný a svetlom zaliaty 2-izbový byt situovaný vo vyhľadávanej
148,990 € 2191 €/m²
2 izbový byt | Včelárska ulica | 51.16 m²
V II. etape projektu Prúdy Trnava Vám predstavujeme vzorový 2 izbový byt s loggiou : byt F3.02
Info v RK
2 izbový byt | 61 m²
Realitná kancelária DMPD , Vám ponúka na predaj 2 izbový byt v centre mesta Handlová. Rozloha
58,000 € 1033 €/m²
2 izbový byt | Dlhé hony | 54.86 m²
Ponúkame na predaj 2-izbový byt s terasou v novostavbe Square, ktorá vyrastá neďaleko OC MAX v
175,443 € 3198 €/m²
2 izbový byt | Dlhé hony | 44.77 m²
Ponúkame na predaj 2-izbový byt s loggiou v novostavbe Square, ktorá vyrastá neďaleko OC MAX v
148,681 € 3321 €/m²
2 izbový byt | 68.78 m²
Realitná kancelária Novohrad Vám ponúka na predaj svetlý a priestranný 2,5-izbový byt v meste H
Cena dohodou
2 izbový byt | Braneckého | 56 m²
EXKLUZÍVNE. Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o Vám ponúka na predaj 2 izbový byt v úplno
174,990 € 3125 €/m²
2 izbový byt | Žilinská | 57.21 m²
Realitná kancelária FRANK ZICHER vám ponúka na predaj jedinečný 2-izbový mezonetový byt na Žili
299,700 € 5239 €/m²
2 izbový byt | Poludníková | 42 m²
Na predaj Vám exkluzívne ponúkam pekný, útulný 1,5 – izbový byt na sídlisku Nad Jazerom na Po
165,000 € 3929 €/m²
2 izbový byt | Nové Zámky | 60 m²
Realitná kancelária Real Property & Consulting s.r.o. ponúka na predaj pekný 2 izbový byt neďal
112,900 € 1882 €/m²
2 izbový byt | Závodná | 35.05 m²
Enzo Real Estate, v exkluzívnom zastúpení, ponúka na predaj presvetlený 2-izbový byt v projekte
149,990 € 4279 €/m²
2 izbový byt | 89 m²
EXKLUZÍVNA PONUKA: Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám ponúka na predaj veľký 2izbov
162,500 € 1826 €/m²
2 izbový byt | Popradskej brigády | 62.83 m²
Ponúkame na predaj 2-izbový byt nachádzajúci sa na 3. nadzemnom podlaží v 8-podlažnom bytovom d
191,326 € 3045 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.