Ponúkam Vám na predaj krásny 2 izbový byt v novostavbe v Dunajskej Strede

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Nová Ves | 58 m²

Ponúkam Vám na predaj krásny 2 izbový byt v novostavbe v Dunajskej Strede na zvýšenom prízemí.

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

159,000 € 2741 €/m²

PREDAJ 2-izbový byt INVESTIČNA PRILEŽITOSŤ

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Vajanského nábrežie | 70 m²

Ahoj Carla Real Solutions Ti ponúka exkluzívnu NOVOSTAVBU v horskom prostredí aj zjazdovka aj r

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

205,000 € 2929 €/m²

Rezervované - Veľký dvojizbový byt s dvoma loggiami, vlastným kúrením a vlastným parkovacím miestom

Reality Šamorín

2 izbový byt | Hlboká cesta | 78 m²

Z poverenia majiteľa ponúkam na predaj: - dvojizbový byt s dvoma loggiami nachádzajúci sa

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Šamorín

178,000 € 2282 €/m²

rezidenciatimravy.sk - POSLEDÝ STREŠNÝ BYT v blízkom centre mesta pri CITY ARÉNE!!!!

Reality Trnava

2 izbový byt | Ulica B. S. Timravy | 48 m²

TRNAVA REALITY spúšťa predaj v rezidenčnom bytovom dome s názvom REZIDENCIA TIMRAVY blízko cent

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 10.02.2026
Byty na predaj Trnava

259,000 € 5396 €/m²

ZELENECSKA.SK - NOVÝ PROJEKT NA ZELENEČSKEJ

Reality Trnava

2 izbový byt | Zelenečská ulica | 55 m²

TRNAVA REALITY ponúka na predaj novostavbu 2-izbového bytu v novom REZIDENČNOM BYTOVOM DOME s n

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na predaj Trnava

185,000 € 3364 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

GreenTirna.sk = PREDAJ BYTOV V REZIDENČNOM BÝVANÍ V TRNAVE aj s predzáhradkam

Reality Trnava

2 izbový byt | Zelenečská ulica | 45 m²

TRNAVA REALITY ponúka predaj v REZIDENČNOM BYTOVOM DOME s názvom GREENTIRNA blízko centra na Ze

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Trnava

185,000 € 4111 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

rezidenciatimravy.sk - predaj bytov v blízkom centre meata pri CITY ARÉNE

Reality Trnava

2 izbový byt | Ulica B. S. Timravy | 48.19 m²

Publikované: 24.06.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Trnava

184,000 € 3818 €/m²

ZELENYDVORTRNAVA.SK - NOVÝ PROJEKT NA ŠPAČINSKEJ

Reality Trnava

2 izbový byt | Špačinská cesta | 59 m²

TRNAVA REALITY spúšťa predpredaj v REZIDENČNOM BYTOVOM DOME s názvom ZELENÝ DVOR blízko centra

Publikované: 13.07.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Trnava

205,000 € 3475 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

GreenTirna.sk = PREDAJ BYTOV V REZIDENČNOM BÝVANÍ V TRNAVE

Reality Trnava

2 izbový byt | Zelenečská ulica | 59.34 m²

Publikované: 21.02.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Trnava

195,000 € 2286 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Moderné bývanie v najlepšej lokalite 2 izbový byt s loggiou, Sereď

Reality Sereď

2 izbový byt | Topoľová | 62 m²

Chcete bývať v centre a zároveň si užívať pokoj a prírodu ? Ak áno je tu projekt Topoľová Avenu

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 09.11.2025
Byty na predaj Sereď

159,000 € 2565 €/m²

rezidenciatimravy.sk - predaj bytov v blízkom centre mesta pri CITY ARÉNE

Reality Trnava

2 izbový byt | Ulica B. S. Timravy | 42.7 m²

Publikované: 24.06.2025 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Trnava

172,000 € 3507 €/m²

Púpavy Pri Aleji 2-izbový byt v ŠTANDARDE v novostavbe s dvoma balkónmi

Reality Trnava

2 izbový byt | Ulica gen. Goliána | 68.21 m²

TRNAVA REALITY ponúka EXKLUZÍVNE na predaj moderný 2-izbový byt v ŠTANDARDE umiestnený na najvy

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 03.12.2025
Byty na predaj Trnava

225,000 € 3299 €/m²

Priestranný 2-iz byt (72 m²) s potenciálom na 3 iz.

Reality Snina

2 izbový byt | Komenského | 72 m²

V Snine, na sídlisku Komeského ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt o výmere 72 m², nach

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Snina

72,900 € 1013 €/m²

REZERVOVANÉ | 2 IZBOVÝ BYT BEZ KOMPROMISOV - TERASA, PARKING A PIVNICA V PROJEKTE DEVÍNKA POD LESOM

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

2 izbový byt | Vukovarská | 52 m²

Martin Krč a NAVA reality vám exkluzívne ponúkajú na predaj 2-izbový byt na Vukovarskej ulici v

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

235,000 € 4519 €/m²

2izbový byt byt v Starom Meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Mickiewiczova | 82 m²

Ponúkame na predaj pekný veľký slnečný byt s veľkou terasou . Výhodná investičná nehnuteľnosť

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

335,000 € 4085 €/m²

PREDAJ: 2i byt s lódžiou so zariadením; 50 m2; MPČĽ-Brezno; 97.500 €

Reality Brezno

2 izbový byt | Májového povstania českého ľudu | 49.84 m²

ADRIREAL v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj 2-izbový byt so zasklenenou lódžiou

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Brezno

97,500 € 1956 €/m²

Mucha Estate | Rezervovaný! | NEDBALOVA | 2-izbový byt v novostavbe s garážou a balkónom | nízke mesačné náklady

Reality Nitra

2 izbový byt | Nedbalova | 56.3 m²

Mucha Estate exkluzívne ponúka na predaj 2-izbový byt s balkónom a garážovým státím v novostavb

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Nitra

174,000 € 3091 €/m²

Mucha Estate | Rezervovaný ! | Priestranný 2-izbový byt s balkónom aj loggiou | pokojná novostavba Vráble

Reality Vráble

2 izbový byt | Sídl. Žitava | 63.55 m²

Mucha Estate exkluzívne ponúka na predaj moderne riešený 2-izbový byt s balkónom a loggiou v po

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Vráble

163,900 € 2579 €/m²

Na predaj 2-izbový byt v Humennom.

Reality Humenné

2 izbový byt | Mierová | 44 m²

Ponúkame Vám na predaj útulný a zároveň veľmi perspektívny 2-izbový byt v osobnom vlastníctve,

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Humenné

1 € 0 €/m²

člen NARKS

Opäť v ponuke |HF&HD| PREDAJ 2-izbový byt v Bratislave Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | 49 m²

HF&HD realitná kancelária Vám ponúka na predaj 2izb. byt vo výbornej lokalite v Bratislave – Pe

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

219,000 € 4469 €/m²

REZERVOVANÉ |HF&HD | PREDAJ - INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ 2 izbový byt v Šamoríne

Reality Šamorín

2 izbový byt | 65.58 m²

Home Financial & Housedesign realitná kancelária Vám ponúka na predaj veľký 2 izbový byt v Šamo

Publikované: 05.10.2025 Aktualizované: 19.02.2026
Byty na predaj Šamorín

154,900 € 2362 €/m²

Na predaj 2 izbový byt, Bernolákova ulica, Košice - Západ

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Bernolákova | 50 m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ S OKAMŽITÝM VÝNOSOM 2-izbový byt – Bernolákova, Košice Hľadáte

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

204,990 € 4100 €/m²

Predaj 2 izbový byt pôvodný stav - Košice IV. - Juh

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Užhorodská | 51 m²

Túžite bývať v širšom centre mesta v MČ - Košice IV. ? Hľadáte 2 izbový byt s potenciálom pre

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

168,900 € 3312 €/m²

2 izbový apartmán Rajecké Teplice centrum

Reality Rajecké Teplice

2 izbový byt | Školská | 52 m²

Predaj 2 izbového apartmánu, ktorý je situovaný priamo v centre kúpeľného mesta Rajecké Teplice

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Rajecké Teplice

159,049 € 3059 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Reality v Martine (741)
Byty v Banskej Bystrici (1382)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30344)
Byty na predaj v Bratislave (8510)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Rodinné domy na predaj (23041)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Upresniť hľadanie