Výhodná ponuka! Apartmán neďaleko kúpaliska v obci Podhájska

Reality Podhájska

2 izbový byt | Podhájska | 40 m²

EXKLUZÍVNE predám pekný podkrovný apartmán s balkónom len 200m od známeho termálneho kúpaliska

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Podhájska

92,000 € 2300 €/m²

Predám apartmán neďaleko kúpaliska v obci Podhájska

Reality Podhájska

2 izbový byt | Podhájska | 40 m²

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Podhájska

92,000 € 2300 €/m²

Hľadám 2 izbový byt neďaleko v stanice v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | Nové Zámky | 55 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 2 izbový byt neďaleko železničnej stanice v Nových Zámkoch. Pon

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

100,000 € 1818 €/m²

Predám moderný 2 izbový byt v novostavbe v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | Juh | 46 m²

Realitná kancelária Real Property & Consulting s.r.o. ponúka na predaj 2 izbový byt s balkónom

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

151,900 € 3302 €/m²

Prerobený 2 izbový byt s balkónom v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | Nové Zámky | 61 m²

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

122,500 € 2008 €/m²

Moderný 2-izbový byt v novostavbe

Reality Černík

2 izbový byt | Nezadaná | 44.2 m²

Realitná kancelária VisionaryLiving Vám ponúka dvojizbový byt 44,2m2. V projekte Pod Vinohradmi

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Černík

114,900 € 2600 €/m²

City Park Petržalka ponúka 2-izbový byt so zľavou

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Jasovská | 44.2 m²

CityPark Petržalka prináša nový štandard bývania v dynamicky sa rozvíjajúcej lokalite. Naše byt

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

186,535 € 4220 €/m²

Jurkovicova Nitra - exkluzívne na predaj: 2-izbový byt v projekte novej bytovky na Jurkovičovej, Nitra

Reality Nitra

2 izbový byt | Jurkovičova | 60.26 m²

Ponúkame Vám špičkové bývanie v jednom z najkrajších a najpohodlnejších sídlisk v Nitre. Byto

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Nitra

210,834 € 3499 €/m²

Priestranný 2-izbový byt s potenciálom zmeny dispozície- Šaca

Reality Slovensko

2 izbový byt | Železiarenská | 52 m²

Spoločnosť ImpulzReal a Lucia Talianová ponúkajú v exkluzívnom zastúpení:rnrn2 izbový byt na Že

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj

115,000 € 2212 €/m²

člen NARKS

Investičné pozemky obec Svinia, 876m2, 876m2, 991m2, 977m2

Reality Slovensko

2 izbový byt | Prešov Prešovský kraj Slovensko | 0 m²

Spoločnosť Impulz Real s.r.o. a Ing. Miroslav Bartko Vám predstavujú: na predaj 4 pozemky v ob

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj

47 €

člen NARKS

Investičná príležitosť: Polyfunkčná budova 1 000m², Košice-Staré mesto

Reality Slovensko

2 izbový byt | Zádielská | 1,020.77 m²

Impulz Real a Gabriela Ferenczová exkluzívne ponúkajú na predaj polyfunkčnú budovu vo vyhľadáva

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj

Cena dohodou

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

2-izbový byt, ul. Hviezdoslavova, Čadca - REZERVOVANÉ

Reality Čadca

2 izbový byt | Hviezdoslavova | 52 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj slnečný 2-izbový byt v obľúbenej lokalite na ul. Hviezdoslavo

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Čadca

Info v RK

člen NARKS

2 izbový byt Stará Turá

Reality Stará Turá

2 izbový byt | 62 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný dvoj izbový byt v tehlovom bytovom dome, ktorý vznikol r

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Stará Turá

94,990 € 1532 €/m²

Byty ZICHER: 2-izbový byt 2B (71,17 m2)

Reality Martin

2 izbový byt | Jesenského | 71.17 m²

Hodnota vyjadrená v priestore a čase. To je ZICHER. Byt 2B je situovaný na 1. poschodí Bytovéh

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Martin

192,700 € 2708 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2-izbový byt 12A ( 70,10 m2)

Reality Martin

2 izbový byt | Jesenského | 70.1 m²

Hodnota vyjadrená v priestore a čase. To je Zicher. Byt 12A je situovaný na 2. poschodí Bytové

Publikované: 04.10.2024 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Martin

195,600 € 2790 €/m²

2-izbový byt 1A ( 70,10 m2)

Reality Martin

2 izbový byt | Jesenského | 70.1 m²

Hodnota vyjadrená v priestore a čase. To je Zicher. Byt 1A je situovaný na 1. poschodí Bytovéh

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Martin

188,600 € 2690 €/m²

Byty ZICHER: 2-izbový byt 2A ( 69,43 m2)

Reality Martin

2 izbový byt | Jesenského | 69.43 m²

Hodnota vyjadrená v priestore a čase. To je ZICHER. Byt 2A je situovaný na 1. poschodí Bytovéh

Publikované: 26.09.2024 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Martin

187,000 € 2693 €/m²

NA PREDAJ - 2 izbový byt začiatok Petržalky TOP LOKALITA

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Nobelovo nám. | 53 m²

Z poverenia majiteľa Vám ponúkame NA PREDAJ výnimočný 2 izbový byt na začiatku Petržalky vo veľ

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

228,000 € 4302 €/m²

PRIPRAVUJEME DO PONUKY 2 IZBOVÝ BYT VO VRÚTKACH

Reality Vrútky

2 izbový byt | Nábrežná | 59 m²

Pripravujeme do ponuky 2 izbový byt 59 m2, postaršej rekonštrukcii, vo Vrútkach. Viac info: Ann

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Vrútky

Info v RK

člen NARKS

Priestranný 2-izbový byt 57,51 m² + 2 pivnice | R. Dilonga, Hlohovec.

Reality Hlohovec

2 izbový byt | R. Dilonga | 57.51 m²

Realitná kancelária Prvý domov s. r. o. vám vo výhradnom zastúpení klienta ponúka na predaj 2-i

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Hlohovec

135,000 € 2347 €/m²

ZÁHRADNÉ SADY | 2 izbový byt s vlastným pozemkom 241 m²

Reality Prešov

2 izbový byt | Hrušková 9 | 52 m²

Oáza pokoja v Záhradných sadoch na predaj Predstavte si miesto, kde sa spomaľuje čas, kde každ

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Prešov

326,700 € 6283 €/m²

Na predaj 2 izb. byt v PANORAMA CITY, dobrá cena!!

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Landererova | 61 m²

Ponúkame na predaj veľký 2 izb. byt v PANORAMA CITY s pekným výhľadom na Eurovea Tower a Eurove

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

319,900 € 5244 €/m²

NOVOSTAVBA - MODERNÝ 2 IZBOVÝ BYT V TRNAVE - JOZEFA ADAMCA

Reality Trnava

2 izbový byt | Jozefa Adamca | 55.71 m²

CASMAR RK ponúka na predaj štýlový a moderne zariadený 2-izbový byt v novostavbe na ulici Jozef

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Trnava

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Ponúkame na predaj 2 izbový byt na sídlisku Dargovských hrdinov, o rozlohe 48 m2 na 3/7poschodí.

TU reality ponúka na predaj: 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – Benadova ulica Ponúkam

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

183,000 € 3813 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30345)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23041)
Byty na predaj v Bratislave (8510)
Reality v Martine (741)
Byty v Banskej Bystrici (1382)
Upresniť hľadanie