Nadčasový projekt Egídius v Poprade

Reality Poprad

2 izbový byt | Popradskej brigády | 58.61 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt nachádzajúci sa na 2. nadzemnom podlaží v 8-podlažnom bytovom d

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Poprad

187,144 € 3193 €/m²

ASSENZIO - PREDAJ - 1,5i APARTMÁN s loggiou 52M2 - TEHELNÉ POLE

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 38.66 m²

Assenzio Property ponúka na predaj moderný 1,5-izbový apartmán v prémiovej novostavbe Tehelné p

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

239,900 € 6205 €/m²

1,5-izbový byt Sučany Príjemné bývanie s nízkymi nákladmi

Reality Martin

2 izbový byt | 43.6 m²

Na predaj 1,5-izbový byt o výmere 43,6 m², ktorý sa nachádza v tichej a príjemnej obci Sučany.

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Martin

105,000 € 2408 €/m²

člen NARKS

Na predaj: Exkluzívny 2-izbový byt v projekte RIEČNA – Staré Mesto, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Riečna | 44.75 m²

Na predaj: Exkluzívny 2-izbový byt v projekte RIEČNA – Staré Mesto, Bratislava Lokalita: Riečna

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 19.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

402,750 € 9000 €/m²

Na predaj vhodný 2i byt Vajnory / Rača

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | Rybničná | 48.78 m²

Na predaj ideálny 2i byt po kompletnej rekonštrukcii (nové rozvody elektriny, vody, kanalizácie

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 17.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

169,000 € 3465 €/m²

Na predaj zaujímavý 2i + 3i byt na LV ako jeden 4i byt - Obchodná ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Obchodná | 35 m²

Ponúkame na predaj ideálnu investičnú nehnuteľnosť v podobe 4i bytu prerobeného na dva menšie b

Publikované: 29.05.2025 Aktualizované: 13.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

190,000 € 5429 €/m²

PREDAJ POSLEDNÉ 2-izbove byty s predzáhradkou pri Bratislave s priestranými izbami loggia a v cene aj parking

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Dunajská | 59 m²

ahoj Carla Real Solutions dáva na predaj priamo od developera novostavbu kde máme pre Teba k di

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

123,000 € 2085 €/m²

Udržiavaný 2 izbový byt s úžitkovou plochou 47 m2 v príjemnom prostredí bratislavského Ružinova , neďaleko Martinského cintorína

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 47 m²

TUreality ponúkajú 2 izbový byt s úžitkovou plochou 47 m2. K bytu patrí príjemná hlboká loggia

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

214,999 € 4574 €/m²

Rezervované TUreality ponúka na PREDAJ 2izb BYT ROZKVET PB INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ

Reality Považská Bystrica

2 izbový byt | 50 m²

TUreality ponúka na predaj 2-izbový byt – IDEÁLNA INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ aj štartovacie bývanie

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

99,990 € 2000 €/m²

Útulný 2 -izbový byt blízko centra mesta, Topoľčany

Reality Topoľčany

2 izbový byt | Karola Kuzmányho | 47.42 m²

Ponúkame na predaj útulný 2 -izbový byt s lodžiou v blízkosti centra mesta Topoľčany. Byt má ro

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

136,000 € 2868 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

2-izbový byt v TOP lokalite Púchova

Reality Púchov

2 izbový byt | 50 m²

Byty na Rastislavovej ulici v meste Púchov sa na trhu dlho neohrejú. Dôvod je jednoduchý – ide

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Púchov

138,000 € 2760 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ!! Na predaj nadštandardný kompletne zariadený 2-izbový byt (novostavba) s predzáhradkou, Trenčín, ul. Odevná

Reality Trenčín

2 izbový byt | 48.52 m²

K | L financie a reality vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj nadštandardne vybavený, komple

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na predaj Trenčín

167,500 € 3452 €/m²

REZERVOVANÉ Predaj 2i. byt, novostavba, Nová Radvaň, Banská Bystrica, www.bbreality.sk

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Zvolenská cesta | 31 m²

REZERVOVANÉ BB-REALITY ponúka na predaj štýlový a slnečný 2-izbový byt v projekte Nová Radvaň –

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Info v RK

PREDAJ: 2 izbový veľkometrážny byt, 88,5 m2, Modra - Harmónia

Reality Modra

2 izbový byt | 88 m²

EXKLUZÍVNE vám ponúkame na predaj 2 izbový veľkometrážny byt v lokalite Modra Harmónia. BYT:

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Modra

173,000 € 1966 €/m²

Na predaj novostavba 2-izb. bytu v Trnave na ulici A.Žarnova

Reality Trnava

2 izbový byt | 57 m²

RK Casmar Vám ponúka na predaj moderný a kompletne zariadený byt v centre Trnavy na ulici Andre

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Trnava

255,000 € 4474 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj 2-izbový byt v novostavbe, 1× parking, ul. Armádna, Trenčín

Reality Trenčín

2 izbový byt | Armádna | 56 m²

Na predaj priestranný a veľmi príjemný 2-izbový byt v modernom a kvalitnom bytovom dome od skús

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trenčín

185,000 € 3304 €/m²

2izb. byt s parkovaním a pivnicou - Activity Residence s komunitnou záhradou

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | 66 m²

Activity Residence (lokalita Chorvátsky Grob - Čierna Voda) NA PREDAJ - 2izb. byt (C4) v štand

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

235,000 € 3561 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Reality Chorvátsky Grob

2 izbový byt | Jelšová | 66 m²

Activity Residence s komunitnou záhradou NA PREDAJ - 2izb. byt (C4) v štandarde, s veľkým bal

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Byty na predaj Chorvátsky Grob

235,000 € 3561 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ Charizmatický zariadený 2-IZB byt Nové Zámky Ul. G.Bethlen

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | G.Bethlena | 59 m²

Čo keby ste mohli otvoriť dvere svojho nového domova už tento víkend – bez stresu z rekonštrukc

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

119,900 € 2032 €/m²

Dokončené - 2-izb. byt (D2) s veľkou terasou (54 m2) a výhľadom - Activity Residence s komunitnou záhradou

Reality Chorvátsky Grob

2 izbový byt | Jelšová | 115 m²

Activity Residence s komunitnou záhradou - priamo pri cyklotrase Viac informácií na www.jelsov

Publikované: 09.06.2025 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Chorvátsky Grob

269,220 € 2341 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | 115 m²

Activity Residence (v lokalite Chorvátsky Grob - Čierna Voda) - priamo pri cyklotrase Viac inf

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

269,220 € 2341 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ Veľký 2-izbový investičný byt Senica - 73,54 m²

Reality Senica

2 izbový byt | 73 m²

Ponúkame na predaj veľký 2-izbový byt, ktorý sa nachádza na 2/3 poschodí len kúsok od centra me

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Senica

118,000 € 1616 €/m²

Byt pripravený na rekonštrukciu – Hurbanovo, 2 izby s balkónom

Reality Hurbanovo

2 izbový byt | Hurbanovo | 53 m²

Exkluzívne! Realitná kancelária Real Property & Consulting s.r.o. ponúka na predaj 2-izbový byt

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Hurbanovo

58,000 € 1094 €/m²

Hľadám 2 izbový byt v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | Nové Zámky | 60 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 2 izbový byt s balkónom v Nových Zámkoch. Ideálne kompletne pre

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

100,000 € 1667 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (741)
Byty v Banskej Bystrici (1382)
Byty na predaj v Bratislave (8510)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Rodinné domy na predaj (23041)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30345)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie