PREDAJ 64M2 2I BYT UL.GEN.VIESTA, TRENČÍN-SIHOŤ

Reality Trenčín

2 izbový byt | 64 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný, čiastočne zrekonštruovaný a príjemný 2-izbový byt vo v

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Trenčín

144,999 € 2266 €/m²

SKY PARK l 4. veža l Nezariadený 2-izbový byt

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Bottova | 52.3 m²

Vitajte vo 4. veži SKY PARK. Výnimočná rezidenčná lokalita a kompletná infraštruktúra pre vaš

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

349,000 € 6673 €/m²

BV REAL na predaj 2 izbový byt Žiar nad Hronom FM2400

Reality Žiar nad Hronom

2 izbový byt | M. Chrásteka | 40 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj 2 izbový byt po

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

53,990 € 1350 €/m²

Piešťany - 2,5 izbový byt s balkónom - ID: 26001

Reality Piešťany

2 izbový byt | Bodona | 64 m²

ID: 26001 Ponúkame na predaj tehlový 2,5-izbový mezonetový byt (64 m²/r.2006) na 3.p. v pokojn

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Piešťany

155,000 € 2422 €/m²

Komplet zariadený 2 izbový apartmán - Rezidencia žilinská (508)

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Žilinská | 38.59 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový apartmán na Žilinskej ulici. Byt o výmere 38,59m2 + 6,91m2 bal

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

244,000 € 6323 €/m²

Novostavba: 2 izbový byt, terasa, Hornostavská Nitra, ZELENÉ DVORY

Reality Nitra

2 izbový byt | 42 m²

Ponúkame vám na predaj krásny 2-izbový byt s terasou v novostavbe, Hornostavská ulica Nitra

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Nitra

173,500 € 4131 €/m²

Výborný 2-izbový apartmán s praktickou dispozíciou vo vyhľadávanej časti Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Trnavská cesta | 54.95 m²

Ponuka priamo od developera na predaj 2 izbový byt v štandardnom vybavení, výmera: 54,95m2 + lo

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 05.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

Slnkom presvetlený a priestranný 2-izbový byt v novostavbe - projekt Na Lúke, Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Saratovská | 54.78 m²

Do pozornosti Vám ponúkame tento pekný 2 izb. byt s praktickou dispozíciou, ktorý sa predáva v

Publikované: 23.05.2025 Aktualizované: 21.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

Info v RK

Slnkom presvetlený a priestranný 2 izb. byt v novostavbe - projekt Na Lúke, Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Saratovská | 53.14 m²

Do pozornosti Vám ponúkame svetlý 2 izb. byt s praktickou dispozíciou, ktorý sa predáva v štand

Publikované: 25.04.2025 Aktualizované: 21.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

Info v RK

Priestranný 2 izbový s parkovacím miestom, námestie Iglovia, Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | Námestie Iglovia | 67.7 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt s balkónom a parkovacím miestom na Námestí Iglovia

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

185,000 € 2733 €/m²

Predaj 2-izbového bytu v meste Šamorín, Školská ul., 12min od BA

Reality Šamorín

2 izbový byt | Školská | 66 m²

Hľadáte komfortné bývanie s výbornou dostupnosťou do Bratislavy alebo investičnú príležitosť? P

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Šamorín

168,000 € 2545 €/m²

EXKLUZÍVNE - predaj zariadený 2i mezonet 55 m2, balkón, kopka u Martináka, Nitra

Reality Nitra

2 izbový byt | 55 m²

Iba u nás ponúkame na predaj zariadený, 2-izbový mezonet s balkónom 55 m2 v Nitre, Južná ulica

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Nitra

156,000 € 2836 €/m²

Na predaj výnimočný 2-izbový byt s terasou a balkónom, Nová Dubnica

Reality Nová Dubnica

2 izbový byt | Petra Jilemnického | 60 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 2-izbový byt s terasou a balkónom na ulici Petra Jilemnického v No

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Nová Dubnica

184,000 € 3067 €/m²

Lev Reality - LUXUSNÉ BYTY V REZIDENCII SLÁDKOVIČOVA — NADČASOVÉ BÝVANIE S CHARAKTEROM V SRDCI LEVÍC

Reality Levice

2 izbový byt | Ul. A. Sládkoviča | 100 m²

Vyberte si svoj budúci byt na našej internetovej stránke: https://rezidencia-sladkovicova.lev-r

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Levice

Info v RK

Na predaj 2-izbový byt v Holíči, ul. Kpt. Nálepku.

Reality Holíč

2 izbový byt | Kpt. Nálepku | 59 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt na ul. Kpt. Nálepku v Holíči. Byt je zrekonštruovaný, v osobnom

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Holíč

104,000 € 1763 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj nebytový riestor s možnosťou zmeny na bytový.

Reality Holíč

2 izbový byt | Nezadaná | 64 m²

HRF REALITY ponúka na predaj obchodný (nebytový) priestor, ktorý sa nachádza v panelovom bytovo

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Holíč

69,500 € 1086 €/m²

VILA KUZMÁNY | Na predaj štýlový 2-izbový byt 55 m2 s balkónom, TN

Reality Trenčín

2 izbový byt | Kuzmányho | 55.47 m²

Exkluzívne na predaj moderný 2-izbový byt nachádzajúci sa na 2. nadzemnom podlaží v prestížnom

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Trenčín

203,900 € 3676 €/m²

Na predaj 2-izbový apartmán v novostavbe v obci Podhájska

Reality Podhájska

2 izbový byt | Nezadaná | 31 m²

Ponúkame Vám na predaj 2-izbový apartmán v novostavbe v obci Podhájska len 200 m od termálneho

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Podhájska

Cena dohodou

ARTHUR - Tehlový byt v tichej uličke v širšom centre

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bartoškova | 48 m²

Tehlový bytový dom v tichej nenápadnej uličke v širšom centre Bratislavy, kde auto nie je potre

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

229,000 € 4771 €/m²

MOVEON exkluzívne ponúka nadštandardný 2i byt ZNÍŽENÁ CENA

Reality Levice

2 izbový byt | Dopravná ul. | 48 m²

!POZRITE SI VIDEOOBHLIADKU! https://www.youtube.com/watch?v=qN9z9mzr0G0 Iba u nás nájdete v po

Publikované: 27.09.2024 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Levice

109,990 € 2291 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Krásny kompletne prerobený 2,5 izb. byt Rozkvet.

Reality Považská Bystrica

2 izbový byt | 61 m²

TUreality ponúka na predaj 2,5-izbový byt – IDEÁLNA INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ aj štartovacie bývan

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

157,000 € 2574 €/m²

Na predaj 2-izbový byt v Rožňave

Reality Rožňava

2 izbový byt | 54 m²

TUreality ponúka na predaj 2-izbový byt v tehlovej bytovke na sídlisku Vargové pole.Ponúkame na

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Rožňava

72,999 € 1352 €/m²

SLOVREAL - na predaj 2i byt Tlmače - Lipník

Reality Tlmače

2 izbový byt | Nezadaná | 60 m²

SLOVREAL ponúka na predaj priestranný 2 izbový byt v tichej mestskej časti Tlmače - Lipník. Byt

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Tlmače

89,900 € 1498 €/m²

2-izbový byt 66 m² s 6 m² loggiou na sídlisku "JUH"

Reality Piešťany

2 izbový byt | Bratislavská | 66 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 2-izbový byt s dostatkom úložného priestoru na obľúbenom síd

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Piešťany

169,900 € 2574 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Reality v Martine (741)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23040)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30344)
Byty na predaj v Bratislave (8510)
Byty v Banskej Bystrici (1383)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Upresniť hľadanie