Investiční 2+kk s parkováním a bazénem, luxusní rezidenční projekt, Kallithea, Athény

Reality Grécko

2 izbový byt | Grécko

Nabízíme moderní apartmán 2+kk o ploše 51,2 m², situovaný v 7. patře nového ekologického rezide

Publikované: 27.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj

243,500 € 4775 €/m²

CENTRAL | 3-IZB. BYT

Reality Topoľčany

3 izbový byt | Čsl. armády | 80 m²

Ponuka 3 izbových bytov je do konca januára 2026 so zvýhodnenou cenou. Kolaudácia je naplánovan

Publikované: 27.12.2025 Aktualizované: 05.02.2026
Byty na predaj Topoľčany

227,600 € 2845 €/m²

4+kk byt – WatsoNova Košice

Reality Košice-Sever

4 izbový byt | Nezadaná | 110.55 m²

WatsoNova Košice – moderné mestské bývanie s víziou WatsoNova je nový rezidenčný projekt v cen

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

559,900 € 5065 €/m²

3+kk byt – WatsoNova Košice

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | Nezadaná | 76.55 m²

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

379,900 € 4963 €/m²

3+kk byt – WatsoNova Košice

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | Nezadaná | 67.45 m²

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

330,900 € 4906 €/m²

REZERVOVANÉ | 4-i bungalov na kľúč s pozemkom 1002 m²

Reality Rimavská Sobota

Rodinný dom | 114.48 m²

Znížená cena – vyššia hodnota pre vás. Novostavba so 114,48 m² úžitkovej plochy a nadštandardn

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Rimavská Sobota

277,000 € 2420 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ 2-izb.byt, novostavba, terasa, Petrova Ves

Reality Petrova Ves

2 izbový byt | 44 m²

Hľadáte pokojné miesto pre svoje bývanie? Láka vás bývanie v novostavbe? V tom prípade je bývan

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Petrova Ves

74,630 € 1696 €/m²

Na predaj malý rodinný domček v Pavlovciach, okr. Rimavská Sobota

Reality Pavlovce

Rodinný dom | Hlavná | 1,200 m²

Ponúkame na predaj menší rodinný dom, blízko Rimavskej Soboty, v obci Pavlovce. Má 3 izby a pr

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Pavlovce

42,000 € 35 €/m²

AZ. Exkluzívne Vám ponúkame na predaj stavebné pozemky s možnosťou okamžitej výstavby v Špačinciach

Reality Špačince

Pozemok pre rodinné domy | 501 m²

Radi by sme Vám ponúkli stavebné pozemky s výbornou dostupnosťou a možnosťou okamžitej výstavby

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Špačince

114,900 € 229 €/m²

Znížená cena!!! Novostavba - rozostavaný dom v super lokalite

Reality Mikušovce

Rodinný dom | Nezadaná | 163 m²

Rozostavaný rodinný dom v novej časti obce Mikušovce – skvelá lokalita pre vaše nové bývanie Po

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 15.12.2025
Domy na predaj Mikušovce

173,500 € 1064 €/m²

Na predaj posledné 2 nízkoenergetické 5 izbové podkrovné domy v projekte OÁZA v nádhernom prostredí a s výhladom na rieku

Reality Rajka

Rodinný dom | Maďarsko | Rajka | Vízpart

Ponúkame na predaj tento 5 izbový podkrovný dom v novej štvrti Rajky na pozemku s výmerou 305 m

Publikované: 25.10.2022 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na predaj Rajka

239,000 € 2330 €/m²

Dve moderné novostavby rodinných domov v Chorvátskom Grobe pár minút od Bratislavy

Reality Chorvátsky Grob

Rodinný dom | Lúčna | 160 m²

Ponúkame na predaj dve veľké exkluzívne novostavby rodinných domov v Chorvátskom Grobe, len pár

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Chorvátsky Grob

799,000 € 4994 €/m²

Nová rezidenčná zóna pod Spišskou Sobotou – moderné rodinné domy v Poprade - SKLENÍKY

Reality Poprad

Rodinný dom | Štefánikova | 110.95 m²

Nová rezidenčná zóna SKLENÍKY – moderné rodinné domy v Poprade pod Spišskou Sobotou REALITY K

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj Poprad

490,000 € 4416 €/m²

Exkluzívny rekreačný dom s terasou a výhľadom na jazero – Vojka, len 20 minút od Bratislavy

Reality Vojka nad Dunajom

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 114 m²

Ponúkame na predaj moderný rekreačný dom v uzavretom a bezpečnom areáli pri jazere Vojka, ktorý

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Vojka nad Dunajom

335,000 € 2939 €/m²

Exkluzívny rekreačný dom pri jazere Vojka – len 20 minút od Bratislavy

Reality Vojka nad Dunajom

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 106 m²

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Vojka nad Dunajom

285,000 € 2689 €/m²

Hala vo výstavbe v obci Drahovce, časť Voderady, okres Piešťany - ID 22048

Reality Drahovce

Iný priestor | Voderady | 0 m²

ID 22048 Ponúkame Vám na predaj priestory v obci Drahovce, časť Voderady. Jedná sa o pozemok s

Publikované: 27.09.2022 Aktualizované: 23.04.2026
Priestory na predaj Drahovce

1,500,000 €

Banka pri Piešťanoch – 2 izbový byt B s terasou - nutnosť dokúpiť vonkajšie parkovacie miesto - ID 21045

Reality Banka

2 izbový byt | Moravanská | 58.64 m²

ID 21045 Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt v bytovom komplexe SPA REZORT v obci Banka pri Pie

Publikované: 28.03.2022 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Banka

140,736 € 2400 €/m²

Banka pri Piešťanoch – 4 izbový byt E s terasou - nutnosť dokúpiť vonkajšie parkovacie miesto - ID 21045

Reality Banka

4 izbový byt | Moravanská | 106.45 m²

ID 21045 Ponúkame Vám na predaj 4 izbový byt v bytovom komplexe SPA REZORT v obci Banka pri Pie

Publikované: 08.08.2022 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Banka

255,480 € 2400 €/m²

Len u nás v ponuke: Predaj rodinného domu vo výstavbe v obci Berg - Rakúsko

Reality Berg

Rodinný dom | Rakúsko | Berg | Berg

Predaj rodinného domu vo výstavbe - hrubá stavba s novou strechou, novými oknami a vstupnými dv

Publikované: 20.04.2022 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Berg

411,000 € 2506 €/m²

Na predaj apartmány Dubaj Marina - Aernitas - Franck Muller

Reality Spojené Arabské Emiráty

Apartmánový dom | Spojené Arabské Emiráty

Pozdvihnite svoje životné skúsenosti na bezprecedentné výšky s Franckom Mullerom Aeternitas od

Publikované: 15.02.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj

180,000 € 2169 €/m²

Priestranný 2 izbový byt so záhradkou v novostavbe v projekte Dolné mesto, Trenčín

Reality Trenčín

2 izbový byt | Soblahovská | 53.09 m²

Ponúkame na predaj krásny a priestranný 2 izbový byt s vlastnou záhradkou v novostavbe v projek

Publikované: 15.03.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Trenčín

194,275 € 3659 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Novostavba rodinného domu na predaj v Pribeníku

Reality Pribeník

Rodinný dom | Kvetná | 182 m²

Novostavba rodinného domu na predaj v novovybudovanom rezidenčnom parku Pribeník! Snívate o no

Publikované: 26.09.2024 Aktualizované: 30.11.2025
Domy na predaj Pribeník

150,000 € 824 €/m²

Rozostavané RD v lokalite Detva - Piešť I.

Reality Detva

Rodinný dom | Piešť 1 | 170 m²

Exkluzívne LDreality Vám ponúka k odkúpeniu dve rozostavané stavby rodinných domov v lokalite D

Publikované: 30.03.2025 Aktualizované: 08.04.2026
Domy na predaj Detva

180,000 € 1059 €/m²

3-izbový byt SMART - Rezidencia Suchý Vrch Banská Bystrica (205)

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Zimná | 73.39 m²

Hrubá stavba dokončená. Objednajte sa už dnes na fyzickú obhliadku projektu priamo na mieste pr

Publikované: 04.11.2024 Aktualizované: 07.01.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

274,900 € 3541 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8537)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Rodinné domy na predaj (23073)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30393)
Reality v Martine (743)
Upresniť hľadanie