Skuska nova

Reality Čaradice

5 a viac izbový byt | 1 m²

Skusska aaaaaa aaa aa

Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Čaradice

1 € 1 €/m²

GolfChalet Veľká Lomnica - 2-izbový apartmán č. 5.21 s priestrannými balkónmi a nádherným výhľadom na tatranské štíty

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | Nezadaná | 85 m²

Apartmán č. 5.21 je situovaný na poschodí apartmánového domu GolfChalet 5 - vo výstavbe. Pred

Publikované: 04.05.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

GolfChalet Veľká Lomnica - 3-izbový apartmán č. 6.13 s veľkorysými terasami a nádherným výhľadom na tatranské štíty

Reality Vysoké Tatry

3 izbový byt | Nezadaná | 100 m²

Apartmán č. 6.13 je situovaný na prízemí apartmánového domu GolfChalet 6 - vo výstavbe. Predp

Publikované: 04.05.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

2-izbový byt s priestranným balkónom alebo záhradou v projekte SELANKY neďaleko Piešťan

Reality Pobedim

2 izbový byt | Nezadaná | 55.3 m²

V rezidenčnom projekte SELANKY ponúkame na predaj 2-izbové byty s rozlohou interiéru 55,30 m2 a

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Pobedim

135,621 € 2452 €/m²

3-izbový byt s priestranným balkónom alebo súkromnou záhradou v projekte SELANKY pri Piešťanoch

Reality Pobedim

3 izbový byt | Nezadaná | 73 m²

Kolaudácia bytového domu C je plánovaná na leto 2026, takže váš nový domov môže byť realitou už

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Pobedim

177,827 € 2436 €/m²

Reality Pobedim

2 izbový byt | Nezadaná | 52.75 m²

V rezidenčnom projekte SELANKY ponúkame na predaj 2-izbové byty s rozlohou interiéru 52,75 m2 a

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Pobedim

128,413 € 2434 €/m²

Reality Pobedim

2 izbový byt | Nezadaná | 54.41 m²

V rezidenčnom projekte SELANKY ponúkame na predaj 2-izbové byty s rozlohou interiéru 54,41 m2 a

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Pobedim

132,453 € 2434 €/m²

1-izbový byt s priestranným balkónom v projekte SELANKY neďaleko Piešťan

Reality Pobedim

1 izbový byt | Nezadaná | 42.11 m²

V rezidenčnom projekte SELANKY ponúkame na predaj 1-izbové byty s rozlohou interiéru 42,11 m2 a

Publikované: 03.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Pobedim

109,980 € 2612 €/m²

NA PREDAJ RODINNÝ DOM – OBEC SVINIA

Reality Svinia

Rodinný dom | Šarišská | 98 m²

Nová štvrť | Tichá lokalita s výhľadmi | Výborná dostupnosť do Prešova Ponúkame vám moderný 4

Publikované: 19.05.2025 Aktualizované: 02.06.2025
Domy na predaj Svinia

199,000 € 2031 €/m²

Hrubá stavba rodinného domu v obci Svinia

Reality Svinia

Rodinný dom | Šarišská | 92.26 m²

Hľadáte nehnuteľnosť, na ktorej môžete ihneď pokračovať vo výstavbe a dokončiť si ju podľa vlas

Publikované: 19.05.2025 Aktualizované: 19.05.2025
Domy na predaj Svinia

105,000 € 1138 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

GolfChalet Veľká Lomnica-2izbový apartmán č. 5.23 s priestrannými balkónmi a nádherným výhľadom na tatranské štíty

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | Nezadaná | 85 m²

Apartmán č. 5.23 je situovaný na poschodí apartmánového domu GolfChalet 5 - vo výstavbe. Pred

Publikované: 04.05.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

GolfChalet Veľká Lomnica - 2-izbový apartmán č. 5.22 s priestranným balkónom a nádherným výhľadom na tatranské štíty

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | Nezadaná | 73 m²

AApartmán č. 5.22 je situovaný na poschodí apartmánového domu GolfChalet 5 - vo výstavbe. Pre

Publikované: 04.05.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

GolfChalet Veľká Lomnica - 3-izbový apartmán č. 6.11 s veľkorysými terasami a nádherným výhľadom na tatranské štíty

Reality Vysoké Tatry

3 izbový byt | Nezadaná | 100 m²

Apartmán č. 6.11 je situovaný na prízemí apartmánového domu GolfChalet 6 - vo výstavbe. Predp

Publikované: 04.05.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

Novostavba Kačica residence - 2i byt B09

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Komenského | 77.1 m²

Projekt Kačica Residence predstavuje výnimočné bývanie v blízkosti centra Banskej Bystrice Hľad

Publikované: 25.04.2025 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

297,803 € 3863 €/m²

3-izbový byt PANORAMA - Rezidencia Suchý Vrch Banská Bystrica (405)

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Zimná | 65.63 m²

Hrubá stavba dokončená. Objednajte sa už dnes na fyzickú obhliadku projektu priamo na mieste pr

Publikované: 11.06.2024 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

269,900 € 3497 €/m²

3-izbový byt SMART - Rezidencia Suchý Vrch Banská Bystrica (105)

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Zimná | 81.61 m²

Publikované: 11.06.2024 Aktualizované: 08.12.2025
Byty na predaj Banská Bystrica

284,900 € 3293 €/m²

Rodinný dom Trebišov, ul. Kapušanská, krásny pozemok, bazén, 93.000€

Reality Trebišov

Rodinný dom | Kapušanska | 240 m²

bývanie, alebo firma? Exteriérová časť krásna, bez investícií, interiér dokončiť podľa vlastnýc

Publikované: 16.12.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Trebišov

93,000 € 388 €/m²

2 Novostavby RD v Ždani už vo výstavbe, cena za štandard

Reality Ždaňa

Rodinný dom | Na povrazoch | 102 m²

Exkluzívne ponúkame na PREDAJ novostavby dvoch rodinných domov na kľúč v obci Ždaňa v zástavbe

Publikované: 16.10.2024 Aktualizované: 19.04.2026
Domy na predaj Ždaňa

299,000 € 2931 €/m²

Polyfunkčný objekt Nemšová Znížená cena!!!!!

Reality Nemšová

Iný priestor | Antonstál | 800 m²

Centrum bývania ponúka na predaj Investičnú nehnuteľnosť v krásnom prírodnom prostredí na úpätí

Publikované: 01.10.2024 Aktualizované: 30.11.2025
Priestory na predaj Nemšová

Cena dohodou

člen NARKS

Posledný byt!3izbový byt s pozemkom v dvojdome, tepelné čerpadlo, oplotenie, terasa, 2 x parking

Reality Miloslavov

3 izbový byt | Dobšinského ulica | 65 m²

DOKONČENÉ!Ponúkam na predaj novostavbu - 3 izbový, tehlový, prízemný byt so záhradou, terasou a

Publikované: 19.02.2024 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Miloslavov

190,000 € 2375 €/m²

Posledný volný 3i byt so zahradou!Terasa, 2 x parkovanie,tepelné čerpadlo, oplotenie v cene.

Reality Miloslavov

3 izbový byt | Dobšinského ulica | 65 m²

Dokončené!Ponúkam na predaj novostavbu - 3 izbový, tehlový, prízemný byt so záhradou, terasou a

Publikované: 17.07.2024 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Miloslavov

190,000 € 2313 €/m²

Posledný byt!!3 izb. byt s pozemkom v dvojdome.Tepelné čerpadlo, oplotenie, 2 x parkovanie, terasa

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Dobšinského ulica | 65 m²

Publikované: 19.02.2024 Aktualizované: 09.04.2026
Domy na predaj Miloslavov

190,000 € 2375 €/m²

Hrubá stavba domu na ideálnom pozemku, platné stav.povolenie

Reality Ždaňa

Rodinný dom | Ždaňa | 0 m²

Rozostavaný dom v tichej lokalite obce Ždaňa Ľudia sa rodia, ale pozemky nie! Nezmeškajte príl

Publikované: 06.04.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Ždaňa

159,990 €

byty - Zelené údolie novostavba

Reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | Harichovský chodník | 64.7 m²

PROJEKT: Pri riešení projektu sme kládli dôraz na kvalitu a environmentálne riešenie Vášho budú

Publikované: 28.09.2022 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

152,880 € 2363 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23073)
Reality v Martine (743)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30393)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Byty na predaj v Bratislave (8537)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Upresniť hľadanie