2-izbové byty v projekte Schulzov dvor – Sučany

Reality Sučany

2 izbový byt | Stará Hradská | 46 m²

Ponúkame na predaj 2-izbové byty v jedinečnom projekte Schulzov dvor v Sučanoch. Ceny začínajú

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 28.10.2025
Byty na predaj Sučany

120,886 € 2628 €/m²

3-izbové byty v projekte Schulzov dvor – Sučany

Reality Sučany

3 izbový byt | Stará Hradská | 65 m²

Ponúkame na predaj 3-izbové byty v jedinečnom projekte Schulzov dvor v Sučanoch. Ceny začínajú

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 28.10.2025
Byty na predaj Sučany

147,684 € 2272 €/m²

1-izbové byty v projekte Schulzov dvor – Sučany

Reality Sučany

1 izbový byt | Stará Hradská | 36 m²

Ponúkame na predaj 1-izbové byty v jedinečnom projekte Schulzov dvor v Sučanoch. Ceny začínajú

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 28.10.2025
Byty na predaj Sučany

104,125 € 2892 €/m²

4-izbové byty v projekte Schulzov dvor – Sučany

Reality Sučany

4 izbový byt | Stará Hradská | 86 m²

Ponúkame na predaj 4-izbové byty v jedinečnom projekte Schulzov dvor v Sučanoch. Ceny začínajú

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 28.10.2025
Byty na predaj Sučany

218,657 € 2543 €/m²

PODUNAJKY - už v predaji!

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

3 izbový byt | Máchova | 68.49 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt A6.33 v projekte Podunajky, nachádzajúci sa na 6. p

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 16.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

287,115 € 4192 €/m²

INORI| PREDAJ stavebné pozemky o rozlohe 437 m², 415 m², 312 m², 269 m², spolu rozloha 1.433 m². Centrum Poprad - Matejovce, určené pre výstavbu RD

Reality Poprad

Rodinný dom | Allendeho | 312 m²

Inori Reality pre vás pripravilo do ponuky mimoriadnu investičnú príležitosť – kompletne pripra

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 12.02.2026
Domy na predaj Poprad

250.5 €/m2 1 €/m2

WatsoNova Košice

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Nezadaná | 43.75 m²

WatsoNova Košice – moderné mestské bývanie s víziou WatsoNova je nový rezidenčný projekt v cen

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

209,900 € 4798 €/m²

3 izbový byt 3D3 s balkónom v projekte Malé Hliny Modra-2. etapa

Reality Modra

3 izbový byt | Trnavská | 77.55 m²

NOVOSTAVBA – 2. etapa projektu Malé Hliny, Modra Byt 3D3 – 3-izbový byt s balkónom · Podlažie:

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 19.10.2025
Byty na predaj Modra

245,900 € 3171 €/m²

Novostavba 3 izb. Rodinného domu v Seredi -Trnavská cesta

Reality Sereď

Rodinný dom | Trnavská cesta | 70 m²

Ponúkame na predaj novostavbu 3-izbového rodinného domu v radovej zástavbe na Trnavskej ceste v

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Sereď

177,000 € 2529 €/m²

WatsoNova Košice

Reality Košice-Sever

4 izbový byt | Nezadaná | 108.3 m²

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

519,900 € 4801 €/m²

Lastovičky II - novostavba 2-izbového bytu s predzáhradkou

Reality Nová Dedinka

2 izbový byt | Krajná | 44.08 m²

Ponúkame Vám na predaj 2-izbový byt s predzáhradkou v novom projekte bytových domov Lastovičky

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Nová Dedinka

174,102 € 3950 €/m²

Lastovičky II - novostavba 3-izbového bytu s predzáhradkou

Reality Nová Dedinka

3 izbový byt | Krajná | 64.09 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt s balkónom v novom projekte bytových domov Lastovičky II v

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Nová Dedinka

229,821 € 3586 €/m²

Lastovičky II - novostavba 3-izbového bytu s dvoma kúpeľňami a predzáhradkou

Reality Nová Dedinka

3 izbový byt | Krajná | 66.64 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt s predzáhradkou a dvoma kúpeľňami v novom projekte bytových

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Nová Dedinka

240,049 € 3602 €/m²

RD s pozemkom 1168m2, v Moravskom Lieskovom, rozsiahla rekonštrukcia

Reality Nové Mesto nad Váhom

Rodinný dom | 180 m²

Dovoľujeme si Vám dať do pozornosti rodinný dom takmer v centre obce Moravské Lieskové pár minú

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Nové Mesto nad Váhom

Cena dohodou

Predaj budovy na ubytovanie v Podunajských Biskupiciach

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Hotel, penzión, ubytovňa | 886 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj budovu v Podunajských Biskupiciach 3. nadzemné podlažia I. nadz

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

640,000 € 722 €/m²

4 izbové dvojdomy a radové domy – NOVOSTAVBA – 33 minút od Bratislavy

Reality Maďarsko

Rodinný dom | Maďarsko

Home 4 Life s. r. o. Vám ponúka na predaj novostavbu: 4 izbové rodinné domy (dvojdomy a radové

Publikované: 01.02.2026 Aktualizované: 15.02.2026
Domy na predaj

210,500 € 1896 €/m²

Výrazne znížená cena!Na predaj rozostavaný rodinný dom HLohovec

Reality Hlohovec

Rodinný dom | Hlohovec | 100 m²

Vaša budúcnosť začína tu – rozostavaný rodinný dom na predaj, Hlohovec Hľadáte priestor, kde s

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Hlohovec

99,900 € 999 €/m²

BV REAL Na predaj apartmány okres Banská Štiavnica FM2043

Reality Počúvadlo

Apartmán | - | 69.66 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj apartmány v apar

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Počúvadlo

166,000 € 2383 €/m²

PROJEKT BUKOVINA: Moderné holobyty - Turzovka

Reality Turzovka

3 izbový byt | Nezadaná | 92 m²

Nepremárnite túto príležitosť – v projekte Bukovina sú k dispozícii LEN 4 BYTY. Nie desiatky je

Publikované: 24.01.2026 Aktualizované: 24.01.2026
Byty na predaj Turzovka

1,990 €/m2 22 €/m2

Predám rozostavanú budovu s pozemkom v Hurbanove

Reality Hurbanovo

Rodinný dom | 100 m²

Realitná kancelária Real Property & Consulting s.r.o. ponúka na predaj rozostavanú budovu s veľ

Publikované: 19.11.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Hurbanovo

119,900 € 1199 €/m²

Predám polyfunkčnú budovu v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Polyfunkčný objekt | Nové Zámky | 600 m²

Realitná kancelária Real Property & Consulting s.r.o. ponúka na predaj polyfunkčnú budovu v cen

Publikované: 10.12.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Nové Zámky

190,000 € 317 €/m²

PREDAJ| Samostatne stojaci 5i rodinný dom s vyhľadom na Pajštún

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Prídavková | 160.6 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj samostatne stojaci 5izbový rodinný dom s vlastným pozemkom a

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 14.01.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

Info v RK

PREDAJ| Samostatne stojaci 4i rodinný dom| Bývajte s výhľadom na Pajštún

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Prídavková | 140.2 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj samostatne stojaci 4izbový rodinný dom s vlastným pozemkom a

Publikované: 10.01.2026 Aktualizované: 15.01.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

789,000 € 5628 €/m²

Prostorný 2+kk se 2 balkony a parkováním, luxusní rezidenční projekt, Kallithea, Athény

Reality Grécko

2 izbový byt | Grécko

Nabízíme moderní apartmán 2+kk o ploše 49,7 m², situovaný v 6. patře nového ekologického rezide

Publikované: 27.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj

231,500 € 4724 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (743)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30394)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Rodinné domy na predaj (23073)
Upresniť hľadanie