Novostavba rodinného domu – Turčianske Teplice, časť Diviaky

Reality Turčianske Teplice

Rodinný dom | 90 m²

Hľadáte moderné bývanie, ktoré si môžete prispôsobiť presne podľa svojich potrieb bez zdĺhavého

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Turčianske Teplice

Cena dohodou

Rezidencia Rusínska | Komfortný 4-izbový byt v projekte - Štandard a pivnica v cene

Reality Prešov

4 izbový byt | Rusínska | 148.67 m²

Hľadáte moderné a praktické bývanie v lokalite, ktorá spája dynamiku mesta s pokojom súkromnej

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Prešov

421,000 € 2832 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rezidencia Rusínska | Praktický 3-izbový byt - Štandard a pivnica v cene

Reality Prešov

3 izbový byt | Rusínska | 102.07 m²

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Prešov

306,000 € 2998 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 1- izb. byt v Tisovci

Reality Tisovec

1 izbový byt | Štefánikova | 28 m²

Výhodne predám 1- izb. byt v Tisovci okr. Rimavská Sobota. Byt je čiastočne zrekonštruovaný. Má

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Tisovec

23,900 € 854 €/m²

PÁNSKY HÁJ II Kanianka - Štýlová novostavba uprostred prírody – priestranný 4-izbový rodinný dom s garážou a 2 terasami

Reality Kanianka

Rodinný dom | Pánsky háj | 363.8 m²

Pánsky Háj II predstavuje moderný developerský projekt, ktorý spája nadčasový dizajn s dokonalý

Publikované: 11.02.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Kanianka

251,000 € 690 €/m²

PÁNSKY HÁJ II Kanianka - Komfortný 3-izbový byt s garážou

Reality Kanianka

3 izbový byt | Pánsky háj | 67.6 m²

Moderný 3-izbový byt v Kanianke – bývanie snov v projekte PÁNSKY HÁJ II Predstavte si život, k

Publikované: 18.07.2025 Aktualizované: 02.03.2026
Byty na predaj Kanianka

211,000 € 3121 €/m²

APARTMÁNY Bojnice - štýlový 1-izbový apartmán

Reality Bojnice

Apartmán | Kúpeľná | 26.6 m²

Oddych, pohodlie a investícia v srdci kúzelného mesta Bojnice Vstúpte do sveta moderného bývan

Publikované: 05.06.2025 Aktualizované: 22.01.2026
Byty na predaj Bojnice

114,500 € 4305 €/m²

VYHLIADKA BOJNICE - Jedinečný 3-izbový byt s nezameniteľným výhľadom

Reality Bojnice

3 izbový byt | Rekreačná | 64.88 m²

VYHLIADKA BOJNICE - moderný a komfortný domov v srdci prírody. Predstavujeme vám štýlový 3-iz

Publikované: 13.03.2025 Aktualizované: 22.01.2026
Byty na predaj Bojnice

219,000 € 3375 €/m²

LÚČKY Prievidza, blok A – Priestranný a moderný 3-izbový byt s terasou

Reality Prievidza

3 izbový byt | Lúčna | 82.51 m²

Objavte svoj nový domov v projekte LÚČKY Prievidza – 3-izbový byt s priestrannou terasou v blok

Publikované: 21.07.2025 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na predaj Prievidza

179,000 € 2169 €/m²

VYHLIADKA BOJNICE - Luxusný 4-izbový byt s dychberúcim výhľadom

Reality Bojnice

4 izbový byt | Rekreačná | 80.21 m²

VYHLIADKA BOJNICE – náš najnovší developerský projekt - štýlové bývanie s neopakovateľnou atmos

Publikované: 13.03.2025 Aktualizované: 22.01.2026
Byty na predaj Bojnice

267,000 € 3329 €/m²

Ponúkame na predaj rozostavanú stavbu rodinného domu Malacky

Reality Malacky

Rodinný dom | Družstevná | 0 m²

Ponúkame na predaj rozostavaný rodinný dom v Malackách. Rodinný dom v pôvodnom projekte je osem

Publikované: 14.10.2024 Aktualizované: 14.10.2024
Domy na predaj Malacky

Cena dohodou

Ponúkame Vám na predaj výnimočný 5i rodinný dom na ul. S. Chalúpku (Slnečné nám.) v Trenčíne.

Reality Trenčín

Rodinný dom | S. Chalupku | 300 m²

Ponúkame Vám na predaj exkluzívny rodinný dom, ktorý sa nachádza vo vilovej štvrti v širšom cen

Publikované: 25.05.2022 Aktualizované: 03.03.2026
Domy na predaj Trenčín

Info v RK

člen NARKS

Rozostavaný rodinný dom v obci Brestov

Reality Brestov

Rodinný dom | Nezadaná | 227.97 m²

- rozostavaný dvojpodlažný dom - zastavaná plocha 188,58 m2 - úžitková plocha 227,97 m2 - svaho

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Domy na predaj Brestov

170,000 € 746 €/m²

Novostavba 2 izbový byt - kolaudácia leto 2026

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Júliusa Lörincza | 50 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt v tehlovej bytovke vo vyhľadávanej lokalite v Dunajskej strede.

Publikované: 10.07.2025 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

131,600 € 2632 €/m²

5 IZBOVÝ RODINNÝ DOM S DYCHBERÚCIMI VÝHĽADMI, LUBINA - HRNČIAROVÉ!

Reality Nové Mesto nad Váhom

Rodinný dom | Bzinská | 103 m²

Toto je to miesto! To si poviete keď navštívite Obec Lubina, časť Hrnčiarové. Dychberúce výhľad

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Nové Mesto nad Váhom

215,000 € 2087 €/m²

ALTESSA RESIDENCE – Chata č. 9 Prémiové horské chaty | Priamo pri svahu | Súkromie | Wellness | Celoročné využitie

Reality Dolný Kubín

Chata, drevenica, zrub | Beňovolehotská | 236.64 m²

ALTESSA Residence predstavuje spojenie prémiových horských chát na slnečných svahoch Kubínskej

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 11.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Dolný Kubín

Info v RK

ALTESSA RESIDENCE – Chata č. 5 Prémiové horské chaty | Priamo pri svahu | Súkromie | Wellness | Celoročné využitie

Reality Dolný Kubín

Chata, drevenica, zrub | Beňovolehotská | 305.46 m²

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 11.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Dolný Kubín

Info v RK

Aura Residence – moderné bývanie pri mori | Ravda | Bulharsko

Reality Bulharsko

Apartmán | Bulharsko

Predstavujeme Aura Residence, nový rezidenčný projekt v žiadanej lokalite Ravda, len 300 m od m

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 24.02.2026
Byty na predaj

78,000 € 1287 €/m²

NOVOSTAVBA 4-IZBOVÉHO RODINNÉHO DOMU | DUDINCE – UL. ZÁHRADNÁ |

Reality Dudince

Rodinný dom | Okružná | 109 m²

V exkluzívnom zastúpení Vám ponúkame na predaj krásny moderný rodinný dom na novej ulici Záhrad

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 02.05.2026
Domy na predaj Dudince

243,900 € 2238 €/m²

ALTESSA RESIDENCE – Chata č. 1 Prémiová horská chaty | Kubínska hoľa

Reality Dolný Kubín

Chata, drevenica, zrub | Beňovolehotská | 250.86 m²

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 11.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Dolný Kubín

Info v RK

GolfChalet Veľká Lomnica - 2-izbový apartmán č. 6.12 s veľkorysou terasou a nádherným výhľadom na tatranské štíty

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | Nezadaná | 95 m²

Apartmán č. 6.12 je situovaný na prízemí apartmánového domu GolfChalet 6 - vo výstavbe. Predp

Publikované: 04.05.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

279,900 € 2946 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3-izbový byt s priestranným balkónom v novostavbe LOTOS Trnava

Reality Trnava

3 izbový byt | Okružná | 77.11 m²

3-izbový byt 601 – moderné bývanie s priestranným balkónom v projekte LOTOS Trnava Predstavuje

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Trnava

217,900 € 2826 €/m²

Krásne presvetlený 2-izbový byt v projekte LOTOS Trnava

Reality Trnava

2 izbový byt | Okružná | 54.38 m²

Predstavujeme vám štýlový 2-izbový byt v prémiovom rezidenčnom projekte LOTOS Trnava aktuálne v

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Trnava

187,900 € 3455 €/m²

Veľkorysý priestor na Chrenovej čaká na vašu kreativitu. Nitra

Reality Nitra

Polyfunkčný objekt | Chrenová | 500 m²

Táto stavba svojou veľkorysou úžitkovou plochou (2x cca 250 m²) vám otvára dvere k viacerým mož

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Nitra

349,000 € 698 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (743)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Rodinné domy na predaj (23073)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30394)
Upresniť hľadanie