4-izbový byt GARDEN - Rezidencia Suchý Vrch Banská Bystrica (302)

Reality Banská Bystrica

5 a viac izbový byt | Zimná | 63 m²

Projekt je tesne pred dokončením a kolaudáciou. Objednajte sa už dnes na fyzickú obhliadku proj

Publikované: 04.11.2024 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

379,900 € 3406 €/m²

2-izbový byt GARDEN - Rezidencia Suchý Vrch Banská Bystrica (301)

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Zimná | 62.33 m²

Hrubá stavba dokončená. Objednajte sa už dnes na fyzickú obhliadku projektu priamo na mieste pr

Publikované: 04.11.2024 Aktualizované: 08.12.2025
Byty na predaj Banská Bystrica

239,900 € 3608 €/m²

REZERVOVANÉ MARKS™ | bungalov v Rimavskej Sobote

Reality Rimavská Sobota

Rodinný dom | 110.86 m²

110,86 m² úžitkovej plochy | Pozemok od 986 m² | Energetická trieda A0 | Tepelné čerpadlo Ak h

Publikované: 13.06.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Rimavská Sobota

290,000 € 2616 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Posledný 3 izbový byt s priestrannou záhradou - 1. Etapa

Reality Jánovce

Rodinný dom | Nezadaná | 68 m²

Ponúkame na predaj moderný 3-izbový byt so záhradou, nachádzajúci sa v modernom rezidenčnom kom

Publikované: 03.07.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Jánovce

169,600 € 2494 €/m²

Nový Martin | byty na predaj - nová etapa

Reality Martin

2 izbový byt | Potočná | 43.82 m²

Predstavujeme Vám pokračovanie úspešného rezidenčného projektu Nový Martin na ulici Potočnej v

Publikované: 24.02.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Martin

127,500 € 2910 €/m²

VEĽKOMETRÁŽNÝ POZEMOK V SÚKROMNEJ ULICI S ROZOSTAVANOU VILOU | ROVINKA

Reality Rovinka

Rodinný dom | Za hrádzou | 673.83 m²

Ponúkame na predaj priestranný pozemok s rozostavanou dvojpodlažnou vilou v exkluzívnej uzavret

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Rovinka

1,300,000 € 1929 €/m²

IRG | Exkluzívne Vilky LIPKY pod horou

Reality Plavecké Podhradie

Rodinný dom | 176.28 m²

IRG Vám exkluzívne ponúka výnimočný projekt 12 viliek s tromi druhmi domov. Koncept projektu je

Publikované: 30.11.2022 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Plavecké Podhradie

245,600 € 1458 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Posledný 3-izbový byt v Záhradných sadoch - Viac priestoru, viac svetla, viac pokoja – v najlepšej štvrti Prešova

Reality Prešov

3 izbový byt | Hrušková | 68.4 m²

Snívate o modernom bývaní na pokojnom mieste, ktoré je zároveň na dosah všetkého podstatného? V

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Prešov

193,980 € 2836 €/m²

Novostavba 4 - izb. rodinného domu v Novej Dubnici

Reality Nová Dubnica

Rodinný dom | Hliny1 | 108.5 m²

Ponúkame Vám na predaj novostavbu 4- izbového jednopodlažného rodinného domu typu bungalov v N

Publikované: 30.11.2023 Aktualizované: 19.04.2026
Domy na predaj Nová Dubnica

307,000 € 2799 €/m²

Novostavba 5 - izb. rodinného domu v Novej Dubnici

Reality Nová Dubnica

Rodinný dom | Ulica na Hlinách | 130.9 m²

Ponúkame Vám na predaj novostavbu 5- izbového jednopodlažného rodinného domu typu bungalov v N

Publikované: 19.01.2025 Aktualizované: 19.04.2026
Domy na predaj Nová Dubnica

297,000 € 2269 €/m²

4-izbový byt na 6. poschodí - II. etapa 2DUBY Považská Bystrica

Reality Považská Bystrica

4 izbový byt | Nezadaná | 89 m²

II. etapa (Dub zimný) vo vyhľadávanom projekte 2DUBY Považská ponúka na predaj priestranný a mo

Publikované: 23.04.2024 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

215,626 € 2423 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rezervovane Priestranný dom na dokončenie, Zempl. Jastrabie.

Reality Zemplínske Jastrabie

Rodinný dom | Hlavná | 370 m²

REZERVOVANÉ V tichej a pokojnej obci, vzdialenej len 10 minút autom od Trebišova, sa nachádza

Publikované: 13.05.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Zemplínske Jastrabie

76,000 € 205 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

1- a 2-izbové byty so záhradou, terasou a 1 parkovacím miestom. Perfektné spojenie s Viedňou/letiskovou zastávkou!

Reality Rakúsko

1 izbový byt | Rakúsko

POPIS Malý, kvalitný obytný komplex postavený z tehlovej masívnej konštrukcie sa nachádza v nád

Publikované: 07.10.2024 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj

183,200 € 4580 €/m²

Na predaj rozostavaný nízkoenergetický 4-izbový rodinný dom v obci Trnovec nad Váhom

Reality Trnovec nad Váhom

Rodinný dom | Majerská | 123.2 m²

Ponúkame na predaj rozostavaný nízkoenergetický 4-izbový rodinný dom v obci Trnovec nad Váhom,

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Trnovec nad Váhom

150,000 € 1218 €/m²

Obchodný priestor D9 - Kamence - Kysucké Nové Mesto

Reality Kysucké Nové Mesto

Obchodné priestory | Sládkovičova | 44.08 m²

Podnikajte vo vlastnom priestore, vo vyhľadávanej lokalite, v blízkosti Obchodnej galérie Naša,

Publikované: 23.09.2025 Aktualizované: 06.03.2026
Priestory na predaj Kysucké Nové Mesto

155,000 € 3516 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

OCCAM | krásny pozemok s rozostavaným rodinným domom priamo pri lese v Rusovciach

Reality Bratislava-Rusovce

Rodinný dom | Mínešská | 391 m²

Máte jedinečnú príležitosť získať nehnuteľnosť v jednej z najprestížnejších a najvyhľadávanejší

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Rusovce

Info v RK

Kamence - Etapa 5 - byt 4+kk - D9.7

Reality Kysucké Nové Mesto

4 izbový byt | Sládkovičova | 77.43 m²

DOPREDAJ BYTOV v Etape 5! Bývajte tak, ako ste vždy túžili. Kamence v Kysuckom Novom Meste ponú

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Kysucké Nové Mesto

224,000 € 2893 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 5-izbový rodinný dom na Zemplínskej šírave

Reality Klokočov

Rodinný dom | 144.9 m²

Jaroslava Grešová a Realitná kancelária H&Partners ponúka na predaj jedinečný, architektonicky

Publikované: 13.08.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na predaj Klokočov

350,000 € 2415 €/m²

Predaj 5-izbového rodinného domu na Zemplínskej šírave-Klokočov

Reality Klokočov

Rodinný dom | Nezadaná | 144.9 m²

Publikované: 11.08.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na predaj Klokočov

350,000 € 2415 €/m²

OCCAM | 2i byt v rezidencii Winehills, Matušková, Nové Mesto, 63,16 m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Matúškova | 63.16 m²

Occam New Home Vám exkluzívne ponúka na predaj 2i byt v rezidencii Winehills na Matúškovej ulic

Publikované: 16.10.2024 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

284,900 € 4511 €/m²

Prémiové vily v Pafose na Južnom Cypre

Reality Cyprus

Rodinný dom | Cyprus

URBAN&PARTNER ponúka exkluzívne na predaj kompletne zariadené luxusné vily v Parkside Residence

Publikované: 28.10.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj

650,000 € 3052 €/m²

Luxusné apartmány na Južnom Cypre v TOP kvalite

Reality Cyprus

2 izbový byt | Cyprus

Hľadáte rekreačnú, rezidenčnú alebo investičnú nehnuteľnosť v európskej destinácii?

Publikované: 10.10.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj

330,000 € 5238 €/m²

Rodinný dom v príjemnej lokalite s možnosťou rekonštrukcie

Reality Sabinov

Rodinný dom | 108 m²

Ponúkame Vám na predaj rozostavaný rodinný dom v príjemnej lokalite s pozemkom o výmere 514 m2

Publikované: 22.04.2025 Aktualizované: 12.06.2025
Domy na predaj Sabinov

Cena dohodou

test

Reality Báb

4 izbový byt | 1 m²

test test

Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Báb

1 € 1 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23073)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30393)
Byty na predaj v Bratislave (8537)
Reality v Martine (743)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Upresniť hľadanie