RECLOUD Reality a.s.

MELIOR REALITY by BRANISLAV ČURI - reCloud platforma

Rastislavova 68 04001 Košice

76 inzerátov v ponuke

NA PRENÁJOM LUKRATÍVNY PRIESTOR V CENTRE MESTA

Reality Košice-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Bačíkova | 60 m²

Realitná kancelária MELIOR REALITY by Braňo Čuri ponúka na prenájom nebytový priestor v centre

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Staré Mesto

800 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Poľnohospodárska pôda, trvalé trávnaté porasty, lesné pozemky

Reality Košické Oľšany

Orná pôda | 69,887 m²

MELIOR REALITY by Braňo Čuri ponúka na predaj súbor pozemkov o celkovej výmere 69 887 m2 umiest

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Košické Oľšany

69,887 € 1 €/m²

Novinka
Novinka

Na prenájom zrekonštruovaná garsónka na Zupkovej ulici v Košiciach na Furči

Reality Košice-Dargovských hrdinov

Garsónka | Župkova | 24 m²

Melior Reality by Braňo Čuri ponúka na prenájom štýlovú a kompletne zrekonštruovanú garsónku na

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Dargovských hrdinov

550 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM MODERNE ZARIADENÝ BYT NA THURZOVEJ ULICI

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Thurzova | 80 m²

MELIOR REALITY by Braňo Čuri ponúka na prenájom moderne zariadený 3-izbový byt na ulici Thurzov

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

1,300 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Slnečný pozemok s výhľadmi na okraji Šalgovíka - 800 m2

Reality Prešov

Pozemok pre rodinné domy | 800 m²

Miesto, kde si postavíte domov...rána na terase zaliate slnkom, ticho, zeleň a výhľady, ktoré V

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Prešov

133,600 € 167 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

ZNÍŽENA CENA - Stavebný pozemok v Nižnej Myšli - bezpečná lokalita mimo zosuvneho pásma

Reality Nižná Myšľa

Pozemok pre rodinné domy | 960 m²

Hľadáte ideálne miesto pre váš budúci domov? V obci s kompletnou občianskou vybavenosťou vám po

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nižná Myšľa

134,200 € 140 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ - 3,5-izbový rodinný dom s bazénom, 2022 m² pozemok, 90 m² terasa

Reality Prešov

Rodinný dom | 119 m²

Dom s dušou – kompletne zrekonštruovaný 3,5-izbový rodinný dom s bazénom, veľkorysým pozemkom a

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Prešov

269,000 € 2261 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívna novostavba 4-izbového bungalovu v Ruskove – holodom

Reality Ruskov

Rodinný dom | 101.02 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj skolaudovanú novostavbu 4-izbového tehlového bungalovu v obľúbene

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Ruskov

288,000 € 2851 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný pozemok na rekreačné účely v lokalite Myslava-Maša, časť Baška

Reality Baška

Pozemok pre bytovú výstavbu | 750 m²

MELIOR REALITY by BRAŇO ČURI vám ponúka stavebný pozemok určený na rekreačné účely s výmerou 79

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Baška

149,900 € 200 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom 1-izbového bytu na Cédrovej ulici v objekte Panorama

Reality Košice-Vyšné Opátske

1 izbový byt | 31 m²

Ponúkame na prenájom 1-izbový byt na Cédrovej ulici vo vyhľadávanej lokalite, v novostavbe Pano

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Vyšné Opátske

750 €/mesiac 24 €/mesiac/m²

Nová cena. Predaj, stavebný pozemok, rozloha 1032 m2, obec Ploské

Reality Ploské

Pozemok pre rodinné domy | 1,032 m²

Hľadate miesto, kde by ste chceli bývať, staviať, ktoré by bolo mimo mestského ruchu a zároveň

Publikované: 25.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Ploské

119,990 € 116 €/m²

RODINNÝ DOM S VNÚTORNÝM BAZENOM A SAUNOU V MALEJ IDE

Reality Malá Ida

Rodinný dom | Slnečnicová | 346 m²

Predstavte si bývanie, kde sa ráno zobúdzate v tichu prírody a zároveň máte Košice na dosah. M

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Malá Ida

749,000 € 2165 €/m²

NA PRENÁJOM VÝROBNÉ A SKLADOVÉ PRIESTORY - BOČIAR

Reality Bočiar

Objekt pre obchod | 2,200 m²

BRANISLAV ČURI ponúka na prenájom skladový priestor len 20 km od Košíc v obci Bočiar. Dispozič

Publikované: 12.01.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Bočiar

6,600 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

2 izb.byt v novostavbe, 63,5 m2, tepelné čerpadlo, klíma, parkovacie miesto v CENE!

Reality Prešov

2 izbový byt | 52.24 m²

Dokončenie už tento rok! Pozrite si video skopírovaním tohto linku: https://youtube.com/shorts/

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prešov

154,000 € 2948 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Novostavba Rezidencia Louis Pasteur - Pasterka - 2-izbový byt 506b

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Turgenevova | 49.44 m²

BRANISLAV ČURI REALITY vám predstavuje Rezidenciu Louis Pasteur pri nemocnici UNLP na Turegenev

Publikované: 10.12.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

183,017 € 3702 €/m²

PRENAJATÝ - 2 izbový byt s VEĽKOU TERASOU a ZÁHRADOU – Sabinovská ulica, Prešov

Reality Prešov

2 izbový byt | Sabinovská | 53 m²

PRENAJATÝ Hľadáte bývanie, ktoré vám ponúkne komfort mestského života a zároveň priestor na odd

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Prešov

850 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

RD Ruskov - 4 izbový nadčasový, unikátny bungalov s certifikátom A0, 148m2

Reality Ruskov

Rodinný dom | 148 m²

PETER MINARČÍK z Branislav Čuri ponúka na predaj: Nehnuteľnosť sa nachádza v obci Ruskov, okre

Publikované: 21.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Ruskov

410,000 € 2770 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Atraktívnejšia cena! Predaj, záhradny pozemok 528 m2 s chatkou, Šemša

Reality Šemša

Záhradná chatka | 30 m²

Obec Šemša, len 12 km od Košíc, s priamým napojením na cestu I. triedy do Košíc. Peter Minarčí

Publikované: 15.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Šemša

100,000 € 3333 €/m²

Komerčné priestory v centre Košíc – Mlynská ulica

Reality Košice-Staré Mesto

Objekt pre obchod | Mlynská | 406 m²

Na prenájom atraktívne komerčné priestory po známom bare Meduza, situované priamo v centre mest

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Košice-Staré Mesto

2,750 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Prenájom kancelárie v centre Košíc – Mlynská ulica

Reality Košice-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Mlynská | 62 m²

Na prenájom kancelársky priestor o výmere 62 m² v atraktívnej lokalite centra mesta. Dispozíci

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Staré Mesto

700 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Reprezentatívne kancelárske priestory v centre Košíc – Mlynská ulica

Reality Košice-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Mlynská | 130 m²

Priestor o výmere 130m2 tvoria 3 veľké samostatné miestnosti, toaleta a kuchynka. Cena: nájom

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Staré Mesto

1,100 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

2-izb. byt v Starom Meste s možnosťou úpravy na 3-izb.

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Palackého | 85.5 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt v jednej z najžiadanejších lokalít v Košiciach, v S

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

249,990 € 2924 €/m²

NA PRENÁJOM 2 ZREKONŠTRUOVANÉ GARSÓNKY NA KYSUCKEJ ULICI

Reality Košice-Západ

Garsónka | Kysucká | 30 m²

BRANISLAV ČURI REALITY ponúka na prenájom 2 kompletne zrekonštruované garsónky, ktoré sa nachád

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

600 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

PREDAJ RD Čaňa, 4 izbový

Reality Čaňa

Rodinný dom | 160 m²

PETER MINARČÍK z Branislav Čuri Reality ponúka na predaj: Obec Čaňa, Košická ulica, pokojná ča

Publikované: 24.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Čaňa

319,990 € 2000 €/m²