629 inzerátov v ponuke
3 izbový byt | Bajzova | 113 m²
IBA U NÁS! Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový mezonetový byt s UP 113 m² s pivnicou, nach
499,000 € 4416 €/m²
Rodinný dom | 140 m²
IBA U NÁS Ponúkame na predaj priestranný moderný 4-izbový bungalov, UP 115m2 + átrium 27m2, + p
459,000 € 3279 €/m²
2 izbový byt | Bottova | 42 m²
IBA U NÁS Ponúkame na predaj 2 izbový kompletne zariadený byt, 45m2 s balkónom, nachádzajúci sa
309,000 € 7357 €/m²
2 izbový byt | Včelárska | 67 m²
EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj krásny 2 izbový byt po rekonštrukcii s podlahovou plochou bytu 59
239,900 € 3581 €/m²
Rodinný dom | 225 m²
Ján Moskál realitný maklér Exkluzívne ponúka na predaj, rodinný dom v Dúbravách okres Detva, kt
179,990 € 800 €/m²
Rodinný dom | Cesta na Kamzík | 137 m²
PREDAJ: EXKLUZÍVNY PROJEKT 2 DVOJDOMOV – POD GAŠTANICOU, KOLIBA, BRATISLAVA Ponúkame na predaj
644,000 € 4701 €/m²
Rodinný dom | Repíková | 133.36 m²
Váš nový domov na rozhraní Prievoz, Ružinov a Vrakuňa. Rodinný dom pripravený na okamžité nasťa
595,000 € 4462 €/m²
3 izbový byt | Pod Vtáčnikom | 123 m²
Ponúkame na predaj veľkorysý 3-izbový byt situovaný v jednej z najvyhľadávanejších rezidenčných
599,000 € 4870 €/m²
2 izbový byt | 55 m²
Exkluzívne ponúkam na predaj 2 izbový byt, ulica Generála Svobodu, sídlisko Sekier, Zvolen.
105,000 € 1909 €/m²
Rodinný dom | Mierová | 1 m²
INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ – NOVOSTAVBA NA REPÍKOVEJ ULICI, BRATISLAVA! Dva samostatné 5-izbové rod
629,000 € 629000 €/m²
3 izbový byt | Exnárova | 61.4 m²
Zrekonštruovaný a šikovne dispozične riešený 3 izbový byt na Exnárovej ulici v Prešove môže byť
175,000 € 2850 €/m²
3 izbový byt | 98 m²
Na konci slepej ulice, kde sa zastavil čas aj ruch mesta, na vás čaká bývanie, ktoré okamžite p
319,800 € 3263 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 112 m²
Ponúkame na predaj rozostavaný 3,5 izbový rekreačný dom (s charakterom rodinného domu), situova
348,000 € 3107 €/m²
Rodinný dom | 112 m²
348,000 € 3107 €/m²
Chata, drevenica, zrub | 160 m²
Sú nehnuteľnosti, ktoré sa opisujú cez metre štvorcové, technické údaje a počet izieb. A potom
320,000 € 2000 €/m²
3 izbový byt | Jánošíkova | 67 m²
Na predaj ponúkame priestranný 3‑izbový byt, pražského typu, na Jánošíkovej ulici v Košiciach,
289,000 € 4313 €/m²
Záhrada | Závodná | 412 m²
VŠEOBECNE: Lokalita: Bratislava – Podunajské Biskupice, Závodná ul. Sklon pozemku: rovinatý Z
64,000 € 155 €/m²
1 izbový byt | P. O. Hviezdoslava | 51 m²
ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Dispozícia:1 izbový byt 2. poschodie Podlahová plocha: 51,03 m2 Orientácia bytu
105,000 € 2059 €/m²
Rodinný dom | 180 m²
Hľadáte príjemné a kompletne vybavené bývanie s atmosférou rodinného domu? Ponúkame na dlhodob
350 €/mesiac 2 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Bačíkova | 60 m²
Realitná kancelária MELIOR REALITY by Braňo Čuri ponúka na prenájom nebytový priestor v centre
800 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Orná pôda | 69,887 m²
MELIOR REALITY by Braňo Čuri ponúka na predaj súbor pozemkov o celkovej výmere 69 887 m2 umiest
69,887 € 1 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,650 m²
Hľadáte miesto pre výstavbu vysnívaného rodinného domu alebo zaujímavú investičnú príležitosť?
85 €/m2 85 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | 360 m²
Hľadáte pokojné bývanie v blízkosti mesta, no zároveň v dotyku s prírodou? Ponúkame na predaj 4
36,000 € 100 €/m²
3 izbový byt | Kazanská | 78.9 m²
Ponúkame na predaj zariadený 3-izb. byt vo vyhľadávanej časti Podunajských Biskupíc na Kazanske
264,500 € 3352 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.