RECLOUD Reality a.s.

MELIOR REALITY by BRANISLAV ČURI - reCloud platforma

Rastislavova 68 04001 Košice

76 inzerátov v ponuke

2-izb. byt v Starom Meste s možnosťou úpravy na 3-izb.

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Palackého | 85.5 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt v jednej z najžiadanejších lokalít v Košiciach, v S

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

249,990 € 2924 €/m²

NA PRENÁJOM KANCELÁRSKE PRIESTORY - BOČIAR

Reality Bočiar

Kancelárie, administratívne priestory | 30 m²

Branislav Čuri vám ponúka na prenájom kancelársky priestor len 20 km od Košíc v obci Bočiar. D

Publikované: 11.01.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bočiar

200 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

BYT C2 - HRBOVÁ RESIDENCE - BÝVANIE NADOVŠETKO

Reality Košice-Sever

4 izbový byt | 306.22 m²

Luxusný 4-izbový byt v projekte HRBOVÁ RESIDENCE je zárukou výnimočného životného štýlu a nekom

Publikované: 23.09.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

Cena na vyžiadanie

Video prehliadka
Video prehliadka

BYT A1 - HRBOVÁ RESIDENCE - BÝVANIE NADOVŠETKO

Reality Košice-Sever

4 izbový byt | 199.64 m²

Predstavujeme vám výnimočný 4-izbový byt v jedinečnom developerskom projekte HRBOVÁ RESIDENCE n

Publikované: 11.01.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

Cena na vyžiadanie

Video prehliadka
Video prehliadka

BYT C1 - HRBOVÁ RESIDENCE - BÝVANIE NADOVŠETKO

Reality Košice-Sever

4 izbový byt | 304.32 m²

Luxusný 4-izbový byt s rozľahlou terasou v prestížnom projekte HRBOVÁ RESIDENCE je ideálnou voľ

Publikované: 11.01.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

Cena na vyžiadanie

Video prehliadka
Video prehliadka

ZION RESIDENCE - NADČASOVÉ BÝVANIE - 2 IZB BYT 2.09

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Holubyho | 57.6 m²

Predstavte si bývanie, ktoré spája moderný dizajn, kvalitu a výbornú dostupnosť do centra mesta

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

194,244 € 3372 €/m²

NA PREDAJ RODINNÝ DOM V OBCI PROSIEK

Reality Prosiek

Rodinný dom | 125 m²

🏡 Rodinný dom na predaj – novostavba Prosiek, Liptov Predstavte si, že sa ráno zobudíte do tic

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Prosiek

249,990 € 2000 €/m²

2 izb.byt v novostavbe, 78 m2 s terasou, PARKOVANIE, TEP. ČERPADLO, KLÍMA...V CENE!

Reality Prešov

3 izbový byt | 52.24 m²

Tento 2 izbový byt o podlahovej ploche 52 m2 + 26,32 m2 terasa sa nachádza na prízemí a ponúka

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prešov

172,000 € 3292 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

ZION RESIDENCE - NOVÝ PROJEKT V ŠIRŠOM CENTRE - 3 IZB BYT 3.16

Reality Košice-Juh

3 izbový byt | Holubyho | 66.5 m²

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

230,505.6 € 3466 €/m²

NA PRENÁJOM RODINNÝ DOM V POĽOVE

Reality Košice-Poľov

Rodinný dom | Poľovská | 197 m²

Rodinný dom na prenájom v pokojnej tichej lokalite s rýchlym prístupom do mesta Predstavte si

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na prenájom Košice-Poľov

1,800 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

NA PREDAJ ZÁHRADNÝ POZEMOK S PEKNÝM VÝHĽADOM - BYSTER

Reality Sady nad Torysou

Záhrada | 756 m²

Branislav Čuri ponúka na predaj záhradu v obci Sady nad Torysou v chatovo-záhradkárskej časti B

Publikované: 12.01.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Sady nad Torysou

65,000 € 86 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

RODINNÝ DOM NA HOLUBYHO ULICI

Reality Košice-Juh

Rodinný dom | Holubyho | 115 m²

MELIOR REALITY by Braňo Čuri vám ponúka na predaj rodinný dom s výbornou polohou na ulici Holub

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Košice-Juh

380,000 € 3304 €/m²

RODINNÝ DOM NA PODNIKANIE NA HOLUBYHO

Reality Košice-Juh

Kancelárie, administratívne priestory | Holubyho | 80 m²

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Košice-Juh

380,000 € 4750 €/m²

🏡 Penzión na predaj pri Ružínskej priehrade

Reality Košická Belá

Hotel, penzión, ubytovňa | 500 m²

🏡 Penzión na predaj – Bradan, Ružínska priehrada BRANISLAV ČURI REALITY ponúka na predaj penzi

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Košická Belá

399,990 € 800 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA - Dvojgeneračný rodinný dom v Šarišských Dravciach

Reality Šarišské Dravce

Rodinný dom | 220 m²

Melior reality by Braňo Čuri Vám ponúka na predaj priestranný dvojgeneračný rodinný dom v obci

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Šarišské Dravce

249,900 € 1136 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PRENÁJOM, Zalužice okr. Michalovce, komerčné priestory, 312,50 m2

Reality Zalužice

Objekt pre obchod | 312.5 m²

PETER MINARČÍK z Branislav Čuri Reality ponúka na prenájom: Typ nehnuteľnosti: Prenájom Lokali

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Zalužice

1,000 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

ATRAKTÍVNA CENA za 2 izbový byt, v centre mesta Košice, Mojmírová ulica, 57 m2

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Mojmírova | 57 m²

Ste náročnejší a radi by ste vlastnili výnimočný byt v historickom centre mesta Košice? Byt sa

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

250,000 € 4386 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom rodinného domu - novostavby na Pereši

Reality Košice-Pereš

Rodinný dom | Krompašská | 130 m²

Na prenájom moderný rodinný dom – novostavba s príjemnou záhradou a kompletným vybavením. Dom p

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na prenájom Košice-Pereš

1,600 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Predaj stavebného pozemku, Furča, 826 m2, ZNÍŽENÁ CENA!

Reality Košice-Dargovských hrdinov

Pozemok pre rodinné domy | Sečovská cesta | 826 m²

🎯 Pozemok s výhľadom na Košice – Furča! 🌇 Sídlisko Dargovských hrdinov – tichá lokalita s krásn

Publikované: 08.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Dargovských hrdinov

179,990 € 218 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3 izb.byt v novostavbe, 100, 5 m2, terasa, tep. čerpadlo, klíma, parkovanie v cene!

Reality Prešov

3 izbový byt | 100.54 m²

POSLEDNÝ VOĽNÝ 3 izbový byt z tohto typu o podlahovej ploche 77,48 m2 + 9 m2 balkón + 14 m2 ter

Publikované: 11.01.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prešov

240,000 € 2089 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ CHATA S VEĽKÝM POZEMKOM - KAVEČANY

Reality Košice-Kavečany

Chata, drevenica, zrub | 20 m²

Predstavte si miesto, kde vás ráno zobudí spev vtákov, vôňa ovocia z vlastnej záhrady a večer s

Publikované: 11.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Košice-Kavečany

109,990 € 5500 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

ZION RESIDENCE - NADČASOVÉ BÝVANIE - 3 IZB BYT 2.16

Reality Košice-Juh

3 izbový byt | Holubyho | 66.5 m²

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

219,872.25 € 3306 €/m²

ANIČKA RESIDENCES – moderné bývanie - 2-izbový byt

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Vodárenská | 47.52 m²

Hľadáte štartovací byt alebo výhodnú investíciu s potenciálom rastu len pár minút od centra mes

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

219,900 € 4628 €/m²

ANIČKA RESIDENCES – moderné bývanie -1-izbový byt

Reality Košice-Sever

1 izbový byt | Vodárenská | 35.32 m²

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

169,900 € 4810 €/m²