Rodinný dom | Pod lesom | 150 m²
Architektom navrhnutý pasívny drevodom v energetickej triede A0 s modulárnou dispozíciou 4 aleb
493,000 € 3287 €/m²
Rodinný dom | Hlavná | 165 m²
Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj rodinný dom v obci Malá Ida, ktorý poskytuje
495,000 € 3000 €/m²
Rodinný dom | Prvosienková | 156 m²
Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj 5 izbový rodinný dom v Malej Ide na Prvosienkovej uli
1 € 0 €/m²
2 izbový byt | Ružová | 71 m²
Reality 321 - LICENCOVANÁ REALITNÁ KANCELÁRIA Ponúkame NÁDHERNÝ, priestranný a presvetlený 2 i
236,000 € 3324 €/m²
Rodinný dom | Prvosienková | 170 m²
Ponúkame na predaj výnimočný rodinný dom situovaný v prestížnej a pokojnej lokalite Malá Ida –
963,000 € 5665 €/m²
Rodinný dom | Golfová | 240 m²
Líščie údolie - výnimočné domy v najvyhľadávanejšej lokalite Košíc Posledný jednopodlažný dom
689,000 € 2829 €/m²
Rodinný dom | Golfová | 311.7 m²
Líščie údolie - výnimočné domy v najvyhľadávanejšej lokalite Košíc Dvojpodlažný dom VILLA 121
739,000 € 2788 €/m²
Rodinný dom | Golfová | 311.7 m²
Líščie údolie - výnimočné domy v najvyhľadávanejšej lokalite Košíc Dvojpodlažný dom VILLA 120
699,000 € 2788 €/m²
Rodinný dom | 290 m²
Projekt Líščie údolie jedinečný svojho druhu. Naša ponuka veľkorysých domov nemá konkurenciu
749,000 € 2583 €/m²
Rodinný dom | Pažitná | 265 m²
Predstavujeme exkluzívnu kolekciu 10 nadštandardných 6-izbových rodinných víl, ktoré redefinujú
Info v RK
Rodinný dom | Golfová | 311.7 m²
Líščie údolie - výnimočné domy v najvyhľadávanejšej lokalite Košíc Dvojpodlažný dom VILLA 122
749,000 € 2788 €/m²
Rodinný dom | Pažitná | 295 m²
Ing. Dávid Šomodský a RR reality Vám exkluzívne ponúka na predaj murovanú novostavbu veľkometrá
709,000 € 2403 €/m²
Rodinný dom | Hlavná | 111 m²
Hľadáte okrem miesta pre svoje bývanie aj priestor, v ktorom sa budete cítiť, že toto je váš do
439,000 € 3955 €/m²
2 izbový byt | Zvončeková Ružová | 63.92 m²
Exkluzívne na predaj komplet dokončený 2 izb. byt v projekte VILLA ROZETA – Malá Id
236,000 € 3692 €/m²
Rodinný dom | Slnečnicová | 346 m²
Predstavte si bývanie, kde sa ráno zobúdzate v tichu prírody a zároveň máte Košice na dosah. M
749,000 € 2165 €/m²
2 izbový byt | Ružová | 53.79 m²
MATHIS. Realitná kancelária Vám ponúka na predaj moderný 2 izbový byt v projekte VILLA ROZETA –
176,900 € 3289 €/m²
3 izbový byt | 80 m²
KOMFORTNÉ BÝVANIE V MALEJ IDE: Prenájom 3-izbového bytu s veľkou terasou Hľadáte pokojné bývan
800 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 380 m²
V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj novostavbu samostatne stojaceho rodinného domu A2 na
399,000 € 1013 €/m²
Rodinný dom | 370 m²
V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj novostavbu samostatne stojaceho rodinného domu B3 na
399,000 € 1041 €/m²
Rodinný dom | 390 m²
V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj novostavbu samostatne stojaceho rodinného domu A3 na
389,000 € 962 €/m²
Rodinný dom | 400 m²
V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj novostavbu samostatne stojaceho rodinného domu A1 na
389,000 € 938 €/m²
Rodinný dom | 382 m²
MODERNÉ BÝVANIE V SRDCI MALEJ IDY: 4-izbová novostavba s krbom a nízkymi nákladmi Hľadáte ideá
550,000 € 612 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Malá Ida | 572 m²
Pokiaľ hľadáte hotový stavebný pozemok a rovno aj s stavebným povolením na výstavbu domu, príď
199,990 € 350 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Šalviová | 587 m²
Stavebný pozemok na predaj, Malá Ida - Panský les, Šalviová ul. 587m2, všetky IS, asfaltová ces
199,990 € 341 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.