RECLOUD Reality a.s.

MELIOR REALITY by BRANISLAV ČURI - reCloud platforma

Rastislavova 68 04001 Košice

76 inzerátov v ponuke

BYT A1 - HRBOVÁ RESIDENCE - BÝVANIE NADOVŠETKO

Reality Košice-Sever

4 izbový byt | 199.64 m²

BRANISLAV ČURI ponúka na predaj luxusné byty v novom developerskom projekte HRBOVÁ RESIDENCE v

Publikované: 11.01.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

Cena na vyžiadanie

Video prehliadka
Video prehliadka

POZEMOK NA RODINNÝ DOM V KOŠICKEJ NOVEJ VSI

Reality Košice-Košická Nová Ves

Pozemok pre rodinné domy | 1,232 m²

BRANISLAV ČURI vám ponúka na predaj pozemok v mestskej časti Košická Nová Ves. Pozrite si vid

Publikované: 11.01.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Košická Nová Ves

289,990 € 235 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REŠTAURÁCIA PRIMMA V MOLDAVE NA PRENÁJOM

Reality Moldava nad Bodvou

Hotel, penzión, ubytovňa | 400 m²

BRANISLAV ČURI ponúka na prenájom reštauráciu v hoteli PRIMMA v Moldave Nad Bodvou v okrese Koš

Publikované: 11.01.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Moldava nad Bodvou

2,600 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

2 izb.byt v novostavbe, TERASA, PARKOVANIE, TEP. ČERPADLO, KLÍMA...V CENE!

Reality Prešov

2 izbový byt | 68.41 m²

Tento 2 izbový byt o podlahovej ploche 56 m2 + 12,38 m2 terasa sa nachádza na prízemí a ponúka

Publikované: 11.01.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prešov

167,000 € 2193 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Novostavba Rezidencia Louis Pasteur - Pasterka - 3-izbový byt 206a

Reality Košice-Juh

3 izbový byt | Turgenevova | 67.33 m²

BRANISLAV ČURI REALITY vám predstavuje Rezidenciu Louis Pasteur pri nemocnici UNLP na Turegenev

Publikované: 10.12.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

230,320 € 3421 €/m²

ZION RESIDENCE - NADČASOVÉ BÝVANIE - 2 IZB BYT 2.05

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Holubyho | 67.6 m²

Predstavte si bývanie, ktoré spája moderný dizajn, kvalitu a výbornú dostupnosť do centra mesta

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

227,553.6 € 3366 €/m²

ZION RESIDENCE - NADČASOVÉ BÝVANIE - 4 IZB BYT 6.04

Reality Košice-Juh

4 izbový byt | Holubyho | 105.4 m²

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

463,515.52 € 4398 €/m²

NA PRENÁJOM POZEMOK V MYSLAVE

Reality Košice-Myslava

Komerčná zóna | Myslavská | 1,066 m²

BRANISLAV ČURI REALITY ponúka na prenájom veľký pozemok o rozlohe 1066 m2 na Myslavskej ulici v

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na prenájom Košice-Myslava

1,066 €/mesiac 1 €/mesiac/m²

4 - IZBOVÝ ZARIADENÝ BYT S TERASOU NA NOVEJ TERASE

Reality Košice-Západ

4 izbový byt | 100 m²

MELIOR REALITY by Braňo Čuri ponúkana predaj priestranný 4-izbový byt v jednom z najžiadanejšíc

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

569,900 € 5699 €/m²

PREDANÉ všetky 4 byty v tomto 3 izb.byt vyhotovení, 2 x TERASA - 29 m2

Reality Prešov

3 izbový byt | 86.83 m²

PREČO BY TÁTO PONUKA MOHLA BYŤ VAŠÍM NOVÝM DOMOVOM zistíte skopírovaním tohto linku s NOVÝM VID

Publikované: 03.02.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prešov

185,000 € 2015 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ - Predaj 4 izb. bungalov v krásnej prírode, 651 m2, garáž, prístrešok, zariadený

Reality Prešov

Rodinný dom | 100 m²

Hľadáte bývanie, ktoré spája komfort, bezpečie a prírodu na dosah? Tento rodinný dom v obci Kok

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Prešov

330,000 € 3300 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Novostavba Chaletu v Starej Lesnej s výhľadom na Lomnický štít

Reality Stará Lesná

Rodinný dom | 103 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj prémiový chalet - novostavbu v obľúbenej lokalite Stará Lesná, s

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Stará Lesná

468,000 € 4544 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDANÉ OBA BYTY na 1.posch.- 2 izb.byt v novostavbe, 52 m2 + 11,5 m2 balkón!

Reality Prešov

2 izbový byt | 52.24 m²

PREDANÉ OBA BYTY na 1.posch! Dokončenie už tento rok! Pozrite si video skopírovaním tohto link

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prešov

147,000 € 2814 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ, 3-izb. byt, čiastočná rekonštrukcia, Nám. kozmonautov, 55 m2, Košice

Reality Košice-Nad jazerom

3 izbový byt | Námestie Kozmonautov | 55 m²

PETER MINARČÍK z Branislav Čuri Reality ponúka na predaj: Adresa: Námestie kozmonautov, sídlis

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

189,900 € 3453 €/m²

NA PRENÁJOM 3-IZBOVÝ SLNEČNÝ BYT NA SÍDLISKU NAD JAZEROM V KOŠICIACH S VÝBORNOU DOSTUPNOSŤOU DO MESTA

Reality Košice-Nad jazerom

3 izbový byt | Kaspická | 55 m²

Realitná kancelária MELIOR REALITY by Braňo čuri ponúka na prenájom útulný a slnečný 3-izbový b

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Nad jazerom

800 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

-REZERVOVANÉ-Dizajnový 2 izbový byt Zelená stráň

Melior Reality by Braňo Čuri ponúka na predaj moderný a štýlovo zariadený 2-izbový byt v obľúbe

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Košická Nová Ves

205,000 € 4767 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Štýlový 2-izbový byt v srdci mesta Košice

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Mlynská | 74 m²

Bývanie priamo v centre, kde máte všetko na dosah a zároveň komfort parkovania. Tento priestran

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

900 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

2 izbový byt pri Cassovare so záhradkou

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Husárska | 43 m²

Melior Reality by Braňo Čuri ponúka na predaj dvojizbový byt na Husárskej ulici v Košiciach, kt

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

245,000 € 5698 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

ANIČKA RESIDENCES – moderné bývanie -1-izbový byt

Reality Košice-Sever

1 izbový byt | Vodárenská | 20.1 m²

Hľadáte štartovací byt alebo výhodnú investíciu s potenciálom rastu len pár minút od centra mes

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

114,900 € 5716 €/m²

Dom s panoramatickým výhľadom na Prešov, 637 m2 pozemok, vhodný aj na podnikanie

Reality Prešov

Rodinný dom | Jána Béreša | 240 m²

Všetko na dome sa dá prerobiť. Jediné, čo nezmeníte, je LOKALITA. A práve tá predáva. Ponúkame

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Prešov

299,000 € 1246 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj, RD Ťahanovce, 1,5 izbový dom, užitková plocha 38m2, čiastočne rekonštruovaný interiér

Reality Košice-Ťahanovce

Rodinný dom | Jazvečia | 38 m²

PETER MINARČÍK z Branislav Čuri Reality ponúka: Obec Ťahanovce, Jazvečia ulica, rodinný dom, e

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Košice-Ťahanovce

129,990 € 3421 €/m²

REZERVOVANÉ - Exkluzívny penthouse190 m2 s panoramatickými výhľadmi Borovicový háj

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Popradská | 190 m²

Melior Reality by Braňo Čuri ponúka na predaj exkluzívny penthouse v Košiciach na ul. Popradsk

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

699,000 € 3679 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj, budova Družstevník v centre Vranova nad Topľou, polyfunkčná

Reality Vranov nad Topľou

Obchodné priestory | Duklianskych Hrdinov | 750 m²

PETER MINARČÍK z Branislav Čuri Reality má v ponuke: Polyfunkčná budova Družstevník, v centre

Publikované: 19.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Vranov nad Topľou

790,000 € 1053 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Reprezentatívne kancelárske priestory v centre Košíc s terasou a parkovaním

Reality Košice-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | 98 m²

Hľadáte kanceláriu, ktorá bude nielen praktická, ale aj príjemná pre vás, váš tím a klientov? P

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Staré Mesto

1,200 €/mesiac 12 €/mesiac/m²