76 inzerátov v ponuke
Kancelárie, administratívne priestory | Bačíkova | 60 m²
Realitná kancelária MELIOR REALITY by Braňo Čuri ponúka na prenájom nebytový priestor v centre
800 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Orná pôda | 69,887 m²
MELIOR REALITY by Braňo Čuri ponúka na predaj súbor pozemkov o celkovej výmere 69 887 m2 umiest
69,887 € 1 €/m²
Garsónka | Župkova | 24 m²
Melior Reality by Braňo Čuri ponúka na prenájom štýlovú a kompletne zrekonštruovanú garsónku na
550 €/mesiac 23 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Thurzova | 80 m²
MELIOR REALITY by Braňo Čuri ponúka na prenájom moderne zariadený 3-izbový byt na ulici Thurzov
1,300 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | 800 m²
Miesto, kde si postavíte domov...rána na terase zaliate slnkom, ticho, zeleň a výhľady, ktoré V
133,600 € 167 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 960 m²
Hľadáte ideálne miesto pre váš budúci domov? V obci s kompletnou občianskou vybavenosťou vám po
134,200 € 140 €/m²
Rodinný dom | 119 m²
Dom s dušou – kompletne zrekonštruovaný 3,5-izbový rodinný dom s bazénom, veľkorysým pozemkom a
269,000 € 2261 €/m²
Rodinný dom | 101.02 m²
Ponúkame exkluzívne na predaj skolaudovanú novostavbu 4-izbového tehlového bungalovu v obľúbene
288,000 € 2851 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 750 m²
MELIOR REALITY by BRAŇO ČURI vám ponúka stavebný pozemok určený na rekreačné účely s výmerou 79
149,900 € 200 €/m²
1 izbový byt | 31 m²
Ponúkame na prenájom 1-izbový byt na Cédrovej ulici vo vyhľadávanej lokalite, v novostavbe Pano
750 €/mesiac 24 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,032 m²
Hľadate miesto, kde by ste chceli bývať, staviať, ktoré by bolo mimo mestského ruchu a zároveň
119,990 € 116 €/m²
Rodinný dom | Slnečnicová | 346 m²
Predstavte si bývanie, kde sa ráno zobúdzate v tichu prírody a zároveň máte Košice na dosah. M
749,000 € 2165 €/m²
Objekt pre obchod | 2,200 m²
BRANISLAV ČURI ponúka na prenájom skladový priestor len 20 km od Košíc v obci Bočiar. Dispozič
6,600 €/mesiac 3 €/mesiac/m²
2 izbový byt | 52.24 m²
Dokončenie už tento rok! Pozrite si video skopírovaním tohto linku: https://youtube.com/shorts/
154,000 € 2948 €/m²
2 izbový byt | Turgenevova | 49.44 m²
BRANISLAV ČURI REALITY vám predstavuje Rezidenciu Louis Pasteur pri nemocnici UNLP na Turegenev
183,017 € 3702 €/m²
2 izbový byt | Sabinovská | 53 m²
PRENAJATÝ Hľadáte bývanie, ktoré vám ponúkne komfort mestského života a zároveň priestor na odd
850 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 148 m²
PETER MINARČÍK z Branislav Čuri ponúka na predaj: Nehnuteľnosť sa nachádza v obci Ruskov, okre
410,000 € 2770 €/m²
Garsónka | Kysucká | 30 m²
BRANISLAV ČURI REALITY ponúka na prenájom 2 kompletne zrekonštruované garsónky, ktoré sa nachád
600 €/mesiac 20 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 160 m²
PETER MINARČÍK z Branislav Čuri Reality ponúka na predaj: Obec Čaňa, Košická ulica, pokojná ča
319,990 € 2000 €/m²
Záhradná chatka | 30 m²
Obec Šemša, len 12 km od Košíc, s priamým napojením na cestu I. triedy do Košíc. Peter Minarčí
100,000 € 3333 €/m²
2 izbový byt | Štefánikova | 58 m²
Ponúkame na prenájom moderný a kompletne zariadený 2-izbový byt priamo v centre mesta Košice na
1,000 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
Objekt pre obchod | Mlynská | 406 m²
Na prenájom atraktívne komerčné priestory po známom bare Meduza, situované priamo v centre mest
2,750 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Mlynská | 62 m²
Na prenájom kancelársky priestor o výmere 62 m² v atraktívnej lokalite centra mesta. Dispozíci
700 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Mlynská | 130 m²
Priestor o výmere 130m2 tvoria 3 veľké samostatné miestnosti, toaleta a kuchynka. Cena: nájom
1,100 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.