Diamond reality

Diamond reality

Hollého 3 04001 Košice-Juh Slovensko

Diamond reality

Diamond Reality, s.r.o. (470  inzerátov)

Hollého 1523/3 040 01 Košice - Juh

470 inzerátov v ponuke

Na predaj stavebný pozemok na ulici Kokšovská, Valaliky

Reality Valaliky

Pozemok pre rodinné domy | Kokšovská | 750 m²

STAVEBNÝ POZEMOK | VALALIKY | KOKŠOVSKÁ ULICA. Hľadáte ideálne miesto pre výstavbu rodinného d

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Valaliky

105,000 € 140 €/m²

NA PREDAJ rodinný dom v malebnej obci Bádice za lákavú cenu

Reality Bádice

Rodinný dom | Bádice | 160 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom nachádzajúci sa v obci Bádice na pozemku o celkovej výmere 624

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bádice

89,000 € 556 €/m²

Na predaj stavebný pozemok Fintice

Reality Fintice

Pozemok pre rodinné domy | hlavna | 940 m²

PhDr.Erika Majorošová Diamond Reality Prešov s.r.o. ponúkam na predaj stavebný pozemok s elekt

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Fintice

95 €/m2 95 €/m2

Na prenájom výrobná hala

Reality Prešov

Priestor pre výrobu | Košicka | 1,266 m²

PhDr.Erika Majorošová Diamond Reality Prešov s.r.o. ponúkam na dlhodobý prenájom výrobnú halu p

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Prešov

4.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na predaj rekreačný pozemok , Kysak-Brezie, Košice okolie

Reality Kysak

Rekreačný pozemok | 550 m²

Ponúkame Vám na predaj slnečný a udržiavaný pozemok v pokojnej časti obce Kysak – Brezie, v okr

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Kysak

43,990 € 80 €/m²

NA PREDAJ ZÁHRADNÁ CHATKA SO SLNEČNÝM POZEMKOM | Račí potok - Košice

Reality Košice-Sever

Záhrada | 362 m²

MARTIN SIMKO a DIAMOND REALITY vám ponúkajú na predaj slnečnú záhradu s murovanou chatkou v oso

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Sever

49,900 € 138 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v malebnej obci Farná

Reality Farná

Pozemok pre rodinné domy | Farná | 525 m²

Ponúkame na predaj krásny stavebný pozemok v úplnom centre obce Farná, je upravený priamo na o

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Farná

10,900 € 21 €/m²

3 izbový byt po rekonštrukcii, Prešov, Šváby, Lomnická ulica, 78 m²

Reality Prešov

3 izbový byt | Lomnická | 76 m²

Na predaj 3 izbový byt po rekonštrukcii, Prešov Šváby, Lomnická ulica , 78m², vyvýšené prízemi

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prešov

199,000 € 2618 €/m²

NA PREDAJ 3 IZBOVÝ BYT PO REKONŠTRUKCII | 64 m² | PRAKOVCE

Reality Prakovce

3 izbový byt | nemá | 64 m²

Ing. Kevin Tohol v spolupráci s Diamond Reality vám prináša na predaj priestranný 3-izbový byt

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prakovce

84,990 € 1328 €/m²

Na predaj stavebný pozemok - zahrada , Moldava Nad Bodvou

Reality Moldava nad Bodvou

Pozemok pre rodinné domy | 1,100 m²

Posledná šanca na pozemok v tichej záhradkárskej lokalite na kopci! Ponúkame Vám na predaj

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Moldava nad Bodvou

37,990 € 35 €/m²

REZERVOVANÉ!Prenájom 2-izbového bytu vo Vrábľoch – výborná lokalita pri Lidli

Reality Vráble

2 izbový byt | 55 m²

Ponúkame na prenájom priestranný 2-izbový byt vo Vrábľoch, situovaný vo vyhľadávanej lokalite v

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Vráble

550 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

PREDAJ 2-IZBOVÉHO BYTU | ZELENÁ STRÁŇ | 1 PIVNICA | TERASA | VNÚTORNÉ PARKOVANIE

Reality Košice-Košická Nová Ves

2 izbový byt | Zelena stráň | 51.73 m²

NA PREDAJ MODERNÝ 2-IZBOVÝ BYT | ZELENÁ STRÁŇ | 1 PIVNICA | TERASA | VNÚTORNÉ PARKOVANIE Mgr.

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Košická Nová Ves

259,000 € 5007 €/m²

Na prenájom kancelária Nitra Pražská

Reality Nitra

Administratívny objekt | Pražská | 39 m²

Ponúkame na prenájom kanceláriu nachádzajúcu sa v Nitre, na Pražskej. Výmera kancelárie 39 m2.

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Nitra

373 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na predaj 1,5 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, Bernolákova ulica, Košice - Západ

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Bernolákova | 42 m²

Diamond Reality Vám predstavuje exkluzívnu ponuku - 1,5 izbový byt po KOMPLETNEJ, KVALITNEJ a N

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

210,000 € 5000 €/m²

NA PREDAJ 1,5 IZBOVÝ BYT | HAVANSKÁ UL. | Sídl. Ťahanovce

Reality Košice-Sídlisko Ťahanovce

2 izbový byt | Havanská 10 | 39 m²

Martin Simko a Diamond Reality vám ponúkajú na predaj veľmi pekný 1,5 izbový byt po vkusnej rek

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko Ťahanovce

155,000 € 3974 €/m²

Priestranný rodinný dom Zemplínska Teplica.

Reality Zemplínska Teplica

Rodinný dom | Na záhumní | 200 m²

Hľadáte dom s veľkým pozemkom a potenciálom podľa vlastných predstáv? Ponúkame na predaj poscho

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Zemplínska Teplica

155,000 € 775 €/m²

IDEÁLNY DLHODOBÝ PRENÁJOM - 4-IZBOVÝ, ONDAVSKÁ - rodiny aj študenti

Reality Košice-Západ

4 izbový byt | Ondavská | 75 m²

Ing. Kristína Benöczová v spolupráci s Diamond Reality ponúka na prenájom priestranný 3+1 -izbo

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

699 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Na prenájom 3 izbový mezonet, v rodinnom dome, Jasná, Trnava.

Reality Trnava

Mezonet | Jasná | 100 m²

Na prenájom 3 izbový mezonet, byt v rodinnom dome, ulica Jasná, Trnava. Výmera podlahovej ploch

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Trnava

1,000 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na predaj budova predajne, Zlatá Idka

Reality Zlatá Idka

Obchodné priestory | 900 m²

Ponúkame na predaj zaujímavú nehnuteľnosť v obci Zlatá Idka, vzdialenej len 25 minút autom od K

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Zlatá Idka

289,000 € 321 €/m²

Na predaj Rodinný dom, Rybárska ulica, Veľká Ida ,Košice - Okolie

Reality Veľká Ida

Rodinný dom | Rybárska | 279 m²

Ponúkame Vám Dom s obrovským pozemkom a hospodárskym zázemím len 18 km od Košíc – Veľká Ida

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Veľká Ida

114,990 € 412 €/m²

Na predaj 2 izbový byt, Bernolákova ulica, Košice - Západ

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Bernolákova | 50 m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ S OKAMŽITÝM VÝNOSOM 2-izbový byt – Bernolákova, Košice Hľadáte

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

204,990 € 4100 €/m²

Na predaj veľký rodinný dom záhrada pri Hlohovci, Koplotovce.

Reality Koplotovce

Rodinný dom | nemá | 750 m²

Na predaj veľký rodinný dom, Koplotovce, pri Hlohovci. K domu je záhrada o rozlohe 750 m2. Šírk

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Koplotovce

190,000 € 253 €/m²

Na prenájom rodinný dom Nitra - Janíkovce

Reality Nitra

Rodinný dom | Nitra | 100 m²

Ponúkame na prenájom rodinný dom nachádzajúci sa v Nitre, v Janíkovciach. Ide o bungalov pozost

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na prenájom Nitra

2,000 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Na predaj stavebný pozemok na ulici Kostolianska, Košice - Sever

Reality Košice-Sever

Pozemok pre rodinné domy | Kostolianska cesta | 634 m²

STAVEBNÝ POZEMOK | KOŠICE – SEVER | KOSTOLIANSKA ULICA. Hľadáte ideálne miesto pre výstavbu ro

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Sever

199,990 € 315 €/m²