Na predaj veľkorysý stavebný pozemok v obci Gomboš

Reality Veľká Ida

Pozemok pre rodinné domy | 2,287 m²

Moderný maklér ponúka na predaj stavebný pozemok s veľkorysou výmerou v obci Gomboš, ktorý oslo

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Ida

110,000 € 48 €/m²

Na predaj rodinný dom Veľká Ida, Košice - okolie

Reality Veľká Ida

Rodinný dom | 96 m²

Realitná kancelária VISUAL REAL & FINANCES s.r.o. Košice Vám ponúka na predaj rodinný dom s veľ

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Veľká Ida

90,000 € 938 €/m²

Pozemok v srdci obce Veľká Ida

Reality Veľká Ida

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 680 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj pozemok o výmere 680 m2 pre výstavbu rodinného domu v srdci obce

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Veľká Ida

66,500 € 98 €/m²

Na predaj rozľahlý pozemok s rozlohou 2160 m2 | Veľká Ida

Reality Veľká Ida

Záhrada | - | 2,160 m²

Roland Hančin a RK Reality Vám ponúkajú na predaj rozľahlý pozemok nachádzajúci sa v obci Veľká

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Ida

58,000 € 27 €/m²

vidiecky rodinný dom s 7,5ár.pozemkom, Veľká Ida, KE-okolie

Reality Veľká Ida

Rodinný dom | - | 110 m²

Realitná kancelária Heriban reality Vám ponúka exkluzívne na predaj 3 izbový rodinný dom so šir

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Veľká Ida

104,900 € 954 €/m²

RODINNÝ DOM VEĽKÁ IDA

Reality Veľká Ida

Rodinný dom | Veľká Ida | 170 m²

Ponúkame Vám na predaj samostatne stojaci 4 - izbový rodinný dom s garážou, okres Košice - okol

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Veľká Ida

153,999 € 906 €/m²

Exkluzívne na predaj: Slnečný stavebný pozemok v obci Veľká Ida (len 15 minút od Košíc)

Reality Veľká Ida

Pozemok pre rodinné domy | 900 m²

Lucia Balteszová v spolupráci s realitnou kanceláriou ELI REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Ida

53,500 € 59 €/m²

Pozemok Veľká Ida

Reality Veľká Ida

Iný pozemok | nezadaná | 5,812 m²

JAVORREAL ponúka na predaj pozemok v Veľkej Ide, Košice - okolie o výmere 5812 m2. Pozemok je h

Publikované: 16.07.2013 Aktualizované: 30.11.2025
Pozemky na predaj Veľká Ida

9 €/m2 9 €/m2

Bez maklérov predám veľký pozemok v lokalite Veľká Ida ID 103815

Reality Veľká Ida

Pozemok pre bytovú výstavbu | Nezadaná | 46,655 m²

Získať ďalšie informácie, kontakt alebo si dohodnúť obhliadku priamo s majiteľom nehnuteľnosti

Publikované: 27.06.2022 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Ida

1,166,375 € 25 €/m²

Investičný pozemok 6000 m2 - vo Veľkej Ide

Reality Veľká Ida

Komerčná zóna | Velka Ida | 6,000 m²

Ponúkame na predaj investičný pozemok s výmerou takmer 6000 m2. Pozemok je rovinatý, situovaný

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Ida

9 €/m2 9 €/m2

Investičný pozemok - 2,5 ha - pri US Steel-e

Reality Veľká Ida

Komerčná zóna | Pri VSZ | 25,000 m²

Ponúkame možnosť kúpy pozemku s výmerou : 25000 m2, v blízkosti US STEEL-u. Pozemok sa nachádza

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Ida

1 € 0 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA - Gazdovský 4-izbový rodinný dom v obci Veľká Ida

Reality Veľká Ida

Vidiecky dom | - | 210 m²

🏡Proximity Real vám ponúka na predaj 4-izbový rodinný dom v obci Veľká Ida Ak hľadáte poctivý

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Veľká Ida

153,990 € 733 €/m²

Rovinatý pozemok 5300 m2, Košice okole

Reality Veľká Ida

Pozemok pre rodinné domy | 5,300 m²

Ponúkame na predaj rovinatý pozemok o rozlohe 5300 m2 v intraviláne obce Veľká Ida, Košice Okol

Publikované: 20.06.2025 Aktualizované: 09.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Ida

221,900 € 42 €/m²

Dvojgeneračný RD na predaj ● 5 izieb ● okrajová časť obce Veľká Ida

Reality Veľká Ida

Rodinný dom | Veľká Ida | 111 m²

EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na predaj 5 izbový rodinný dom v tichej okrajovej časti obce Veľká ida

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Veľká Ida

189,999 € 1712 €/m²

Pozemok na predaj • 570 m2 • Veľká Ida

Reality Veľká Ida

Pozemok pre bytovú výstavbu | Veľká Ida | 570 m²

• Pozemok č2 na predaj • 570 m2 • Veľká Ida ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Lokalita: Veľká Ida Účel vy

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Ida

42,000 € 74 €/m²

Pozemok na predaj • 792 m2 • Veľká Ida

Reality Veľká Ida

Pozemok pre bytovú výstavbu | Veľká Ida | 792 m²

• Pozemok č.3 na predaj • 792 m2 • Veľká Ida ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Lokalita: Veľká Ida Účel v

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Ida

45,000 € 57 €/m²

Pozemok s ovocnými stromami na predaj • 670m2

Reality Veľká Ida

Pozemok pre bytovú výstavbu | Veľká Ida | 670 m²

• Pozemok č.1 s ovocnými stromami na predaj • 670m2 ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Lokalita: Veľká Ida

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Ida

45,999 € 69 €/m²

Pozemok na predaj • 4669 m2 • Košice - okolie

Reality Veľká Ida

Pozemok pre bytovú výstavbu | 4,669 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj veľký pozemok na konci obce Veľká Ida smer Perín Chým. Pozem

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Ida

39 €/m2 39 €/m2

PREDAJ stavebný pozemok Veľká Ida 2160 m2!!!

Reality Veľká Ida

Pozemok pre rodinné domy | 2,160 m²

Jaroslava Juríková a Leaders & Parteners reality ponúkame na predaj rozsiahly rovinatý pozemok

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Ida

85,000 € 39 €/m²

Rodinný dom Veľká Ida

Reality Veľká Ida

Rodinný dom | Nezadaná | 144 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom nachádzajúci sa v pokojnej časti obce Veľká Ida, len pár minút o

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Veľká Ida

128,000 € 889 €/m²

Na predaj 5-izbový rodinný dom v obci Veľká Ida

Reality Veľká Ida

Rodinný dom | Nezadaná | 180 m²

Ponúkame na predaj priestranný 5-izbový rodinný dom v obľúbenej obci Veľká Ida, len pár minút o

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Veľká Ida

78,500 € 436 €/m²

ZABEHNUTÁ PIZZERIA S KEBABOM, VEĽKÁ IDA

Reality Veľká Ida

Reštauračné priestory | - | 200 m²

LCF Real ponúka na predaj rodinný dom s dlhoročne fungujúcou prevádzkou pizzerie a kebabu na Hl

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Veľká Ida

125,000 € 625 €/m²

Pozemky, Veľká Ida

Reality Veľká Ida

Komerčná zóna | 0 m²

Ponúkame na predaj pozemky vhodné na rôzne investičné zámery v obci Veľká Ida, Košice - okol

Publikované: 07.09.2019 Aktualizované: 14.04.2023
Pozemky na predaj Veľká Ida

Cena dohodou

Vyrobno skladová hala - 9 876 m2

Reality Veľká Ida

Skladový objekt | Industrialny park | 9 m²

Strategická poloha v tesnej blízkosti ciest E50 a E71 a budúcej rýchlostnej cesty R2 10 km, 10

Publikované: 04.06.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Veľká Ida

Cena dohodou

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30312)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8518)
Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Rodinné domy na predaj (23054)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie