Diamond reality

Diamond reality

Hollého 3 04001 Košice-Juh Slovensko

Diamond reality

Diamond Reality, s.r.o. (470  inzerátov)

Hollého 1523/3 040 01 Košice - Juh

470 inzerátov v ponuke

Na predaj rodinný dom , Staničná ulica , Veľké Kapušany, okres Michalovce

Reality Michalovce

Rodinný dom | Staničná | 100 m²

Na predaj rodinný dom s veľkým pozemkom vo Veľkých Kapušanoch – ideálny na rekonštrukciu podľa

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Michalovce

84,990 € 850 €/m²

"REZERVOVANÝ" Na predaj 3 izbový byt Terasa, Humenská ul.

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | 65 m²

🏡 "REZERVOVANÝ" 3-izbový byt, Košice – Terasa | 64,6 m² | výborná lokalita Spoločnosť Diamond

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

180,000 € 2769 €/m²

Chata - Ľudvíkov Dvor – Košice Šaca

Reality Košice-Šaca

Chalupa, rekreačný domček | Ludvikov dvor | 50 m²

Na predaj chata s pozemkom v lokalite Ľudvíkov Dvor – Košice Šaca Ponúkame na predaj murovanú

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Košice-Šaca

99,000 € 1980 €/m²

Na predaj VEĽKÝ 4 izbový byt na KVP, Bauerova ulica

Reality Košice-Sídlisko KVP

4 izbový byt | Bauerova | 87 m²

Hľadáte veľký byt, ktorý si zrekonštruujete presne podľa seba? Ponúkam na predaj priestranný 4-

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

224,000 € 2575 €/m²

NA PREDAJ PEKNÝ A MODERNÝ 2-IZBOVÝ BYT | ZELENÁ STRÁŇ

Reality Košice-Košická Nová Ves

2 izbový byt | Zelena stráň | 54.12 m²

Mgr. Lukáš Sopko a spoločnosť Diamond Reality Vám ponúkajú na predaj moderný a vkusne zariadený

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Košická Nová Ves

215,000 € 3973 €/m²

Na predaj novostavba v malebnej obci Mojmírovce

Reality Mojmírovce

Rodinný dom | Mojmírovce | 110 m²

Hľadáte ideálny dom pre vašu rodinu? Máme pre vás jedinečnú ponuku! Tento priestranný 4-izbový

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Mojmírovce

1 € 0 €/m²

Na prenájom obchodný priestor v centre Nitry s parkovaním 65 m2

Reality Nitra

Obchodné priestory | Štefánikova trieda | 65 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor nachádzajúci sa na pešej zóne s výkladom. Ide o priestor

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Nitra

650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

"REZERVOVANÝ" Na predaj 4 izbový rodinný dom Veľká Ida

Reality Veľká Ida

Rodinný dom | 170 m²

"REZERVOVANÝ" na predaj priestranný 4-izbový rodinný dom s dvoma garážami – Veľká Ida Spoločno

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Veľká Ida

185,000 € 1088 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PREDAJ 2 IZBOVÝ BYT | 56m² | STARÉ MESTO

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Lomená | 56 m²

Ing. Kevin Tohol v spolupráci s Diamond Reality vám exkluzívne ponúka na predaj 2-izbový byt na

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

179,900 € 3213 €/m²

Na predaj 3- izbový byt, sídlisko Železníky, Užhorodská ul. Košice-Juh

Reality Košice-Juh

3 izbový byt | Užhorodská | 68 m²

Hľadáte nové bývanie, ktoré ponúka okamžitý komfort, no zároveň aj priestor pre Vašu vlastnú kr

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

196,000 € 2882 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÝ 1 IZBOVÝ BYT V MČ ŠACA, Učňovská ulica

Reality Košice-Šaca

1 izbový byt | Učňovská | 35 m²

Kristína HULIAKOVÁ zo spoločnosti Diamond reality Vám ponúka na predaj 1 izbový byt v mestskej

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Šaca

129,900 € 3711 €/m²

Na predaj 3-izbový byt na Terase, ulica Pokroku (Košice - Západ)

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Pokroku | 66 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt na ulici Pokroku v obľúbenej mestskej časti Košice – Západ (Ter

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

209,900 € 3180 €/m²

REZERVOVANÉ!Diamond reality Nitra, s.r.o. ponúka na predaj garsónku v Nitre – Chrenová

Reality Nitra

Garsónka | Chrenová | 21 m²

Realitná kancelária Diamond reality Nitra, s.r.o. ponúka na predaj garsónku nachádzajúcu sa v

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

105,000 € 5000 €/m²

PREDANÉ - Na predaj garzónka na ulici Krosnianska, Košice-Dargovských hrdinov

Reality Košice-Dargovských hrdinov

Garsónka | Krosnianska | 23.4 m²

Radka Kačmárová zo spoločnosti Diamond Reality Vám ponúka na predaj garsónku s loggiou na Krosn

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

119,999 € 5128 €/m²

Na predaj 1,5 izbový byt po novej a kompletnej rekonštrukcii, Tolstého ulica, Košice - Sever

Reality Košice-Sever

1 izbový byt | Tolstého | 36 m²

Diamond Reality Vám exkluzívne predstavuje na predaj štýlový 1,5-izbový byt po kompletnej, nove

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

199,999 € 5556 €/m²

Na predaj 3 izbový byt pražského typu na ulici Jaltská, Košice - Dargovských hrdinov.

Reality Košice-Dargovských hrdinov

3 izbový byt | Jaltská | 67 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt pražského typu vo vyhľadávanej lokalite Košice – Da

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

208,000 € 3104 €/m²

IDEÁLNY DLHODOBÝ PRENÁJOM - 3+1-IZBOVÝ, ONDAVSKÁ - rodiny aj študenti

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Ondavská | 75 m²

Ing. Kristína Benöczová v spolupráci s Diamond Reality ponúka na prenájom priestranný 3+1 -izbo

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

699 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Ponuka na predaj 3 izbový Rodinný dom Hrčeľ, okr. Trebišov

Reality Hrčeľ

Rodinný dom | 85 m²

🏡 Na predaj 3-izbový rodinný dom – Hrčeľ, okr. Trebišov Ponúkame na predaj kompletne zrekonštr

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Hrčeľ

79,000 € 929 €/m²

Ponuka na predaj 3 izbový rodinný dom v Betlanovce, okr. Spišská Nová Ves

Reality Betlanovce

Rodinný dom | 120 m²

🏡 Na predaj 3 izbový rodinný dom v obci Betlanovce s výhľadom na Tatry Ponúkame na predaj útul

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Betlanovce

149,000 € 1242 €/m²

Na predaj nadštandardný 4 izbový byt ulica Jelšová, Košice - komplex Panoráma

Reality Košice-Vyšné Opátske

4 izbový byt | Jelšová | 137.33 m²

Spoločnosť Diamond Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný a nadštandardný 4-izbový

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Vyšné Opátske

562,000 € 4092 €/m²

Rezervované! Na predaj murovaná chata , obec Šemša ,Košice - Okolie

Reality Šemša

Chalupa, rekreačný domček | 800 m²

Rezervované! PONÚKAME VÁM EXKLUZÍVNE NA PREDAJ – Štýlovú murovanú chatu po kompletnej rekonštru

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Šemša

104,990 € 131 €/m²

Na predaj 3 izbový byt, Košice Juh, Fibichova ul.

Reality Košice-Juh

3 izbový byt | Fibichova | 72 m²

🏡 Na predaj 3-izbový byt, Košice – Juh, Fibichova ulica Spoločnosť Diamond Reality v exkluzívn

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

228,000 € 3167 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

"REZERVOVANÝ" Na predaj moderný 3 izbový byt , 2 x Parkovacie miesto, KVP, Na Grunte 3

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Ulici na Grunte | 72 m²

🏡 REZERVOVAVNÝ" 3-izbový byt na predaj | Košice – Sídlisko KVP | Na Grunte 3 Spoločnosť Diamon

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

285,000 € 3958 €/m²

Na prenájom obchodný priestor 170 m² v Nitre – ideálne pri autobusovej stanici

Reality Nitra

Obchodné priestory | Nitra | 170 m²

Hľadáte výhodnú lokalitu pre svoju predajňu, showroom alebo malú výrobu? Tento priestranný obch

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Nitra

1,100 €/mesiac 6 €/mesiac/m²