Diamond reality

Diamond reality

Hollého 3 04001 Košice-Juh Slovensko

Diamond reality

Diamond Reality, s.r.o. (470  inzerátov)

Hollého 1523/3 040 01 Košice - Juh

470 inzerátov v ponuke

Záhrada v tichej lokalite – Nižná úvrať, Košice

Reality Košice-Vyšné Opátske

Záhrada | Nižná Úvrať | 826 m²

Hľadáte miesto na oddych, záhradkárčenie alebo investíciu do budúcnosti? Ponúkam na predaj záhr

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Vyšné Opátske

14,890 € 18 €/m²

Rezervované! Na predaj 3 izbový byt, ulica Slovenskej Jednoty, Staré mesto - Košice

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | Slovenskej Jednoty | 65 m²

Rezervované! Na predaj priestranný 3-izbový byt s dvoma loggiami v atraktívnej lokalite Košice

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

209,990 € 3231 €/m²

Prenájom vnútorné parkovanie Brezový háj pri Promenáde

Reality Nitra

Garáž | Brezový háj | 12 m²

Ponúkame na prenájom vnútorné parkovacie miesto v novostavbe Brezový háj v Nitre, blízko nákupn

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Nitra

100 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Na predaj pozemok v obci Kechnec, Košice - okolie

Reality Kechnec

Pozemok pre rodinné domy | Kechnec | 393 m²

Ponúkam na predaj pozemok nachádzajúci sa v obci Kechnec, v okrese Košice – okolie. Ide o vyhľa

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Kechnec

56,000 € 142 €/m²

Na predaj Garáž, Košice-okolie ,Čaňa

Reality Čaňa

Garáž | nemá | 21 m²

Ponúkame na predaj garáž o výmere 21 m², nachádzajúcu sa v obci Čaňa, Košice-okolie. Garáž je v

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Čaňa

41,900 € 1995 €/m²

Na prenájom 3-izbový byt na ulici Zupkova, Košice - Dargovských hrdinov

Reality Košice-Dargovských hrdinov

3 izbový byt | Zupkova | 67 m²

Na prenájom priestranný 3-izbový byt – Košice, Zupkova ulica - Dargovských hrdinov. KONTROLUJE

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Dargovských hrdinov

850 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Rezervované! Na predaj 3 izbový byt, Kežmarská ulica, Košice - západ

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Kežmarská | 73 m²

Rezervované! Exkluzívne len u nás. Ponúkame Vám na predaj: Štýlový 3-izbový byt s loggiou v ob

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

218,990 € 3000 €/m²

Na predaj lesný pozemok, Ludvíkov Dvor, Košice – Šaca

Reality Košice-Šaca

Lesná pôda | Ludvíkov dvor | 5,002 m²

Ponúkame Vám na predaj atraktívny lesný pozemok v obľúbenej lokalite Ludvíkov Dvor, ktorý bol p

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Šaca

79,990 € 16 €/m²

Oáza oddychu uprostred mesta – chata Alejová

Reality Košice-Juh

Chalupa, rekreačný domček | Alejová | 417 m²

Oáza oddychu uprostred mesta – chata Alejová Diamond Reality Benocová s.r.o. vám exkluzívne p

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Košice-Juh

23,330 € 56 €/m²

NA PRENÁJOM BYT NA SEVERE | FOR RENT FLAT NEAR UNIVERSITIES

Reality Košice-Sever

Garsónka | Vodárenská | 20 m²

Ing. Kevin Tohol v spolupráci s Diamond Reality vám ponúka na prenájom kompletne zariadenú gars

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Sever

600 €/mesiac 30 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj záhrada, Nižný Klatov, Košice - Okolie

Reality Nižný Klátov

Záhrada | 477 m²

Ponúkame na predaj záhradu v katastrálnom území obce Nižný Klatov, situovanú v tichej záhradkár

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nižný Klátov

14,990 € 31 €/m²

Na predaj chata, Vyšná Hutka , Košice - Okolie

Reality Vyšná Hutka

Chalupa, rekreačný domček | 396 m²

Ponúkame Vám na predaj útulná chata s krásnym výhľadom – Vyšná Hutka (len 5 min od Košíc) Hľad

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Vyšná Hutka

63,990 € 162 €/m²

Nebytový priestor, štúdio,kancelária, butik,prevádzka, Košice-Staré Mesto

Reality Košice-Staré Mesto

Obchodné priestory | Továrenská | 20 m²

Patrik Janok z Diamond Reality vám exkluzívne ponúka na predaj nebytový priestor v suteréne

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Košice-Staré Mesto

75,000 € 3750 €/m²

NA PREDAJ 63m2 2I TEHLOVÝ BYT S VEĽKORYSOU VÝMEROU

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Panelová | 63 m²

Kristína HULIAKOVÁ zo spoločnosti Diamond Reality Vám ponúka na predaj 2 izbový byt s nadštanda

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

216,900 € 3443 €/m²

IDEÁLNY Sklad s kanceláriou a nakladacou rampou 631 m2 - E 23

Reality Košice-Nad jazerom

Skladový objekt | Jazerná | 630 m²

Diamond reality v spolupráci s Ing. Kristínou Benöczovou Vám ponúkajú na prenájom sklad vo vyhľ

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Košice-Nad jazerom

3.95 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

REZERVOVANÝ: Na predaj 2 izbový byt na ulici Ostravská, Košice - Juh(Železníky)

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Ostravská | 52 m²

REZERVOVANÝ: Diamond Reality Vám ponúka na predaj útulný a veľmi prakticky riešený byt s výmer

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

180,000 € 3462 €/m²

NA PREDAJ PRIESTRANNÝ MLADŠÍ RODINNÝ DOM | TORNAĽA

Reality Tornaľa

Rodinný dom | Mierová | 170 m²

Hľadáte dom, kde sa môžete bez veľkých investícií okamžite nasťahovať a postupne si ho prispôso

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Tornaľa

189,990 € 1118 €/m²

REZERVOVANÝ: Na predaj rodinný dom, Košice - Krásna, Tokajská ulica

Reality Košice-Krásna

Rodinný dom | Tokajská | 105 m²

REZERVOVANÝ: Na predaj rodinný dom – Košice, mestská časť Krásna, Tokajská ulica. Ponúkame na

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Košice-Krásna

415,000 € 3952 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Moderný 4-izbový bungalov v tichej novostavbovej štvrti – Reca pri Senci

Reality Reca

Rodinný dom | 526 m²

Hľadáte ideálne bývanie pre rodinu, ktoré spája pokoj vidieka s rýchlou dostupnosťou do mesta?

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Reca

286,000 € 544 €/m²

Na predaj rodinný dom , Ďurkov, Košice - okolie

Reality Ďurkov

Rodinný dom | 580 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom gazdovského typu nachádzajúci sa v centre obce Ďurkov, len 17 km

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Ďurkov

206,990 € 357 €/m²

Na predaj rodinný dom , Staničná ulica , Veľké Kapušany, okres Michalovce

Reality Michalovce

Rodinný dom | Staničná | 100 m²

Na predaj rodinný dom s veľkým pozemkom vo Veľkých Kapušanoch – ideálny na rekonštrukciu podľa

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Michalovce

84,990 € 850 €/m²

Rekreačná chata len pár minút od Košíc - Svinica

Reality Svinica

Chalupa, rekreačný domček | chatová oblasť | 60 m²

Števo Klapko vám v exkluzívnom zastúpení ponúka na predaj útulnú trojpodlažnú chatu nachádzajúc

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Svinica

95,000 € 1583 €/m²

ZĽAVA! - NA PREDAJ 3-IZB BYT V TOP LOKALITE, KE-ŠACA-ŽELEZIARENSKÁ 29

Reality Košice-Šaca

3 izbový byt | 68 m²

Martin Simko a Diamond Reality Vám ponúkajú na predaj 3-izbový tehlový byt v pôvodnom, zachoval

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Šaca

130,000 € 1912 €/m²

NA PREDAJ: ŠTARTOVACÍ DOM ALEBO INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ VO VRÁBĽOCH – ZA VÝBORNÚ CENU!

Reality Vráble

Rodinný dom | Vráble | 60 m²

Hľadáte dostupné bývanie s potenciálom alebo zaujímavú investíciu? Diamond Reality Nitra vám po

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Vráble

45,000 € 750 €/m²