Diamond reality

Diamond reality

Hollého 3 04001 Košice-Juh Slovensko

Diamond reality

Diamond Reality, s.r.o. (470  inzerátov)

Hollého 1523/3 040 01 Košice - Juh

470 inzerátov v ponuke

Na predaj rekreačný pozemok v malebnej obci Kolíňany

Reality Kolíňany

Rekreačný pozemok | Kolíňany | 1,209 m²

Spoločnosť Diamond Reality Nitra exkluzívne ponúka na predaj rekreačný pozemok na výstavbu chat

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Kolíňany

56,000 € 46 €/m²

Rezervované! Na predaj 3 izbový byt, Kežmarská ulica, Košice - západ

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Kežmarská | 73 m²

Rezervované Exkluzívne len u nás. Ponúkame Vám na predaj: Štýlový 3-izbový byt s loggiou v obľ

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

218,990 € 3000 €/m²

Na prenájom 2 izbový byt, Žriedlová ulica, Cassovar -Košice

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Žriedlová | 65 m²

EXKLUZÍVNY 2-IZBOVÝ BYT PRE NÁROČNÝCH – CASSOVAR, ŽRIEDLOVÁ ULICA Ponúkame Vám na prenájom lu

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

1,050 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Na prenájom 3 izbový byt s balkónom, Robotnícka, Senica

Reality Senica

3 izbový byt | Robotnícka | 89 m²

Na prenájom 3 izbový byt s balkónom, centrum, Senica, ul. Robotnícka. Byt má 3 veľké nepriechod

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Senica

680 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Na prenájom prerobený 2 izbový byt balkón Hospodárska Trnava.

Reality Trnava

2 izbový byt | Hospodárska | 51 m²

Na prenájom prerobený plne vybavený veľký 2 izbový byt s balkónom, ul. Hospodárska, Trnava. Blí

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Trnava

670 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

INVESTIČNÉ POZEMKY – KOŠICE-KRÁSNA | CELKOM 6 644 m²

Reality Košice-Krásna

Orná pôda | 6,644 m²

Števo Klapko – milión prvý realiťák a Diamond Reality vám v exkluzívnom zastúpení ponúka na pre

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Krásna

133,000 € 20 €/m²

Na predaj rekreačný pozemok , Kysak-Brezie, Košice okolie

Reality Kysak

Rekreačný pozemok | 550 m²

Ponúkame Vám na predaj slnečný a udržiavaný pozemok v pokojnej časti obce Kysak – Brezie, v okr

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Kysak

42,990 € 78 €/m²

Na predaj rovinatý pozemok, obec Janík, Košice - okolie

Reality Janík

Rekreačný pozemok | 800 m²

Ponúkame Vám krásny rovinatý pozemok v katastrálnom území obce Janík s celkovou výmerou 800 m².

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Janík

39,990 € 50 €/m²

4 izbový byt Sečovce Hviezdoslavova

Reality Sečovce

4 izbový byt | Hviezdoslavova | 77 m²

Mgr. Jaroslav Ičo a Diamond Reality Vám ponúka na predaj 4 izbový byt nachádzajúci sa na Hviezd

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Sečovce

75,000 € 974 €/m²

NA PRENÁJOM BYT NA KYSUCKEJ UL. | FOR RENT APARTMENT NEAR HOSPITAL

Reality Košice-Západ

Garsónka | Kysucká | 24 m²

Ing. Kevin Tohol v spolupráci s Diamond Reality vám ponúka na prenájom moderný 1-izbový byt s b

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

700 €/mesiac 29 €/mesiac/m²

Na predaj rodinný dom so záhradou, blízo Trnavy, Malženice

Reality Malženice

Rodinný dom | nemá | 420 m²

Na predaj rodinný dom, obec Malženice, blízo Trnavy. Rozloha pozemku: 420 m2. Dom na okraji poz

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Malženice

135,000 € 321 €/m²

Na prenájom 2 izbový byt balkón, novostavba Arboria, Trnava

Reality Trnava

2 izbový byt | Zimná | 52 m²

Na prenájom 2 izbový byt s balkónom, novostavba, Arboria, ul. Zimná, Trnava. Byt ešte nebol obý

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Trnava

750 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

VÝROBNÉ HALY A SKLADY – PRENÁJOM SKLADOVÝCH A VÝROBNÝCH PRIESTOROV S KANCELÁRIAMI | 3 251 m² | TOP DOSTUPNOSŤ PRE KAMIÓNY

Reality Košice-Nad jazerom

Polyfunkčný objekt | Jazerná | 3,251 m²

VÝROBNÉ HALY A SKLADY – PRENÁJOM SKLADOVÝCH A VÝROBNÝCH PRIESTOROV S KANCELÁRIAMI | 3 251 m² |

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Košice-Nad jazerom

3.7 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom Košice, Suchodolinská ulica, - top lokalita

Reality Košice-Sever

Rodinný dom | Suchodolinská | 690 m²

Mgr. Jaroslav Ičo a Diamond Reality Vám exkluzívne ponúkajú na predaj Rodinný dom v Čermeli, k

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Košice-Sever

550,000 € 797 €/m²

Na predaj 2 izbový byt, ulica Zlatá, Vargove pole, Rožňava

Reality Rožňava

2 izbový byt | Zlatá | 56 m²

PRIESTRANNÝ 2-IZBOVÝ BYT NA PREDAJ – POKOJNÁ LOKALITA ROŽŇAVA Ponúkame Vám na predaj svetlý a

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Rožňava

78,990 € 1411 €/m²

Na predaj rodinný dom , Ďurkov, Košice - okolie

Reality Ďurkov

Rodinný dom | 580 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom gazdovského typu nachádzajúci sa v centre obce Ďurkov, len 17 km

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Ďurkov

206,990 € 357 €/m²

Na predaj rekreačný pozemok , Kysak-Brezie, Košice okolie

Reality Kysak

Rekreačný pozemok | 550 m²

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Kysak

43,990 € 80 €/m²

Na predaj záhradný pozemok s chatkou, Zelený Dvor, Košice

Reality Košice-Sídlisko Ťahanovce

Chalupa, rekreačný domček | Zelený Dvor | 520 m²

Záhradný pozemok s chatkou a altánkom – ideálne miesto na oddych Ponúkame Vám na predaj ro

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Košice-Sídlisko Ťahanovce

43,990 € 85 €/m²

Na Predaj rodinný dom , Kráľovský Chlmec, Trebišov

Reality Kráľovský Chlmec

Rodinný dom | 226.39 m²

Na predaj priestranný dvojpodlažný rodinný dom s dvojgarážou a veľkým pozemkom. Ponúkam na

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kráľovský Chlmec

203,000 € 897 €/m²

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Kežmarská | 73 m²

Rezervované! Exkluzívne len u nás. Ponúkame Vám na predaj: Štýlový 3-izbový byt s loggiou v ob

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

218,990 € 3000 €/m²

Na prenájom byt v rodinnom dome Nitra - Dolné Krškany

Reality Nitra

Rodinný dom | Dolné Krškany | 60 m²

Ponúkame na prenájom byt v rodinnom dome v Nitre - Dolné Krškany. Dom pozostáva z obývačky pre

Publikované: 05.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na prenájom Nitra

550 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Na prenájom obchodný priestor v centre Nitry s parkovaním 170 m2

Reality Nitra

Obchodné priestory | Štefánikova trieda | 170 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor nachádzajúci sa na pešej zóne s výkladom. Ide o priestor

Publikované: 05.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Nitra

1,200 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ!Na predaj štýlový 2 izbový byt Nitra - kompletne zrekonštruovaný

Reality Nitra

2 izbový byt | Kmeťova | 55 m²

Ponúkame na predaj atraktívny 2-izbový byt v obľúbenej časti Nitra – Kmeťova ulica, ktorý preši

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

170,000 € 3091 €/m²

NA PREDAJ PEKNÝ A ZREKONŠTRUOVANÝ 3-IZBOVÝ BYT NA ULICI VÝSTAVBY, KOŠICE - ZÁPAD.

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Výstavby | 60 m²

Ponúkame na predaj moderne a kvalitne zrekonštruovaný 3-izbový byt na ulici Výstavby, vo vyhľad

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

245,000 € 4083 €/m²