Moderný 1,5 izbový apartmán – Byty Popradská, Košice

Reality Košice-Západ

1 izbový byt | Popradská | 35.5 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj kompletne zariadený apartmán v novostavbe By

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

179,900 € 5068 €/m²

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

ODPREDAJ NOVOSTAVBY IPEĽSKÁ - 1 izb. byt s balkónom, parkovanie

Reality Košice-Západ

1 izbový byt | Ipeľská | 32 m²

PROMO Reality ponúka na predaj 1-izbový byt v modernom developerskom projekte Ipeľská, situovan

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Košice-Západ

169,990 € 5312 €/m²

Hľadáme 1 izb. byt na Terase alebo KVP

Reality Košice-Západ

1 izbový byt | Terasa | 40 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme väčší 1-izbový byt v Košiciach – ideálne priamo od majiteľa. Z

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

1 € 0 €/m²

REZERVOVANÝ - MODERNÝ 1 IZBOVÝ BYT NA POVAŽSKEJ ULICI, KOŠICE - ZÁPAD

Reality Košice-Západ

1 izbový byt | Považská | 28 m²

Malý byt, veľký komfort – presvedčte sa sami o príjemnom bývaní. EQUILIBRIO real v spoluprá

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

139,990 € 5000 €/m²

1-izbový byt s 2 loggiami na Triede SNP

Reality Košice-Západ

1 izbový byt | Trieda SNP | 32.78 m²

DISPOZÍCIA, KTORÁ MÁ ZMYSEL Na ploche 33 m² nájdete logicky oddelené zóny, ktoré z tohto bytu

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

155,000 € 4728 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 1 izbový byt na ulici Popradská, Terasa

Reality Košice-Západ

1 izbový byt | Popradská | 35 m²

Ponúkam na predaj 1-izbový byt o výmere 37 m2 na ulici Popradská, Košice (Terasa) na 4/4. posch

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

145,000 € 4143 €/m²

Novinka
Novinka

REZERVOVANÝ Veľký 1 izbový byt Košice Terasa

Reality Košice-Západ

1 izbový byt | Narcisová | 40 m²

Rezervovaný ! Na predaj 1-izbový slnečný byt s výhľadom na mesto Košice. Dispozícia a rozloha

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

151,900 € 3798 €/m²

Na predaj 1 - izbový byt s lodžiou, Košice, Bernolákova

Reality Košice-Západ

1 izbový byt | Bernolákova | 40 m²

Hľadáte štartovací jednoizbový byt s kuchyňou v príjemnej lokalite za rozumnú cenu? Dohodnite s

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

159,900 € 3998 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Ponúkame Vám na predaj 1 izbový byt v Košiciach na Terase

Reality Košice-Západ

1 izbový byt | Považská | 28 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Dispozícia: 1 izba+ pivnica + kuchyňa + kúpeľňa Ulica: Považská Úžitková plo

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

156,000 € 5571 €/m²

PRÉMIOVÝ 1-IZBOVÝ ZARIADENÝ BYT – Kysucká - Košice, Terasa

Reality Košice-Západ

1 izbový byt | Kysucká | 21 m²

Ponúkame na predaj moderný a kompletne zariadený 1-izbový byt (garsónka) v zrekonštruovanom byt

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

143,500 € 6833 €/m²

NOVINKA | Dizajnový 1-izbový byt/garsónka | Investičná príležitosť v Košiciach | Okamžitý prenájom

Reality Košice-Západ

1 izbový byt | 24 m²

GH Real ponúka na predaj dizajnový 1-izbový byt/garsónku zariadenú v japonskom štýle na Kysucke

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

145,990 € 6083 €/m²

RUŽÍNSKA | Na predaj 1-izbový byt | Ideálna investícia | Košice - Terasa | Kompletná rekonštrukcia

Reality Košice-Západ

1 izbový byt | Ružínska | 28 m²

GH Real ponúka na predaj 1-izbový byt v obľúbenej lokalite Košíc - mestská časť Terasa, na Ruží

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

134,000 € 4786 €/m²

REZERVOVANÉ - INVESTIČNÝ 1-IZBOVÝ BYT | TERASA | KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA | ZARIADENÝ | UL. POKROKU | LOGGIA

Reality Košice-Západ

1 izbový byt | Pokroku | 30 m²

GH Realitná kancelária Vám ponúka na predaj 1-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, nachádzaj

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

139,900 € 4663 €/m²

REZERVOVANE - PREDÁM 1,5i byt NARCISOVA ul po komplet rek.

Reality Košice-Západ

1 izbový byt | Narcisová | 39 m²

R E Z E R V O V A N É ADRIÁNA RADZIETA a KOSMOS REALITY Vám ponúkajú... na predaj krásny a út

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

185,000 € 4744 €/m²

Na predaj 1,5 izbový byt po novej a kompletnej rekonštrukcii, Bernolákova ulica, Košice - Západ

Reality Košice-Západ

1 izbový byt | Bernolákova | 35 m²

Ponúkame na predaj kompletne a nanovo zrekonštruovaný 1,5 izbový byt na Bernolákovej ulici v Ko

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

195,000 € 5571 €/m²

1 IZBOVÝ BYT, NEŠPOROVA, KOŠICE-ZÁPAD

Reality Košice-Západ

1 izbový byt | Nešporova | 33 m²

Ponúkame na predaj 1-izbový byt s loggiou vo vyhľadávanej lokalite Košice – Západ, sídlisko Ter

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

145,000 € 4394 €/m²

Na predaj 1-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, Košice – Terasa

Reality Košice-Západ

1 izbový byt | 30 m²

TU reality Vám so súhlasom majiteľa ponúka na predaj 1-izbový byt, po kompletnej rekonštrukcii,

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

154,999 € 5167 €/m²

Ponúkame na predaj 1 izbový byt na sídlisku Terasa o rozlohe 39 m2, ulica Pražská na 5/7 poschodí.

Reality Košice-Západ

1 izbový byt | 39 m²

TU reality ponúka na predaj 1-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii s výmerou 39 m², nachádzaj

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

171,999 € 4410 €/m²

Jednoizbový byt Košice Terasa

Reality Košice-Západ

1 izbový byt | 30 m²

TU reality ponúka 1-izbový byt, Terasa – 30 m², TOP lokalita Hľadáš štartovací byt alebo inves

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

157,999 € 5267 €/m²

TERASA 1 izbový investičný byt, 2x lodžia , žiadaná lokalita

Reality Košice-Západ

1 izbový byt | Tr.SNP | 33 m²

Tomisreal Vám ponúka na predaj investičný 1 izbový byt, mestská časť Košice II - Západ, Tr.SNP.

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

153,000 € 4636 €/m²

REZERVOVANÝ: predaj 1 izbový byt / Garsónka, Košice - Západ, Lunik II

Reality Košice-Západ

1 izbový byt | Kysucká | 21 m²

REZERVOVANÝ Diamond Reality Vám ponúka na predaj modernú a prakticky riešenú garsónku v stave

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

130,000 € 6190 €/m²

INVESTÍČNY, NOVÝ, NADĆASOVÝ V BLÍZKOSTI NOVEJ NEMOCNICI KYSUCKÁ

Reality Košice-Západ

1 izbový byt | Kysucká | 24 m²

PREDÁME NADĆASOVÝ, MODERNÝ A ÚTULNÝ 1IZB BYT S BALKÓNOM V NAJŹIADANEJŚIEJ LOKALITE V BLÍZKOSTI

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

Info v RK

Na predaj 1 izbový byt / Garsónka, Košice - Západ, Lunik II

Reality Košice-Západ

1 izbový byt | Kysucká | 21 m²

Mgr. Lukáš Sopko a Diamond Reality Vám ponúkajú na predaj modernú a prakticky riešenú garsónku

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

128,500 € 6119 €/m²

Ponúkam na predaj 1 izbový byt Popradská ul. Terasa

Reality Košice-Západ

1 izbový byt | Popradská | 37 m²

Ponúkame na predaj 1-izbový byt Popradská ulica, Košice (Terasa) Exkluzívne zastúpenie Mgr. Ka

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

154,000 € 4162 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23087)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Reality v Martine (763)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie