471 inzerátov v ponuke
Obchodné priestory | Nitra | 170 m²
Hľadáte výhodnú lokalitu pre svoju predajňu, showroom alebo malú výrobu? Tento priestranný obch
1,100 €/mesiac 6 €/mesiac/m²
Rekreačný pozemok | Žľaby | 1,590 m²
Pozemok na predaj v lokalite Košíce-SEVER Realitný maklér Mgr. Patrik Janok, RSc., ktorý býva
139,000 € 87 €/m²
Administratívny objekt | Pražská | 37 m²
Ponúkame na prenájom kanceláriu nachádzajúcu sa v Nitre, na Pražskej. Výmera kancelárie 37 m2.
354 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Mikovíniho | 1 m²
Na prenájom pekný 1 izbový byt s terasou, novostavba, Trnava, Mikovíniho ulica. Byt na prízemí.
650 €/mesiac 650 €/mesiac/m²
Administratívny objekt | Pražská | 39 m²
Ponúkame na prenájom kanceláriu nachádzajúcu sa v Nitre, na Pražskej. Výmera kancelárie 39 m2.
373 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Chalupa, rekreačný domček | Žľaby | 32 m²
PREDAJ: Záhrada s chatou v TOP lokalite Košíce-SEVER Realitný maklér Mgr. Patrik Janok, RSc.,
139,000 € 4344 €/m²
3 izbový byt | Magurska | 76 m²
PhDr.Erika Majorošová Diamond reality Prešov s.r.o. ponúkam na predaj 3 izbový byt . Byt sa n
173,990 € 2289 €/m²
Garáž | Jakobyho | 17 m²
Ponúkame Vám na predaj garáž na Jakobyho ulici s výmerou 17 m², ktorá predstavuje ideálne rieš
40,990 € 2411 €/m²
Rekreačný pozemok | 800 m²
Ponúkame Vám krásny rovinatý pozemok v katastrálnom území obce Janík s celkovou výmerou 800 m².
39,990 € 50 €/m²
Rodinný dom | 580 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom gazdovského typu nachádzajúci sa v centre obce Ďurkov, len 17 km
206,990 € 357 €/m²
2 izbový byt | Užhorodská | 40 m²
Ponúkam na predaj 2 izbový byt na ulici Užhorodská, Košice - Juh(Železníky). Byt o podlahovej p
156,000 € 3900 €/m²
3 izbový byt | Výčapy-Opatovce | 71 m²
Diamond reality Nitra, s.r.o. v exkluzívnom zastúpení ponúka na prenájom 3 izbový byt nachádzaj
600 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Kežmarská | 40 m²
Diamond Reality Vám ponúka na predaj menší 2 izbový byt s KUMBÁLOM v mestskej časti Košice - Zá
180,000 € 4500 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Ludvíkov dvor | 80 m²
PREDANÉ Dominik MATEJ zo spoločnosti Diamond Reality Vám ponúka na predaj celoročnú udržiavanú
1 € 0 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 884 m²
Na predaj Stavebný pozemok 884 m² – Kavečany | projekt a stavebné povolenie v cene Ponúkame V
163,990 € 186 €/m²
3 izbový byt | Bukurešťská | 76 m²
EXKLUZÍVNE IBA U NÁS: Štýlový 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – Bukurešťská ulica, Koš
195,000 € 2566 €/m²
Rodinný dom | nemá | 1,200 m²
Na predaj veľký rodinný dom, Madunice. Dom má 2 poschodia a pivnicu pod celým domom. Dvor a veľ
180,000 € 150 €/m²
1 izbový byt | Kysucká | 21 m²
REZERVOVANÝ Diamond Reality Vám ponúka na predaj modernú a prakticky riešenú garsónku v stave
130,000 € 6190 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 540 m²
NA PREDAJ: Záhradka s chatkou – Trebišov, záhradkárska oblasť Oriešky (400 m²) Ponúkame Vám na
45,990 € 85 €/m²
Rodinný dom | nemá | 101 m²
Na predaj nový rodinný dom, novostavba, Šenkvice. Dom je 4 izbový. Výmera 101 m2. Rozloha pozem
350,000 € 3465 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Zelený Dvor | 520 m²
Záhradný pozemok s chatkou a altánkom – ideálne miesto na oddych Ponúkame Vám na predaj ro
43,990 € 85 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Hodkovce | 2,191 m²
Diamond Reality Benöczová s.r.o. vám exkluzívne ponúka skvelú možnosť investovať a zhodnotiť sv
103 €/m2 103 €/m2
3 izbový byt | Prostejovska | 76 m²
PhDr.Erika Majorošová Diamond reality Prešov s.r.o. ponúkam na dlhodobý prenájom 3 izbový byt v
745 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Garáž | Katkin park | 16 m²
Na predaj garáž 16 m² – Košice Západ (Terasa), Katkin park Ponúkame Vám na predaj murovanú ga
34,990 € 2187 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.