Moderný projekt Hríby - 4 izbový byt (A803)

Reality Ružomberok

4 izbový byt | Bystrická cesta | 85.76 m²

Spoločnosť ODEKO ponúka na predaj 4-izbový byt v novostavbe projektu Hríby, ktorá sa nachádza v

Publikované: 02.07.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

290,903 € 3392 €/m²

NA PREDAJ VEĽKÝ RODINNÝ 4-IZBOVÝ BYT NA KĽAČNE * BALKÓN * ZARIADENIE * IHNEĎ VOĽNÝ

Reality Ružomberok

4 izbový byt | Klačno | 79 m²

Upozornenie: Snímky uverejnené v inzertáte NEBOLI UPRAVENÉ POMOCOU AI a zodpovedajú REÁLNEMU ST

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Ružomberok

160,000 € 2025 €/m²

Na predaj 4-izbový byt Ružomberok sídlisko-Klačno

Reality Ružomberok

4 izbový byt | Klačno | 78 m²

Realitná kancelária Oxfin reality s.r.o. pobočka Ružomberok Ponúkame Vám na predaj 4 izbový b

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

160,000 € 2051 €/m²

Projekt Hríby - priestranný 4 izbový byt (A701)

Reality Ružomberok

4 izbový byt | Bystrická cesta | 101 m²

Spoločnosť ODEKO ponúka na predaj komfortný a priestranný 4-izbový byt v novostavbe projektu Hr

Publikované: 02.07.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

340,373 € 3370 €/m²

4-izbový byt v centre Ružomberka - ZĽAVA 10 000 €

Reality Ružomberok

4 izbový byt | Podhora | 112 m²

--- NOVÁ, ZNÍŽENÁ CENA --- Žite tam, kde to v Ružomberku žije! (K dispozícii IHNEĎ) V zastúpe

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

162,000 € 1446 €/m²

Predaj 4-izbový byt, Ružomberok, A. Bernoláka, 130 m2, www.BBreality.sk

Reality Ružomberok

4 izbový byt | Antona Bernoláka | 130 m²

V okresnom meste Ružomberok, v centre mesta na ulici A. Bernoláka ponúkame na predaj štvorizbov

Publikované: 19.09.2025 Aktualizované: 19.09.2025
Byty na predaj Ružomberok

320,000 € 2462 €/m²

PREDAJ: Priestranný 4 izbový zrekonštruovaný byt na sídlisku Klačno

Reality Ružomberok

4 izbový byt | 79.2 m²

Hľadáte bývanie pre rodinu v tichej lokalite obklopenej prírodou? Tento priestranný 4-izbový by

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Byty na predaj Ružomberok

160,000 € 2020 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

BOSEN | Dotyk histórie - 4 izbový byt B2.06 v kaštieli Žofia

Reality Ružomberok

4 izbový byt | 107.03 m²

Bosen Group ponúka exkluzívne na predaj jedinečný 4 izbový byt B2.06 v prestížnom projekte Žofi

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

334,990 € 3130 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | Dotyk histórie - 4 izbový byt B2.02 v kaštieli Žofia

Reality Ružomberok

4 izbový byt | 87.57 m²

Bosen Group ponúka exkluzívne na predaj jedinečný 4 izbový byt B2.02 v prestížnom projekte Žofi

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

279,990 € 3197 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Priestranný, zrekonštruovaný 4-izbový byt, ul.Klačno

Reality Ružomberok

4 izbový byt | Klačno | 78 m²

Ponúkame na predaj zrekonštruovaný 4-izbový byt o výmere 78m2, nachádzajúci sa na ulici Klačno,

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 07.03.2026
Byty na predaj Ružomberok

160,000 € 2051 €/m²

Na predaj 4-izbový byt Klačno, Ružomberok

Reality Ružomberok

4 izbový byt | 79.2 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný a svetlý 4-izbový byt situovaný vo vyhľadávanej lokalite

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

160,000 € 2020 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23082)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30330)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Byty na predaj v Bratislave (8509)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (763)
Upresniť hľadanie