Predaj orné pôdy a trvalého trávneho porastu Zohor

Reality Zohor

Orná pôda | 10,000 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky ve výlučnom vlastnictve. Jedná sa o ornou pôdu a trvalý trávny p

Publikované: 11.12.2024 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Zohor

0.95 €/m2 1 €/m2

Na predaj pozemky v obci Zohor, okr. Malacky

Reality Zohor

Komerčná zóna | Nezadaná | 9,160 m²

Ponúkame na predaj pozemky v obci Zohor, okres Malacky. VHODNÉ PRE DEVELOPERA alebo INVESTORA

Publikované: 16.02.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Zohor

50 €/m2 50 €/m2

NA PREDAJ POZEMOK, 945 M2, ZOHOR, okr. MALACKY

Reality Zohor

Orná pôda | Dolná | 945 m²

A&P REALITNÁ KANCELÁRIA - V zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj slnečný pozemok - ornú

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Zohor

10,900 € 12 €/m²

PREDAJ, 4i rodinný dom s garážou, ul. Jelšová, Zohor

Reality Zohor

Rodinný dom | Jelšová | 150 m²

Ponúkame Vám na predaj novostavbu 4 izbového rodinný dom s garážou typu bungalov v príjemnom t

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Zohor

339,000 € 2260 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Investičná príležitosť, stavebný pozemok 4088 m2, obec Zohor, okres MA

Reality Zohor

Pozemok pre rodinné domy | Lábska | 4,088 m²

Na predaj rozsiahly stavebný pozemok určený výhradne ako investícia, situovaný na okraji zastav

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Zohor

225 €/m2 225 €/m2

Prenájom skladových priestorov od 3100 m² vrátane kancelárií v blízkosti mesta Bratislava

Reality Zohor

Priestor pre sklad | Priemyselná | 1 m²

Realitná kancelária KNB - Komerčné Nehnuteľnosti Bratislava ponúka na prenájom moderné skladové

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Zohor

Cena dohodou

Veľkorysý 3-izbový mezonet v Zohore, cena vrátane provízie

Reality Zohor

3 izbový byt | Školská | 83 m²

BOND reality ponúka na predaj veľkorysý 3-izbový mezonet v Zohore na Školskej ulici. Obec Zohor

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Zohor

199,000 € 2398 €/m²

člen NARKS

Mezonet v obci Zohor na Školskej ulici

Reality Zohor

3 izbový byt | Školská | 83.2 m²

Ponúkame na predaj priestranný mezonetový 3-izbový byt v obci Zohor na ulici Školská. Byt je no

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Zohor

195,000 € 2344 €/m²

Novinka
Novinka

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Zohor, Školská

Reality Zohor

3 izbový byt | Školská | 83 m²

Realitná kancelária HALO reality a Rastislav Laurenčík, kontakt: 0902 891 971, nehnuteľnosť s I

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Zohor

199,000 € 2398 €/m²

MEZONET | 3-izbový byt na predaj pri Bratislave

Reality Zohor

3 izbový byt | Školská | 83 m²

REALL INVEST prináša do ponuky výnimočný 3-izbový mezonet na ulici Školská, ktorý zaujme priest

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Zohor

199,000 € 2398 €/m²

Na prenájom nový 2. izbový byt s dvorom v obci Zohor.

Reality Zohor

2 izbový byt | Dolná | 45 m²

Na prenájom Vám ponúkame 2. izbový byt s dvorom v obci Zohor o výmere 45 m2. Pozostáva z chodb

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na prenájom Zohor

450 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na predaj komerčná budova v obci Zohor

Reality Zohor

Obchodné priestory | Nevyplnená | 480 m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ – KOMERČNÁ BUDOVA, ZOHOR Rekonštruovaný objekt | administratíva + obch

Publikované: 27.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Zohor

669,000 € 1542 €/m²

Na predaj komerčná budova s možnosťou bývania a podnikania v Zohore

Reality Zohor

Rodinný dom | Nevyplnená | 480 m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ – KOMERČNÁ BUDOVA S MOŽNOSŤOU PODNIKANIA A BÝVANIA | ZOHOR Realitná ka

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Zohor

669,000 € 1394 €/m²

NA PREDAJ stavebný pozemok o výmere 854 m2 v obci Zohor | ECLIPSEREAL

Reality Zohor

Pozemok pre rodinné domy | Nad Potokom | 854 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Zohor v lokalite „Nad potokom. Jedná sa o tichú loka

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 15.04.2026
Pozemky na predaj Zohor

184,466 € 216 €/m²

NA PREDAJ stavebný pozemok v obci Zohor o výmere 4.088 m2 | ECLIPSEREAL

Reality Zohor

Pozemok pre rodinné domy | 4,088 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Zohor na okraji pôvodnej zastavanej časti obce v sme

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Pozemky na predaj Zohor

225 €/m2 225 €/m2

NA PREDAJ orná pôda pri ceste o výmere 48.424 m2 v obci Zohor | ECLIPSEREAL

Reality Zohor

Orná pôda | Dolná | 48,424 m²

Ponúkame na predaj pozemok v extraviláne obce Zohor, ktorý je na liste vlastníctva vedený ako o

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 25.04.2026
Pozemky na predaj Zohor

363,180 € 8 €/m²

NA PREDAJ orná pôda pri ceste o výmere 11.772 m2 v obci Zohor | ECLIPSEREAL

Reality Zohor

Orná pôda | Dolná | 11,772 m²

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Pozemky na predaj Zohor

64,746 € 6 €/m²

NA PREDAJ NOVOSTAVBA samostatný 4-izbový rodinný dom v Zohore | ECLIPSEREAL

Reality Zohor

Rodinný dom | 123.5 m²

Ponúkame na predaj novostavbu samostatne stojaceho 4-izbového rodinného domu tvaru L v Zohore.

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 11.02.2026
Domy na predaj Zohor

369,000 € 2988 €/m²

NA PREDAJ stavebný pozemok o výmere 450 m2 v obci Zohor | ECLIPSEREAL

Reality Zohor

Pozemok pre rodinné domy | Nad Potokom | 450 m²

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 16.03.2026
Pozemky na predaj Zohor

103,666 € 230 €/m²

NA PREDAJ NOVOSTAVBA 7-izbový rodinný dom v Zohore v ŠTANDARDE | ECLIPSEREAL

Reality Zohor

Rodinný dom | 148.9 m²

Ponúkame na predaj samostatne stojaci 7-izbový rodinný dom v Zohore, v pôvodnej zastavanej čast

Publikované: 28.03.2024 Aktualizované: 12.03.2026
Domy na predaj Zohor

275,000 € 1847 €/m²

NA PREDAJ pozemok o výmere 400 m2 v Zohore - záhrada | ECLIPSEREAL

Reality Zohor

Záhrada | Dolná | 400 m²

Ponúkame na predaj pozemok o výmere 400 m2 v Zohore, vhodný na záhradu. Pozemok má pravidelný o

Publikované: 22.08.2023 Aktualizované: 10.04.2026
Pozemky na predaj Zohor

17,900 € 45 €/m²

NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK s projektom na 3 rodinné domy v Zohore | ECLIPSEREAL

Reality Zohor

Pozemok pre rodinné domy | 1,734 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Zohor s výmerou 1.734 m2, ktorý sa nachádza v tichej

Publikované: 01.07.2023 Aktualizované: 12.03.2026
Pozemky na predaj Zohor

555,000 € 320 €/m²

NA PREDAJ stavebný pozemok o výmere 543 m2 v obci Zohor | ECLIPSEREAL

Reality Zohor

Pozemok pre rodinné domy | Nad Potokom | 543 m²

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 15.04.2026
Pozemky na predaj Zohor

122,266 € 225 €/m²

NA PREDAJ stavebný pozemok v obci Zohor o výmere 2.951 m2 | ECLIPSEREAL

Reality Zohor

Pozemok pre rodinné domy | Lábska | 2,951 m²

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Pozemky na predaj Zohor

225 €/m2 225 €/m2

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (769)
Rodinné domy na predaj (23083)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8506)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30325)
Upresniť hľadanie